Екскурсії стародавнім містом з великою історією Володимиром-Волинським

У рамках проведення фестивалю «КНЯЖИЙ», що відбудеться 19-20 серпня проведуть екскурсії стародавнім містом з великою історією Володимиром-Волинським, поблизу якого власне і відбудеться захід.

Екскурсії для гостей фестивалю будуть безкоштовними, а сам квиток на фестиваль вартує символічно 20 гривень.

Екскурсоводи розкажуть цікаву історію Успенського собору, що за 850 років існування пережив усе – від навали орд Батия до невдалих перебудов і реконструкцій. Також - охочі відвідають унікальну восьмипелюсткову ротонду, яка немає аналогів у світі, – Василівську церкву, побачать собор загадкових єзуїтів з не менш таємничим підземеллям, викопаним руками членів ордену.

Зазирнути у глибину історії міста з тисячолітньою історією зможуть усі охочі, які зареєструються на екскурсію власне на території проведення заходу у дні проведення.

Для того, щоб гості фестивалю могли знімати прямі ефіри, публікувати фото зі знаменитостями, які відвідають «КНЯЖИЙ», а також завжди бути онлайн – на території фестивалю буде доступний безкоштовний інтернет, для зручності діятиме вільна Wi-Fi-зона.

Для відпочиваючих батьків повідомляємо, що дітки також матимуть, де провести вільний час. На фестивалі діятиме дитяче містечко.

Мотузяний лабіринт, дитячий теніс, перегони маленьких повзунів, логічні ігри, веселі забави і гарні подарунки - це далеко не все, що ми підготували для них на нашому фестивалі.

У «дитячому містечку» на території фесту вони зможуть робити все те круте і цікаве, чим не дозволяє займатися вдома мама.

Діти залишаться задоволеними, це ми Вас обіцяємо!

На фестивалі «КНЯЖИЙ» буде не лише драйвово й атмосферно, але й смачно!

Запашний хліб, хрумку випічку, витримані сири, ароматні варення й меди, освіжаюче морозиво, гарячі ковбаски із рум’яних печених курей – усе це і не тільки Ви зможете знайти на Ярмарку вуличної їжі!

Смакотою пригощатимуть «Чебатурочка», «Теремнохліб», сири «Старий Порицьк», «Дмитрук», «Рудь», «Іванхліб» та інші учасники Ярмарку.

19-20 серпня – фестиваль «КНЯЖИЙ» у селі Заріччя поблизу Володимира-Волинського.

До слова, нагадуємо, що до 1 серпня організаційний комітет шукає активних та небайдужих людей, які хочуть стати волонтерами на фестивалі. Деталі тут. Приємним бонусом для активістів стануть фестивальні футболки, безплатний вхід, знайомство із літературними та музичними зірками та багато іншого цікавого!

Прес-служба фестивалю «КНЯЖИЙ»

Коментарі