Декомунізація по-нововолинськи

Ці мозаїчні панно із серпами, молотами та гербами неіснуючого СРСР знаходяться не де-небудь, а у самісінькому центрі Нововолинська – майдані Незалежності. Таким чином «виховуючи» у патріотизмі і любові до України школярів та молодь міста під час російсько-української війни. Та чхати хотіли на «Закон України про декомунізацію» місцеві владні керівники!

Президент, Прем’єр-Міністр, депутати Верховної ради із її Головою? Ну, і що вони нам зроблять? Ми, місцева феодальна знать, як скажемо – так і буде!

Якщо на будинку школяра мозаїчне зображення вождя та червоні галстуки совєцької піонерії міська влада сяк-так замазюкала цементним розчином, то тут вони красуються у всій своїй пишності – доярка і колгоспник-тракторист, червоний партизан і комуністичний парторг, червоноармієць у будьонівці і свинарка…

Внизу – стела із нещодавно полеглими у боротьбі із комуністичною заразою українськими героями, під синьо-жовтим державним Прапором, встановленим борцями Народного Руху іще в далекому 1991 році. Із Днем конституції України, шановні співвітчизники!  

Анатоль Бідзюра, голова ГО «Україна + Польща». Нововолинськ

Коментарі

Коментарі

14

нема до чого *** людям,тiльки шукають шо де не так,краще б в себе в головах робили порядок,а то й будем так жити,в чужому оцi все бачим.....

Здерти їх геть

Зображення користувача НВ.

Чесно кажучи, якось раніше і не звертав уваги, що там є серп і молот. :)

Зображення користувача НВ.

Та ще зроблять щось із цим, закон же не зобов'язує знищувати символіку комунізму негайно. Жовтневе ж теж ще не перейменовують.

От точно нема до чого *********

 Голову піднімати  треба і цікавитись своїм  містом!

 Декомунізація  на цих пано проведена  багато років тому !!!!!!!!! Аж жовта краска вицвіла! Нововолинськ

 завжди був в цих питаннях передовим містом!

Щоб здерти,то треба теж гроші,але зробити декомунізацію-обов"язково!Прийде час.

 Собака як не має що робити то яйця лиже.Або бреше з під лавкі.

Ніколи не було в Україні лану-ніколи й нібуде!

щоб щось знищувувати, спочатку треба щось побудувати... а то привикли тільки ламати... ця мозаїка як витвір мистецтва, якщо на будинках деяких написано рік будівництва і намальовано серп і молот, то давайте будемо будинки зносити до фундаменту, бо їх за радянської влади побудували :)

На стадіоні шахтар ше є

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Ці зображення - це симптоми того, що відбувається по всій Україні й їх в черговий раз пропонують лікувати починаючи від випалювання, через антибіотики та вітаміни, до урино терапії та замовлянь. Вони повинні бути демонтовані зі здобуттям незалежності, але цього не зробили, а домалювали сонечко чи зафарбували. У цьому і суть наших "реформ". Точно так, не вибрали Чорновола, а залишилися із парторгом Кравчуком. Бізнес у нас не створюють, а перерозділяють. Дипломатичних відносин не розривають, а називають війну АТО і торгують із ворогом. Покажіть творення бодай чогось і те, що віджило і має бути знищене, відпаде саме собою непомітно і органічно.

Заводи фабрики шахти і т.д. вже знищили , залишилось символи поздирати. Напиши що за стільки років побудували.

По перше серп і молот це символи робочих і селян. По друге не совєцької а радянської піонерії. Безграмотний.

скільки можна займатись х..йньою 

Сторінки