Депутати запрошують мешканців на засідання комісії з контролю діяльності ТОВ «Пан Курчак»

8-го лютого о 10:00 в приміщенні виконавчого комітету Нововолинської міської ради (205 кабінет) відбудеться засідання тимчасової робочої комісії по контролю за дотриманням діяльності ТзОВ «Птахокомплекс «Губин». Громадськість запрошують до обговорення. На зустріч покличуть і директора підприємства, - пише «БУГ».

22-го грудня 2017 року на сесії Нововолинської міськради прийнято рішення взяти до відома запит депутата міської ради Віктора Марчака щодо виробничої діяльності ТзОВ «Птахокомплекс «Губин» та створити тимчасову робочу депутатську комісію по контролю за дотриманням норм екологічної безпеки та охорони навколишнього природного середовища промисловими підприємствами міста. До тимчасової депутатської комісії увійшли, окрім голови Марчака, Богдан Бадзюнь, Сергій Бінецький, Василь Гура, Микола Карпач, Магомед Магомаєв, Віктор Ромашевський та Руслан Соловйов.

Цим же рішенням підприємство «Пан Курчак» до 1-го лютого 2018-го року зобов’язали ліквідувати дефекти або порушення технологічного режиму виробництва, що приводять до поширення неприємного запаху. Читайте:

Курячі відходи на дорозі біля «Курчака» (ФОТО/ВІДЕО)

Флешмоб “Не Шанель №5”. А тобі “курчак” пахне на столі?

Що горіло на території Курчака у Нововолинську!?

Курчак заплатить за відходи у вигрібній ямі

Екологи знайшли порушення на АПГ «Пан Курчак»

Керівництво "Пана Курчака" змушує людей працювати по 17 годин

А також забезпечити роботу, а у разі відсутності, встановити очисне обладнання для знешкодження викидів з неприємним запахом та вивезення відходів виробництва на спеціалізовані підприємства, не допускаючи їх захоронення у невстановлених для цього місцях.

Засідання робочої депутатської комісії скликається з приводу публікації про намір ТзОВ «Птахокомплекс «Губин» отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин у Нововолинську.

Коментарі