До питання Євромітингу у Нововолинську

Як передбачав – так і сталося. Ніхто з начальства звукоозвучувального пристрою для організації Євромайдану у Нововолинську надавати не збирається. Та, все по порядку.

Зранку побував у директора міського Палацу культури Л. Твердохліб. Леся Степанівна довго розповідала мені на диктофон про причини відмови. А потім сказала, що немає електрика для підключення установки до мережі. Розрахувався, мовляв, днями.

На мою пропозицію, що готовий це зробити сам, порадила звернутися до начальника відділу культури пані І. Лєвкової, на ім’я котрої і була написана наша заява. На тому й вирішили.

Дуже гнітюча розмова, після цього, у мене відбулась зі головою місцевого партосередку ВО «Батьківщина» Л. Соколовою у присутності помічника народного депутата ВР В. Мигаса та координатора Майданів у регіонах М. Киричука. Не люблю «стукати», проте про її поведінку та очевидне, та явне небажання проводити Євромайдан у Нововолинську, таки будуть знати у Києві. Хоча й розумію, звідкіля ноги ростуть і кого так трясе за свою репутацію перед виборчою боротьбою під № 5 за таке вже звичне і вельми бажане, владне місцеве крісло…

Потрібно було раніше обдумувати це, а не доводити місто до руїни. Після чого, ми всі троє, пішли у відділ культури міськради. Інна Миколаївна Лєвкова теж не поспішала втішити нас своєю безумовною згодою на озвучування майбутнього Євромітингу на центральному майдані. У хід пішли аргументи, що мовляв, у Палаці культури труби опалення гнилі, а через те сирість навколо. І горить, не витримуючи навантаження, стара електропроводка та вибухають розетки. Сама установка стара і дихає на ладан. Під’єднувати її, якомусь іншому електрику вона не дозволяє, а «рідний» розрахувався. На моє запитання, коли це сталося, відповіла: «Вчора». Дивно, правда?

Коли ніхто із патріотичних громадських організацій не писав заяву про використання обладнання, то й електрослюсарю не кортіло розраховуватись. Про що сказав В. Мигас. Одним словом, домовились, що озвучку вона дає, але у електромережу Палацу культури для живлення, її вмикати не дозволяє. Може, також, скласти угоду про оренду самої установки за гроші. Після мого зауваження, мовляв, то що, територіальна громада буде орендувати своє власне майно у найнятих нею ж слуг, питання відпало.

Результат: обіцяна звукоозвучувальна установка не може працювати без джерела живлення, а його ніхто не дасть.

Висновок: ніхто зі нововолинського місцевого керівництва не зацікавлений у розгортанні міського, постійно діючого Євромайдану. Скоріше навпаки. І буде робити все, як вбачається, щоб цього не сталося взагалі.

Прохання до міської громади: хтось може позичити звукопідсилювальний пристрій на автономному живленні – на акумуляторі чи генераторі? Розглядатимуться всі варіанти. Але. Прошу пам’ятати, що організатори люди небагаті, працюють на голому ентузіазмі. І платити із своїх невеличких пенсій, зарплат чи допомоги по безробіттю, не зможуть.

Диктофонні записи переговорів із чиновниками від культури та партфункціонером, додаю.

Анатолій Бідзюра, голова ГО «Україна + Польща». Нововолинськ.

Запис 1, запис 2.

Запис 3. Коментує начальник відділу культури І. Левкова:

Коментарі

Коментарі

11

Це вороги Євромайдану. Противники України. Наймички міського голови. Що за посаду віддадуть душу Вельзевулу. Згідні працювати безплатно. І ще й доплачувати за те, що ходять на роботу. Кланяючись та вилизуючи підошви мештів "князя пітьми".

Бідна жінка ця Левкова! Вона зараз між молотом і наковальнею у переносному значенні. Щоб не зробила отримає...по голові.

Співчуваю електрику...Його "ніжно" умикнули чи увімкнули?

Дуже дивно, що розрахувався перед самісіньким Новим роком. А як же новорічні ранки будуть проводити? Адже електрика на ладан дише, розетки стріляють, з лампи у фойє іскри летять, це слова Левкової. Люди добрі, що ж це робиться?!!! Діток, які прийдуть на новорічну казку у Палац Культури може шандарахнути струмом?!!! Куди дивиться міський голова, чому не чухається сама Левкова?!!!

