Заходи до дня Святого Миколая

Сьогодні о 12:30 на Центральному ринку міста відбудеться святковий концерт до Дня Св. Миколая, а також нововолинські активісти та волонтери знімуть святкове відео з вітаннями для українських воїнів, які стоять на захисті нашої Держави.

Після обіду міський Палац культури запрошує на свято до дня Святого Миколая „Святий Миколай, дай здоров’я всій родині й миру любій Україні!”, - повідомляє інтернет-видання «Буг».

У програмі святкових заходів:
14:00 – виставка дитячих ілюстрованих книг «Від Миколая до Різдва» за участтю Нововолинської центральної бібліотеки. Виставка дитячих малюнків «Гість із неба святий Миколай».
14:30 – Ігрова масово-розважальна програма з веселими казковими героя та святковий концерт «Гарну пісню заспівай – Миколая привітай».
15:00 – Майстер-клас по декоруванню смачного печива «Миколайчиків». Зустріч зі Святим Миколаєм та його помічниками в «Резиденції Святого Миколая Фойє міського палацу культури ІІ-й поверх
16:00 – Урочисте запалення вогнів головної ялинки міста. Площа ім. В.Чорновола Протягом дня у «Резиденції Святого Миколая” працюватиме «Пошта Чудотворця», в скриньку якої діти опускатимуть листи, що писатимуть заздалегідь.

Також сьогодні запалять вогні головної ялинки Нововолинська.

Коментарі