Депутати хочуть скликати позачергову сесію, щоб звільнити на час карантину підприємців від податку та орендної плати

Депутати Нововолинської міської ради подали звернення про скликання позачергової сесії в зв’язку з необхідністю невідкладного вирішення проблемних питань, що стосуються ведення підприємницької діяльності під час карантину в місті, - пише «БУГ».

Питання, які хочуть винести на порядок денний засідання: на час карантину звільнити підприємців від орендної плати за комунальне майно, встановити нульову ставку єдиного податку та звернутися до Мінсоцполітики з приводу допомоги дітям підприємців.

У зверненні за підписами 12-х обранців громади просили скликати позачергову сесію на 14-те травня.

Депутат міської ради, підприємець Віктор Ромашевський зазначив, що до нього звернулися підприємці, які не здійснюють свою діяльність під час каратину, але їм нараховують податки.

Також до мене і депутата Валерія Мниха звернулися підприємці, які орендують комунальне майно, але не користуються ним на карантині, а відповідно оплату здійснюють.

Звернення про скикання позачерговвої сесії подав в електронному варіанті в суботу, 9-го травня. Підготував два проєкти рішень, які хочемо розглянути на засіданні. “Про звільнення суб’єктів господарювання від орендної плати за корисиування майном, що перебуває в комунальній власності Нововолинської територіальної громади” і “Про внесення змін у рішення Нововолинської міської ради від 22.06.18 про встановлення на території міста єдиного податку”, що передбачає зміни: на час карантину встановити нульову ставку для підприємців першої та другої групи”, – зазначив Ромашевський.

Окрім того, обранці громади хочуть підготувати звернення до Мінсоцполітики, яке виділило допомогу дітям підприємців, які не досягнули 10-річного віку.

Нагадаємо, допомога на дітей здійснюється за рахунок коштів, виділених Мінсоцполітики, з фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19 та її наслідками.

Підприємці не розуміють, чому допомогу виділили лише дітям до 10-ти років. А що діти старші менше хочуть їсти чи мають менші потреби”, – говорить від імені суб’єктів господарювання Нововолинська Ромашевський.

Зазначимо, відповідно до ст. 46 ЗУ “Про місцеве самоврядування” сесія міської ради повинна бути скликана за пропозицією не менш як однієї третини депутатів від загального складу відповідної ради.

Коментарі