За вживання алкоголю після ДТП водій сплатить більш як 20 тисяч штрафу

У Нововолинську після вчинення аварії водій на місці пригоди почав вживати алкоголь до приїзду патрульних. Суд наклав штраф на чоловіка у розмірі 20 400 гривень та позбавив водійського посвідчення.

24-го листопада 2018 року о 15:30 на вулиці Сокальській трапилася ДТП: автомобіль Славута в’їхав у ЛУАЗ. Водій Славути не врахував дорожньої обстановки, не вибрав безпечної швидкості руху та допустив зіткнення з автомобілем.

18-го січня Нововолинський міський суд розглянув справу про притягнення водія до адміністративної відповідальності за статтями 124 (порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів) та частиною 4 статті 130 (вживання водієм транспортного засобу після дорожньо-транспортної пригоди за його участю алкоголю до проведення уповноваженою особою медичного огляду з метою встановлення стану алкогольного сп’яніння). Постанова суду оприлюднена в Єдиному державному реєстрі судових рішень, - повідомляє "Буг".

Так, водій після ДТП за його участю та до проведення уповноваженою особою його огляду з метою виявлення стану алкогогольного сп’яніння, вживав алкогольні напої. Поліція склала відповідний протокол.

У суді чоловік свою вину у вчиненні вищевказаних правопорушень визнав, у вчиненому щиро розкаявся. Дослідивши матеріали справи, суддя наклав на нього адміністративне стягнення у виді штрафу з позбавленням права керування всіма видами транспортних засобів.

Суд призначив штраф в розмірі однієї тисячі двохсот неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 20 400 гривень та позбавив чоловіка водійського посвідчення на строк 3 роки.

 

Коментарі