Закликаю батьків не вести діток на новорічні ранки у таке аварійне приміщення!!! Сама Левкова заявила, що і проводка і саме приміщення у вкрай страшному аварійному стані, а їй не має сенсу не довіряти, вона ж на посаді.

Вакансію електрика в центр зайнятості подали? Держенергонагляд , Волиньобленерго , МНС про відсутність обслуговуючого персоналу електричної мережі  повідомили?

http://www.volynpost.com/news/24047-yanukovych-dav-orden-meru-novovolynska Почесний один із керівників ВО "Батьківщина" у місті Нововолинську отримав ордена від не існуючого президента. Цей орден облитий кровю студентів на євромайдані побитих беркутом за наказом цьогож прохрдимця президента. Ганьба Сапожнікову!!!

Якщо В.Сапожніков думає, що отримавши орден люди почнуть його дуже любити чи поважати, на тлі відмови чиновників від культури надати озвучку для проведення Євромайдану у Нововолинську, то глибоко помиляється. Ви помітили: що більше його лають і критикують - тим частіше він отримує урядові нагороди та статуетки із крильцями ангелів. Так було завжди. І у 2005-му - році проведення акції "Нововолинськ без Сапожнікова" він теж отримав недержавну нагороду - орден Миколая Чудотворця. Із діамантами, у білому і ще якомусь там золоті. Що цікаво: із чиєї подачі він був удостоєний нагороди "За заслуги", і за які? Чи не Б.Клімчука? А якщо так, то скільки це могло вартувати, а чи нагорода дісталась йому безкоштовно? :)))

І. Левкова тримається за своє місце,вона не має власної думки, як їй скажуть вона так і стелиться.

 У  Нововолинську " о'собі", звезені зі всього союзу. У нас не має єдиної  української громади. І Сапожніков не Садовий, щоб обєднати всіх містян. У нас люблять збиратися купками: сьогодні пряник освітянам, завтра - чорнобильцям і т. д.

Завтра в 12 год. вийдемо на майдан і мій песимізм підтвердиться: нікого не буде, крім нас.

Ми ж не вівці, що нам потрібен пастух на мітингу. Ми чекаємо, що хтось покличе (а душа і серце не кличе?), скаже нам мудрі слова ( а ми хіба безмовні?), закличе до дій (хіба ми не дієспроможні? Я мала на увазі - не здатні до дій). Починаючи з 1 грудня ми щоденно повинні були бути на нашому майдані, як всі міста Великої України. Навіть на Донбасі. Чи ми хочемо, щоб накатана доріжка- Нововолинськ -Польща, купив-продав, існувала все наше життя і життя  наших дітей і внуків?  

Завтра в 12.00 побачимо, чи багато нововолинців хоче собі і своїм дітям кращого майбутнього 

Сапожніков як і всі мери багатьох міст повинен бути з своїм містом, зі своїми людьми а не сидіти як миш в норі. Хоча його мишою не назвеш а ***** йому більше підійде.

Про що Ви говорите? Сапожніков у цій "великій грі" під назвою "пєрєдєл" лише дрібна сошка. Його пустять в "расход", бо його "карта  бита".

Невже комусь ще не зрозуміло, що Януковичу потрібно піти "зі сцени", а як це зробити? Звичайно, щоб його "позорно" вигнали. Потім швиденько випустять "велику мученицю-мать", і всі прості наївні люди заридають у один одного на грудях, від "торжества справєдливості". Бо цей сценарій був написаний ще задовго до того, як "родіну-мать" закрили у "застєнках". Думаю, що Вона десь мирно відпочиває на середземному морі...перед великим виходом на українську...арену.

в нас є 2 колонки по 150 вт, підсилювач, мікрофон знайдемо. чоловік працював там звукорежисером - знає не гірше того ж електрика як все під"єднати :))  думаю для початку нашого майдану цього буде достатньо. пишіть свої пропозиції - а заявку на проведення - вони мусять підписати

Сторінки