Екс-голову місцевої "Самопомочі" звинуватили в саботажі

Колишній голова міського осередку "Самопомочі" Роман Марчук офіційно заявив, що осередок не братиме участі у виборах. Така ж інформація з’явилася і на "Фейсбуці", опублікована адміністраторами групи "Самопоміч. Нововолинськ". Відповідь виконкому партії – зміна голови. Про це інформує "Буг".

Чому в Романа Марчука така позиція - ніхто не розуміє, він чіткого роз’яснення нікому не дав. Відповідно, був скликаний виконком у Нововолинську, на якому більшістю голосів прийнято рішення зняти з Романа Марчука повноваження голови місцевого осередку партії і обрати іншого голову. Ним став Борис Бабійчук. Члени партії вважають, що це відкритий саботаж роботи “Самопомочі”.

"Інформація про те, що нововолинський осередок партії “Самопоміч” не братиме участі у виборах є недостовірною", – каже Борис Бабійчук.

У свою чергу, Роман Марчук обіцяє пояснити свою позицію.

Коментарі

Коментарі

12
Зображення користувача root.

Потрійна брехня.

1. Якщо відкрити статут осередку, то там чітко написано, що подібні збори повинні проводитися не раніше, як за 7 днів після оголошення та повідомлення учасників. По факту маємо те, що збори провели буквально за кілька годин, тобто збори провели з грубим порушенням регламенту і я  загалі не впевнений чи можна такі збори вважали законними.

2. На рахунок більшості. Мені б дуже хотілося переглянути протокол даних зборів і подивитися на прізвища, які склали дану більшість. Бо наприклад мене взагалі ніхто не повідомив, багато інших реальних (!) членів осередку також присутні не були. То хто голосував?  Набрали людей з вулиці і прийняли потрібне рішення?

3. І третя абсолютна брехня про те, що "позицію Романа Марчука ніхто не розуміє бо чіткого роз’яснення він нікому не давав".   

Рішення про те, щоб не йти на вибори було прийняте ще 14 серпня, у той самий день копію було відправлено у київський офіс. І до даного рішення і після було велика кількість телефонних розмов між Романом Марчуком та людьми із київського та волинського офісів. Тобто вони чудово розуміли ситуацію, свою позицію Роман Марчук добре пояснив.  

Як можна тепер говорити про те, що ніхто нічого не знає та не розуміє, ніяких роз’яснень не було? 

висновок -Бабійчук п*******

Зображення користувача admin.

Це політика)) Все «рішають папікі» в Києві. Свою міні-партію по Нововолинську створюйте і від неї йдіть, раз по-іншому Закон балотуватись не дозволяє.

Зображення користувача root.

Якби все було так просто.. Закони написані так, що зареєструвати свою партію у Нововлинську просто нереально, інакше у нас в місті вже було б до десятка таких партій. Партія це організація, яка повинна мати свої осередки у більшості областей України та Києві + треба зібрати підписи + ще купа умов.
Закон написаний так, що створити якусь свою партію місцевого рівня просто нереально. Хочеш на вибори - ставай на коліна і бий поклони уже зареєстрованим партіям та погоджуйся на всі їхні умови.   

Все поставлено велику жирну крапку в позиції місцевої Самопомочі. На чолі з Бабійчуком партія лягла під Сапожнікова. Ганьба брехливому волонтеру Бабійчуку.

Класно в Україні , стільки партій , що є куди бігати  та перебігати .

Бабійчук грьобаний рейдер. Заплатив в області от і очолив партію. А до виборів Бабійчуком в самопомочі і не смерділо. Продажна партія продажний Бабійчук. А хлопці молодці що не піддались.

Рязанова певно розпирає від щастя

Роман Марчук - людина яку я поважаю, і в розвідку з ним пішов би

Колишній "Удар" - люди яких я поважаю  і знаю, хлопці надійні.

Бабічук- дрон 

Шастя не бачу.

Добро як завжди перемогли гроші Борисовича......

Скільки б граблі нас не вчили, та серце вірить в чудеса. Містечкові політичні перипетії, навколо міського осередку Самопомічі, лише підтверджують той факт, що народ був і єчц лише об'єктом політики, так би мовити - необхідним придатком. Партія А. Садового, в тому числі, не стала якимось унікальним виключенням з правил, характерних для українських політичних утворень.   

Є одна незалежна партія - батьківщина, от за неї і всі кинуться голосувати ;)

юлія вусенко з чоловіком отримали дозвіл у сапожнікова вести "бізнес" в нововолинську і на шахтах в обмін на прихильність "Папіку" майбутніх депутатів міської ради від самопомочі. От Вам і всі реальні критерії підбору кандидатів у депутати від ьсамопомочі

Сторінки