Депутат Влодарчик порушує авторські права і обманює у звітах ОСББ «Містечко»

Кілька днів тому на сторінці інтернету депутата міської ради Руслана Влодарчика з'явився допис про фотозвіт асоціації ОСББ «Містечко» у Нововолинську:
"Маючи бажання "перевернути гори"....при частковому фінансуванні.......... і головне щоб влада не заважала-тоді вдається зробити багато корисних справ !!! ПЛОДИ ПРАЦІ ЯКІ РАДУЮТЬ ОКО ТА ГРІЮТЬ ДУШУ !!!!!!!!!!!!"


скріншот з «інтернету» Влодарчика

З'явився, напевно тому, що на носі вибори, а передвиборчу кампанію треба ж із чогось починати, от вирішив Руслан розпочати її зі звіту «до і після» асоціації із скандальною репутацією ОСББ «Містечко».

Не зрозуміло тільки, як плоди праці можуть гріти душу депутату Влодарчику, коли на слайдах 28, 36, 37, 38, 39, 40 — мало того, що фото у нас вкрали (http://nvip.com.ua/node/10045) так ще й будинки порівнюють різні... вулиця Галана, 3 - плавно перетворюється у Луцьку, 26 :)


Руслан-чарівник: було Галана, 3, а стало Луцька, 26 :)

А копірайти "НВІПу", які проставлені на кожній фотографії репортажу 2011 року про «будинки-близнюки», депутата Руслана Влодарчика, певно, не гріли і око не радували, тому їх у звіті ви не знайдете.

Цього року Руслан Влодарчик поведе до міськради команду під лейблом "Громадянської позиції" Гриценка.

Ех, гарна річ - інтернет! А цупити - це громадянська позиція?

p. s. Коли він копіює коментарі з нашого сайту собі на сторінку, то пише "з інтернету"! І блог про утеплення на одному сайті накатав... ой, сорі, знову в когось поцупив, і знову "з інтернету"! Щоправда, цього разу скромно промовчав. Тобто нескромно, бо текст поцупив і видав за свій.

Коментарі

Коментарі

64
Зображення користувача root.

Після добавлення даної статті до мене телефонував Руслан Влодарчик та просив видалити дану статтю, так як:
1. Для чого обливати брудом таку хорошу команду, яка буде брати участь у цих виборах
2. За його словами я йому давав згоду використовувати дані фото. 

Статтю ми видаляти не будемо, так як є незаперечна інформація, жителі міста мають право знати правду. Нововолинський портал нікого не підтримує на цих виборах і знімати статтю, бо про це гарно попросили ми не будемо, це суперечить принципам роботи даного сайту і це абсолютно не залежить від того про кого дана стаття, на сайті можна знайти багато цікавої інформації про будь-якого місцевого політика.

На рахунок моєї згоди.  
1. Я не пам’ятаю, щоб я давав якусь згоду. 
2. Будь-хто може вільно використовувати будь-які матеріали сайту, для цього не потрібно брати чиюсь згоду, але при умові якщо будуть збережені авторські права (це копірайти на фотографіях, посилання на оригінал статті, якщо копіюється стаття ітд.) У даному випадку копірайти відрізали, тобто фото просто вкрали, якщо називати речі своїми іменами.
3. Дана стаття не тільки про авторські права, але й про те, що у звіті подана неправдива інформація - береться фотографія зовсім іншого будинку та подається за результат своєї роботи.

Ну якщо хлопака  почав із брехні, то як вірити далі?  Кажуть там не все чисто із тим "Містечком" і зарплату захмарну собі і дружині пан Влодарчік нараховує, і техніку сам у себе орендує..... Люди ж не дурні.

Агов Семенівна !!! Давай - но загрібай послід за своїми спонсорами . Є робота жля кількох веселих журналістів.

П.с. Володя - респект, додивився.

Хай та Семенівна зверне увагу на велику яму під постаментом памятника Т.Г.Шевченку яку викопують постійно дикі собакі та знищені тими ж зграями собакам квітники та клумби біля памятника та на площі. Хай Семенівна візьме у свої мозолисті руки лопату та й усуне то неподобство-то буде найкраща робота для веселої та безробітної "журналістки"

Ну так будинки на Галана, 3 та Луцькій, 26 - будинки-близнюки. Так що цілком логічно за відсутності давнього фото будинку на Луцькій, сфотографувати теперішній будинок на Галана, оскільки останній за довгі роки нічим не змінився. Так що якихось там поганих дій з боку Влодарчика не бачу. Ви краще замість того, щоб обливати Руслана брудом, провели б відеоопитування людей що мешкають в будинку на Луцькій, 26 і запитайте їх, що змінилось відтоді як будинок увійшов до асоціації ОСББ. Впевнений, що всі Вам скажуть, що багато що змінилось: помінялась повністю каналізація, встановили лічильник, і багато чого. Додам, що це заслуга не лише Влодарчика а й Володі Ковалюка. Отже не треба обливати Руслана брудом бо Вас люди читати перестануть :)

мені от цікаво, де тут обливання брудом? я бачу тільки факти! Вилизуй Владарчика дальше!

