Запити до міського голови від депутатів Об'єднання Самопоміч на 5 сесії Нововолинської міської ради

24 грудня 2015 року під час сесії депутати Нововолинської міської ради фракції «Об’єднання «Самопоміч»  звернулися до депутатів міської ради із зверненням щодо розробки положення про пільговий проїзд  окремих категорій громадян, а також із проблемою використання міського басейну школи № 6.

Зокрема, депутат Руслан Соловйов запропонував розробити положення про пільговий проїзд населення, яке необхідне для того, щоб зекономити кошти місцевого бюджету, адже кожного попереднього року компенсацію за пільговий проїзд населення проводили за рахунок коштів державного бюджету, яких також не завжди вистачало.  Задля раціонального використання коштів місцевої громади, за рахунок яких передбачається проводити компенсацію,  необхідно визначити яким категоріям населення справді необхідний пільговий проїзд за неспроможністю його сплачувати. Звичайно такі дії потрібні у разі, якщо коштів на компенсацію з державного бюджету не надійде.

Депутат Алім Здига підняв питання використання міського басейну, який знаходиться у ЗОШ № 6. При цьому, депутат зазначив, що згідно пред’явленої ним квитанції оплати за використання басейну, кошти поступають у бюджет м.Луцька, тому потрібно з’ясувати чому виникає така ситуація. Крім цього, депутат запропонував використовувати басейн для занять фізкультурою учнів усіх нововолинських шкіл задля набуття хоча б елементарних навичок плавання.

 

Депутат Нововолинськиї міської ради

 

НМОПП «Об’єднання «Самопоміч»                               Кравчук Наталія

Коментарі

Коментарі

10

Здається, той злощасний басейн є госпрозрахунковою одиницею із своїм "директором". Якщо назву його ім'я - обрегочетесь. Принаймні, був таким після капітального ремонту, на який витратили величезну суму із бюджету. Цей об'єкт, (після ремонту) відкривав покійний нині голова ВОДА борис Клімчук, якому тепер наміряються ставити фігури по всенькій Волині. Я не буду, поки-що, називати прізвище того "директора" (може він там вже й не працює та кількість витрачених грошей) - хай це зробить за мене, міський голова В.Сапожніков.

Знову пусте бла-бла-бла Анатоля. Ти не будеш називати того "директора" бо не знаєш, а міський голова за тебе нічого робити не буде-хто ти для нього?

Хотілося б, щоб на слідуючу сесію було винесене питання виділення коштів на розвиток селища Жовтневого. І, звичайно, закладено ці кошти у міський  бюджет. Знову ж таки, на сесії і моя думка була озвучена. Замісь дитячих майданчиків варто було би поставити у селищі вуличні тренажери. Дитячих майданчиків у нас вже достатньо. Вони не закриваються, доступ вільний для всіх дітей. Тож бажано було би зосередитися саме на розвитку спорту. Підліткам нічим зайнятися. Хай займаються. 

спортом. Не все ж амфітамін ковтати. Правда?

Котрийсь із "сміливців-анонімів" написав, що "всенародного" міського голову ніхто не може зняти бо він, мовляв, обраний громадою, і крапка. Я навів відповідні статті із "Закону про місцеве самоврядування", що міський голова може бути усунений із посади через висловлення недовіри місцевими депутатами. Крити нічим, бо такі законодавчо обгрунтовані норми існують. Тепер зі слугами, істерія. Полюбуйтесь. А "директора" басейну, теперішнього чи вже може, колишнього - того "заслуженого" чолов'ягу, знають всі.

назви його ФІО)))  бо ти теж "заслужений" комсумолець, носиш окуляри

Хто носить окуляри?Старий антикорупційний мустанг?Небачив.Помоєму він користувався продуктом нанотехнологій-ходячим мікроскопом.

Двухсмислєнна назва НМОПП"Об'єдання Самопоміч" наштовхує на думку,якщо я, хлопець з міцними руками,публічно продемонструю в басейні свою самопоміч,то чи зможу я претендувати на якусь керівну посаду НМОПП "Об'єднання Самопомі"?

Не наговорюйте дурниць на старого антикорупційного борця,в нього не пусте бла-бла-бла.Він на всі бла має поштові конверти з поштовими штемпелями.Ясно,Карл?

Самопоміч, ви вже провели звернення про статус помічників депутатів. 

Велике дякую. Далі буде.

Сторінки