День неможливо розпочати без пігулок від алергії, - мешканка Нововолинська про викиди "Кроноспану"

Мешканці Нововолинська в розпачі, бо куди не звернуться зі скаргами на шкідливі викиди "Кроноспасу", ніхто їх не чує.

"Після нічних туманів і дощів, приправлених білим димом з онкоспану, зранку без піґулок від алергії день розпочати неможливо, - пише мешканка Нововолинська (користувач V Lyubov UA) у мережі Фейсбук. - Я і мої діти завжди відчували на собі вплив "лісового аромату". А зараз це просто жесть і соплі по коліна". 

За словами жінки, зараз викиди заводу стали ще сильнішими. Зокрема, у мікрорайоні кругом пил та пісок, який осідає на дахах будинків та авто, на головах людей, а, що найгірше, цим дихають люди. 

"Туманними ночами смоґ з онкоспану не піднімається вгору, а стелиться липучим мороком по мікрорайону, часто в напрямку до центру... Я так розумію, що друга лінія має свою "трубу" і є заборона на провадження виробництва до встановлення фільтрів? Хто більше в темі по новій лінії, поправте. Вдень звідти диму немає. Потім, коли туман сідає, а ще як пройде нічний дощик, ми можемо спостерігати на вікнах і даху дрібнодиспенсерний осад, схожий на тирсу.
Говорили про це не раз, що машини вкриває "тирсою". Але я особисто це помітила після підключення нових потужностей", - розповідає мешканка Нововолинська та додає, що, на жаль, в Україні екостандарти на низькому рівні, а це дозволяє таким корпораціям працювати на власний розсуд. 
"А хочеться своїх правнуків бачити здоровими, а не підвищувати статистику хворих на онко..." - бідкається нововолинчанка. 

 

Коментарі