Заява Всеукраїнського об’єднання «Свобода» та Об’єднаної опозиції «За Батьківщину»

У процесі виборчої кампанії до Верховної Ради України на Волині масово з’являються заяви від деяких кандидатів у народні депутати, що нібито вони представляють опозицію. Поява таких псевдо-кандидатів, самозванців є виборчими технологіями, організованими владою з метою ввести в оману виборця і забрати голоси в опозиції.

Опозиційні до режиму Януковича та Партії регіонів політичні партії «Свобода» та «Батьківщина» з цього приводу заявляють таке.

Напередодні виборів до Верховної Ради України між «Свободою» та «Батьківщиною» була досягнута чітка домовленість про формат участі у виборах за принципом: один мажоритарний виборчий округ – один кандидат від опозиції.

Тому застерігаємо волинян не вестися на провокаційні маніпулятивні технології.

На одномандатному виборчому окрузі №19 (із центром у місті Володимир-Волинський) є лише один кандидат від опозиційниї до режиму Януковича політичних сил – «Свободи» та «Батьківщини» –

Євген МЕЛЬНИК

Саме він отримав мандат довіри від імені опозиції захищати інтереси України та українського народу.

 

Голова Волинської обласної організації ВО «Батьківщина»

Анатолій ГРИЦЮК

Голова Волинської обласної організації ВО «Свобода»

Анатолій ВІТІВ

Голова Волинської обласної організації «Фронт Змін»

Олександр ПИЗА

 

Коментарі

Коментарі

5

а "вічко" жим жим.

Зображення користувача Сотник ВУС.

А "вічко" може тільки  "стук стук"  а "ЖИМ ЖИМ" може тількі москальське  " О Ч К О " бо воно ж не залізне. Не залізне і терпіння народу і може врешті решт і увірватись , ось тоді буде "жим -жим"

Зображення користувача Антон Чвар.

заявляйте, заявляйте!цікаво вони до виборів пересваряться чи раніше і знову флот здадутьі за мову не будуть голосувати! бо тільки язиками чешуть а реально нічого не роблять. в тернополі владу має свобода то навіть сміття з міста перестали вивозити. керовніки!

А щодо тернопільської "Свободи", то не вона винна, що у місті деякий час не вивозилося сміття. Поцікавтеся. Звикли, щоб хтось розжував. І менше слухайте антиукраїнську владу. Думайте. Каша у голові зникне, сама собою.

Ви, Антоне, ще і не жили при справжніх націоналістах. Все при совєті та при комуні. І зараз продовжуєте. І невідомо скільки ще будете. Очевидно ви із тих, засліплених червоною пропагандою, котрі до цих пір вірять, що УПА знищувала свій народ. Українців фізично ліквідовувала і обамбулювала радянська влада. Націоналісти судили тих, що складали списки патріотів та членів їх сімей для вивозу до Сибіру, "стукачів" та агентів НКВД і МГБ із числа місцевого населення, комісарів, що реквізовували продовольство, відбирали землю і майно, худобу і  с\г реманент, заганяли у колгоспи, без суду кидали у тюрми, розстрілювали, розвалювали церкви,  комуністів та комсомольців, котрі вірно служили репресивному сталінському режиму...  Що було робити? Ішла жорстока війна. Завдяки УПА, ми ще до цих пір розмовляємо українською. Наші батьки та діди, зберігши її, передали нам - своїм нащадкам. А чи зможете це зробити ви, чи вам байдуже? Поцікавтеся, поміж "класними гулянками" у Парку культури, розпитайте у батьків, родичів, старших людей, підніміть архіви у СБУ. І знатимете правду про "рідну" радянську владу.

Сторінки