Друга сесія Нововолинської міської ради 7-го скликання (ПОВНА ВІДЕОВЕРСІЯ)

Сьогодні відбулась друга сесія Нововолинської міської ради 7-го скликання. На сесії депутати розглянули наступні питання:
1. Про вибори секретаря міської ради Нововолинська 7-го скликання.
2. Про регламент Нововолинської міської ради 7-го скликання.
3. Про постійні комісії міської ради 7-го скликання.
4. Про положення «Про постійні комісії міської ради 7-го скликання».
5. Про вступ і штат виконавчого комітету Нововолинської міської ради 7-го скликання.
6. Про склад виконавчого комітету Нововолинської міської ради 7-го скликання та затвердження заступників міського голови, керуючого справами міськвиконкому.
7. Про умови оплати праці міського голови та його заступників.

Також в «різному» депутати прийняли рішення звернутись до міністра Арсена Авакова, нердепа Ігоря Гузя, голови ОДА і начальника управління поліції Волині, щоб вони посприяли у збережені Нововолинського Центру ДАІ 0703, яке планують ліквідувати.

Коментарі

Коментарі

9

А класно Сапожніков розяснив ситуацію Топорівському, тіпа да ти селищний голова але коого будуть слухати селищні депутати ще велике питання.... От вам і двойні стандарти якшо оберати секретаря міської ради то кандидатуру визначає лише міський голова , це його виключне право, а якщо обирати селищного секретаря ради то тут в роді і як право Топорівського висувати кандидатуру, але хто має ним бути вирішувати Сапожнікову через відданих йому селищних депутатів...

І повірте пане Олександре, що з цим ви будете стикатись щоденно.

Окрім цього, як зауважили деякі депутати, на найпершій сесії лічильна комісія при підрахунку голосів, опустилась до шулерства: загальні результати воєвиявлення народних обранців, фальшувались. Панове міські депутати! Я писав Вам про відверту непорядність керівників міськради при досягненні, за будь-яку ціну, своєї шкурної мети. Будьте пильними на майбутніх сесіях! Домагайтесь відеофіксації результатів Ваших голосувань, як це і передбачено Законами України. А також, аудіозапису Ваших виступів.

В мене таке враження,що ми українці як той ослик на прив"язку на млині ходить і ходить по колу,його звичайно підгодовують,а він думає,шо так повинно бути.Все життя просрати на цьому грьобаному колі,абиб годували і поїли...

сесія така як і климович ярема бездарі пр....ті.

шеварнадзе іди вже додому.

Я зачудований вами, люди! Міський голова ніколи не мав і не має повноважень призначати секретаря ради чи склад виконавчого комітету. Хто вам сказав таку дурницю? Розділ 3, ст. 42 п.3 підпункт 4,  "Закону України про місцеве самоврядування": "Міський голова вносить на розгляд ради пропозицію щодо кандидатури на посаду секретаря ради". І підпункт 5, там же: "Вносить на розгляд ради пропозицію про кількісний і персональний склад виконавчого комітету відповідної ради". І все, Крапка. Депутати! Читайте закони та Конституцію держави! Бо вас міський голова вже нагнув, на першій вашій сесії. І буде гнобити на всіх наступних. Не лінуйтесь, ви йшли у міську раду добровільно, ніхто вас до того не змушував. Не будьте покірними віслюками! Люди про все спитають.

Вікторе Борисовичу Сапожніков! Панове заступники міського голови Сторонський, Рожелюк, Громик.  КРАСТИ БУДЕТЕ?

Ось і перша "ластівка" (із подачі, схоже, міського голови Нововолинська) селищному голові Жовтневого, О.Топорівському, у перший день вступу на посаду, від обласної екологічної інспекції: "Димить ваше сміттєзвалище. Якщо до вечора не загасите - оштрафуємо". Хтось "написав" про це В.Рожелюку, а той скерував цю "тачку" у Луцьк. Екоінспекція "прилетіла" на гелікоптері і "побачила" загорання. :))) 1) Міське сміттєзвалище не є на балансі сел.Жовтневе. 2) Ця територія не підконтрольна селищному голові. 3) Голова селища не має права гасити там пожежу. 4) Це повинен організувати і виконати мер В.Сапожніков. 5) Мешканцям Жовтневого потрібно від'єднатись від Нововолинська і господарювати самим. Це буде найрозумніше рішення.

Терміново необхідно придбати систему електронного голосування,подібно до луцької.Нововолинськ-напевно в числі тих небагатьох відсталих міст України,де ще голосують як в африканськи племенах.Система коштує 24 лямів грн.,без ціни "софта" і обслуговування,що цілком посильно для шахтарського міста.Нічого не зробиш,демократія -річ не дешева.

Сторінки