Ковалюк там по настроював прибудов незаконно, от і бігає як ошпарений бо на гачку)))

Цей Руслан співпрацює із Борисом Карпусом, якого я знаю особисто і поважаю. То Борис не знає всю правду про Руслана чи як...?

 

Цей Карпус брехло, яке під міськрадою привселюдно оголосило про складання депутатського мандата і не дотримало свого слова))))

влодарчик это аферист,установил тепловой счетчик без документов а деньги здер приличные,надо остановить этого мошеника

влодарчик я тебе устрою предвыборную компанию,я делал запросы по твоим липовым счетчикам,ты бы видел что мне прислал сапожников,будет очень горячий материал,для тех кто тебя покрывал и для тебя также

Якеж ти все таки *** Андрію,жируєш на плодах Руслановоі праці,його  здобутків.Він зробив для вашого будинку все. Покрівлю,майданчик виграв написавши програму,дорогу...а у вас мозгів нехватає, щоб усе це зберегти.Лише безграмотний дипломатський сморід.Чим можете попіаритись? Може піти в АТО?З сепарами брехливу смердючу дипломатію вести.Може украінські хлопці з вас людину виховають.

Усі усіх посилають в АТО!

Колись посилали на йух а тепер посилають в ато

Зверніть увагу що тут на словах посилають в ато виключно своїх супротивників по місцевій політичній пісочниці, а ось коли любі друзі призовного віку з якими у тій пісочниці граються  і друзі як раз не у ато-то так повинно бути, то добре бо друзі хворі, або ще щось 

в отличии от тебе руслан я не скрываюсь за никами,у тебя хватило мозгов проворачивать аферы по счетчикам,только плохо ты заметаешь следы,в ато не взяли по состоянию здоровья хотя и было желание,в отличии от тебя здорового мужика,почему от военкомата скрывался?в газетах печатали фамилии уклонистов и ты там есть

когда у опонента все аргументы исчерпаны он пускает в ход нецензурную лексику,от себя скажу чем ниже интелект тем выше оскарбления

Ото команда підібралася! Влодарчік, Камишнікова, синок Лазаречихи із Іванич, якому посаду директора ліцею дав башкаленко за зраду БЮТ . Женя ! Зким ти зв'язався?

ще до майдана камишнікова ригів із Спільної Думки посилено піарила та воспєвала

Руслане,не журись.Жаба давить тих, хто сам нічого не робить,або не получається.Нічого невміє крім відпихнути ближнього і об..рати нижнього.Для нашого міста Руслан по ОСББ зробив добрих справ більше всіх.От і стоїть всім неробам поперек горлянки.А ви зробіть і похвастайтесь доброю справою.Що слабо?Язиком плескати-не мішки носити?

Руслане, не журись. І не пиши сам про себе коментарів. Бо ти привик робити пакості і прикриватися роботою в ОСББ. Але за цю роботу ти платиш собі і дружині гарну зарплату, еге ж? А фото нащо обрізав? Якщо вже працюєш з Камишніковою, то вже треба всіх інших ніде не згадувати, так нагло використовувати їхню роботу? Задумайся.

з  камишніковою влодарчік нєпобєдімий?

Журись Руслане! Журись, бо хлопці зачепили лише верхівку айсбергу твоєї популистичної брехні та ошукування людей. Далі ще  більше випливе, я в цьому впевнений.

Терміново шукай корм для собачок і чашку чаю для собачниці. Семенівна вилизувати тебе буде.

сьорбнути чая з кєксом-що може бути приємніше?

ДАААА , Семенівна за кєксом дуже скучила))))

А може вона така зла бо їй кєксу не вистачає. От і казится.

у "Вопаку"-кєкси до кольору до вибору,які хоч, хоч тими кєксами заїшся! 

Зображення користувача admin.

По ОСББ не тільки Руслан зробив багато добрих справ, тільки на відміну від нього інші не хвастаються! Задайте собі питання - чому?

