Дебатний фарс

Сьогодні, під шумок, який створив приїзд Віталія Кличка, в Луцьку відбувалися "теледебати" організовані Геннадієм Частяковим. Нагадаю, спочатку мене було запрошено до участі, але за кілька днів журналістка повідомила, що пан Геннадій не побажав дискутувати зі мною, хоча в своїй газеті та листівках викликав усіх(!) опонентів. Головною інтригою для мене було: кого з кандидатів ми побачимо опонентом Частякова? Вибір опонента не був для мене несподіванкою - Валерій Діброва. Такий собі мішок для биття: запитання мляві без аргументації, відповіді не чіткі. Те ж стосується і організатора - чергові розповіді про випасання корів. Склалося відчуття, що пан Валерій добре знав на що іде й погодився бути об'єктом нападок молодого народного опозиціонера. Кілька разів звучали пропозиції до опонента, стати радником пана Геннадія. Так і не прозвучали запитання: про незаконну агітацію, псевдо-опозиційність, оплату участі в народному вічі, обіг персональних даних при висиланні іменних привітань, фіктивні договори оренди стовпів ітп. Усі ці питання я б із задоволенням поставив пану Геннадієві, але він вирішив дискутувати із потенційно слабшим кандидатом який не блищав інтелектом, а лише невдало виправдовувався й переконував у своїй фаховості та досвіді.
Цікаві фрази Геннадія Часяткова із дебатів: "Потрібна жорстокість" та "Змушений йти в політику й підміняти Вас (Валерія Діброву)". Така собі молода заміна старих "господарників", яка жорстоко йтиме вперед.
На дебати також прибула кандидат Людмила Лазаренко, але її не пропустили до студії, а Олександер Киричук опублікував відеозвернення.

Коментарі

Коментарі

10
Зображення користувача BogdanPrystupa.

Вітаю! Для більш детального ознайомлення з ситуацією поділюся і ще одним відеозаписом:

З повагою, Юрій

Пане Богдане, а можливо Ви не попали на теледебати по причині свого рейтингу який відсутній по 19 округу, точніше його майже нема, якщо не враховувати відвідувачів цього форуму. Можливо Ваше місце тут на форумах у просторі інтернету і флуду!

Було би цікаво побачити пана Ковальчука і пана Мельника. То що ж вони виходить просто побоялися прийти на зустріч чи як виходить?

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Якось Ви, вже згаданих, мух із катлєтами сплутали. Геннадій "викликав" опонентів на дебати. Це було брехнею і піаром тому, що насправді, він хотів розмовляти тільки з тими, хто вигідний йому й на чиєму тлі він виглядатиме краще. От знайшов собі пенсіонера, на чиєму тлі красувався своєю молодістю. Нехай би запросив мене, аби люди побачили, що є інша молодь - не хамська, не агресивна, без пантів, і штучного рейтингу. Рейтинг Геннадія - це рейтинг артистів, які співають на його концертах, та рейтинг політтехнологів, які проплачують тримання прапорів і чіпляння банерів, але аж ніяк не його особистий. Вибори покажуть мою підтримку без мільйонів, підкупу і покровителів. Якщо Ви не помічаєте цієї суттєвої різниці - шкода.

А про пані Лазаренко у мене своя думка. І зв'язок з паном Ковальчуком у неї теж свій. Я вважаю що Лазаренко прийшла на теледебати саме за вказівкою Сергія Михайловича. І хай вона й представляє інтереси нібито БЮТу, але ж працює то вона від єдиного незалежного кандидата - від народу.

От так то виходить правдонька...

а, ще забув дописати пане Богдане... як сказав нещодавно Євген Мельник, хотілося б процитувати дослівно: "Мухи з орлами не літають".

Чи не пора задуматися Вам?

А Б.Приступа із тих орлів, що будь-яку муху склюне.

Богдане, а у Вас питання капец як актуальні!!!
Людей ніфіга не цікавлять фіктивні договори та обіг персональних даних привідсиланні листівок (взагалі якийсь брєд !!!). На одне питання від Частяка, як Вас зареєстрували коли вся біографія в записах про перебування закордоном, Ви б певне виглядали хлопчиком для биття.

 

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Дайте відповідь на просте запитання: що цікавить особисто Вас?

Зображення користувача root.

"брєд" пишете ви. Мене особисто дані питання дуже цікавлять. Знаю немало людей, яких вони також цікавлять. Хоча б тому, що, я вже писав про це, перевиборча компанія кандидата це його обличчя, і якщо кандидат вже зараз, ще не ставши депутатом відкрито порушує закон та плює на благоустрій міста.. то мені особисто такий депутат не потрібний, я за нього голосувати не буду. 

Сторінки