"Діти-це квіти життя" - персональна фотовиставка Вікторії Бєльської

Відбулась виставка в історичному музеї міста. Підтримати фотохудожницю прийшли друзі, родина і маленькі нововолинці разом із батьками, учасники фотосесій Вікторії.

Коментарі

Коментарі

10

+ в тому, що Вікторія організувала таку фотовиставку. Проте, як на мене, називати її фотохудожником наврядчи можна. І це не слова заздрості чи чогось подібного, просто, буваючи на спражніх фотовиставка, можна відмітити такі критерії як жанр, експресія і стиль, на фото Вікторії такого немає. Фото гарні, але без тої ізюминки, завдяки якій, підходячи до фото ти не можеш відвести очей.
Вікторії є до чого прагнути і є в чому рости, це і обробка і бачення кадру і власний стиль, чого їй і бажаю!

Зображення користувача admin.

Класні фото, заслуговують щоб називати її фотохудожником.

+ конєчно.Тьотка не сидить без діла на лавці і не чеше язиком про дівчат-шльондр,сусідів,владу і болячки.Пише,думає,пробує,фотографує.Доречі,я прикінув-це трохи бабок (не тих що в хустках) коштує.Оренда,рамки,великий фотографічний папір,робота по інтерєру sets.А взагалі:" господа офицеры,не стреляйте в пианиста,он играет как умеет".

Та ніхто ж не "стріляє в піаніста"))) Основка думко в тому, що PR має бути обєктивним і заслуженим, а тут якось трохи попахує пафосом і "пантами".

P.S. Певно Віка не розраховувала на такі коменти і реакцію... Але то обєктивний "голос народу", який, може, розкриє очі декому...

Та ну, тим, хто називає Бельську фотохудожником, раджу заглянути в google і подивитись лексичне значення цього слова, або подивіться на спражніх фотохудожників і їх роботу. А це, шо робить Віка - фото-заробітки (нічого не має проти такого роду діяльності, але високим мистецтвом це не назвеш).

100%.Ще б написали фотомитець.Не полінувався сходив,подивися-ну,нормально,гарно.Більше підходить слово фотофіксатор.Приблизно як в чукчів,що бачу, про те і співаю.Так і тут,бачу - клац!В цьому,доречі,є своя шедевральність,поки що ніким не розвинута.Фіксація не постановочних миттєвостей.Заробітками тут попахує нєочень,по крайній мірі,я їх тут не чувствую.

Щодо виставки - вона чудова! Була заявлена тема "Діти - радість життя", вона згодилась і підтримала цю ідею. Оренда у музеї не платиться - тож якщо є талановиті люди, які не сидять на лавочках та п’ють пиву, а мають якесь хоббі,яке достойне показу - приходьте і робіть свої виставки чи долучайтесь до тих які уже проходять по місту. Віка - молодець, вона не навчалась професійно, вона просто побачила себе у фотографії, полюбила це і уміло займається цим. Віка, не переймайся! Ти хороший фотограф, звичайно  - є куди рости, але й ти ростеш...тому незважай на тих, кому у цьому житті похвалитись нема чим....

Я не фахівець, але мені сподобалось. А коментаторам яким не подобається я радив би зробити краще, а не як ті бабки, на лавочках...

Я не фахівець, але мені сподобалось. А коментаторам яким не подобається я радив би зробити краще, а не як ті бабки, на лавочках...

і мені сподобалось. хороші роботи. респект.

Сторінки