Ой, хлопці, серпентарій ви зачепили. Зараз собачниця вам покаже диких собак)))))

"Собака гавкає, а караван іде" (арабське народне прислів"я)

Ви зверніться у УПФУ і ОДПІ та  поцікавтесь чому поважний "пан" і його родичі  які в нього працювали у СББ "Містечко" не проплачують податків і відрахувань.Це "особа" яка систематично обманює. Таку  особу і близько неможна допускати до влади. 

Скільки у вас злості. Краще комусь щось добре зробіть, або скажіть. Гарного дня. :)

фамилия влодарчика есть в списках уклонистов от ато,как отмазался руслан?ты еще долго свои счетчики будешь ставить ?

Не смію питати: а чому Ви, Андрію не в АТО? Звідки у Вас стільки ненависті? Ну не буде Влодарчик..з Нового року прийде управлінська компанія в яку так рветься Новосад Ігор Іванович. Обдере Вас як липку, роботи зробить мінімум, а заробить максимум. Все всі ганили Ющенка, а тепер..тільки згадують.

чого Влодарчик не в АТО?

не взяли в ато по состоянию здоровья,откуда ненависть раскажу,в 2009 году он взял около 16 000 грн на установку теплового счетчика,только счетчик этот был без необходимых документов,люди хотели сэкономить на отоплении а он их обманул,когда пришло время проверять счетчик фирма которая этим занимаеться отказала в этом так как отсутствовали необходимые бумаги ,деньги влодарчик взял а ничего ни сделал,а мы как платили так и платим,зачем тогда было ему давать деньги немалые на то время

якийсь бред, адресу будинку в студію, або ти брехун та наклепник

спроси у влодарчика

Навіщо Челюсть цей дитячий майданчик фоткав. Він ж обсолютно ніякого відношення немає до будівництва цього майданчика....

Уточню що "Челюсть" - це давня кличка Руслана Влодарчика

Ви що на нвіпі зглузду зїхали, таке на нвіпі опобліковувати? Клички і таке інше. У вас є межа , може в людини також є батьки та діти яке це читають?

Якщо якесь анонімне *** напише що сестра *** *** - також буде вісіти , і всі будуть давати їй клички?

Потрібно завтра звернутись в спецоргани про те, щоб заблокували цей сайт, як спам, тому що бачу це вже перейшло всі межі. Чомусь про мера, Чайку, Мороза, Рожелюка та інших чиновників коментарі просто не публікують, тобто сидить якийсь Андрій і фільтрує за вказівкою. Можливо Влодарчик не ідеальний, але він хоть щось робить. Андрію! Звертаюсь до Вас! Хто Вам заважає створити ОСББ і я думаю, той же Влодарчик Вам своі будинки віддасть- керуйте на здоров'я! А за образи- можна й відповісти в суді. 

Андрій це ЦАн? 

кого я обидел тебя руслан и чем?фактами?не ховайся за никами,это ты начал маты гнуть,админ поставил звездочки,тебя давно пора вывести на чистую воду,обзываешь кого то *** ,это нормально по твоему?

Іди лікуйся! Я- мешканка 17 буд.що на 5-му мікр. Особисто Руслан нашому будинку дуже допоміг і взагалі- претензій до нього не маю. Тому поперше: пишіть без помилок, тому що Вам це не додає рейтигу, а по друге: є претензіі- звертайтесь в міліцію з фактами і там розберуться!

Зображення користувача root.

Блокуйте, блокуйте, є тут одна пані.. Я вже збився з рахукку скільки разів вона намагалася нас закрити, лякала судами, писала заяви в прокуратуру ітд. Зможете скласти їй чудову компанію.. у палаті :)

дописувач під ніком осбб-весела собі людина. "звернутися то спецорганів", "судити", "посадити"- лексика наче 37 рік на дворі, а не демократія. Не подобається поступай демократично-не заходь на цей сайт, читай інші. В неті сайтів мульйони на будь які смаки.

Зображення користувача admin.

Це малограмотна людина, навіть здогадуюсь хто :) Чому малограмотна? Пояснюю:
1. Не знає, що таке спам.
2. Не знає, що спецоргани сайти не блокують.
3. Не бачить фактів проти голови ОСББ «Містечко», які викладені у статті, і за які реально можуть судити. Тягнуть вони на статті: 176, 190, 191, 192, 193 Кримінального Кодексу України.

Зображення користувача honor.

Чомусь про мера, Чайку, Мороза, Рожелюка та інших чиновників коментарі просто не публікують

де не публікують? тут коменти публікуються без премодерації;
можеш звернутися до Папи Римського - найбільш дієвий метод, я перевіряв 

Сторінки