Екологи знайшли порушення на АПГ «Пан Курчак»

Під час перевірки виробничого підрозділу ТзОВ "Птахокомплекс Губин" волинські екологи виявили захоронення відходів переробки птиці на території забійного цеху.

Про це повідомляє прес-служба Держекоінспекції.

20 лютого 2017 року інспектори Державної екологічної інспекції у Волинській області спільно зі слідчими Нововолинського ВП ГУНП у Волинській області в рамках кримінального провадження провели позапланову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства на території виробничого підрозділу ТзОВ "Птахокомплекс Губин".

В результаті перевірки були виявлені захоронення відходів переробки птиці на території забійного цеху ТзОВ "Птахокомплекс Губин", розташованого в Нововолинську на вулиці Сокальській, 30. Як стверджують в екоінспекції, цими діями посадові особи підприємства допустили засмічення земельної ділянки.

Також екологи взяли проби ґрунту для проведення лабораторних досліджень на предмет забруднення.

За цим фактом порушено кримінальне провадження. Крім того, керівникам підприємства буде видано припис на вивіз відходів на утилізацію та проведення рекультивації земельної ділянки.

ДОВІДКОВО:

ТзОВ "Птахокомплекс "Губин" — найбільший підрозділ Агропромгрупи "Пан Курчак", який працює у таких напрямах: вирощування птиці, виробництво та реалізація м'яса птиці.

У складі комплексу діє шість відгодівельних ферм, розташованих у чотирьох районах Волинської області, річною потужністю 14 мільйонів голів.

У 2015 році у Нововолинську введено в експлуатацію новий потужний цех забою та переробки птиці. Це дозволило збільшити обсяги виробництва продукції на 75 % у порівнянні з 2014 роком.

Потужність забійного комплексу становить 110 тонн продукції за добу.

За інформацією єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, засновниками ТзОВ "Птахокомплекс "Губин" є Сергій Мартиняк (73,3 % внеску до статутного фонду), Сергій Горлач (20,4 %) та Олександр Романюк (6,2 %). Кінцеві бенефіціарні власники – Сергій Мартиняк та Сергій Горлач. Розмір статутного капіталу ТзОВ "Птахокомплекс "Губин" становить 165 886 677 грн.

Коментарі