За все потрібно платити.

Розмірковуючи про коментарі користувачів на сайті «НВ ІнформПортал», прийшов до закономірного висновку: ніхто із Вас (і я теж) не має ані найменшого поняття про справжню ситуацію із цінами за використання передвиборчої реклами на комунальних спорудах міста. Всі сходяться на одному – за це треба платити.

Скільки? Чи існують, затверджені депутатами на сесіях міськради розцінки за використання, скажімо, метра квадратного білбордів, установлених на території міста Нововолинська, тобто, на землі міської територіальної громади?

Або банера якогось кандидата, закріпленого на опорах, на бульварі Шевченка чи іншій вулиці. Чи комунального приміщення, орендованого під виборчий офіс чи штаб. Скільки коштує ця оренда? У яких одиницях вона вимірюється: у метрах погонних, квадратних, кубічних чи як окремо взяті кімната, споруда, підвал тощо. Ніхто із нас цього не відає.

А у випадку, якщо білборди приватні (і цього не потрібно відкидати у наш непевний час) та розміщені на громадській, тобто, на нашій із вами землі, то чи платить їхній власник за її оренду? А якщо він її (землю) приватизував, то запитується, а за скільки і яку площу, хто надавав дозвіл, згідно конкурсу чи аукціону, у якому ЗМІ про це повідомлялося, чи є експертна оцінка, відповідні документи і рішення сесій міськради і т.д.

Як бачите, питань багато, а відповідей нема. Пора, і нашій місцевій владі цивілізовуватись, нарешті. Щоб заповнити білі плями на невідомих нам островах у буремному океані передвиборчих технологій де ще не ступала нога простого мешканця, громадська організація «Україна + Польща» напрацювала документ, який дозволить зазирнути у ці містичні і таємні, як вбачається, кухні кандидатів у депутати ВР де готується вариво для нашого із вами майбутнього існування у найближчі п’ять років. І який я пропоную Ваші увазі.

У деяких виборчих штабах його вже отримали, у деяких ще ні. Деякі відповідальні особи, наприклад, у штабі Г.Частякова, «Інформаційний запит» прийняли без проблем, деякі відмовлялись. Проте, буде зроблено все, щоб кандидати таки ознайомились з його змістом. У випадку ненадання відповіді на запит, у терміни визначені законами України, будемо змушені повідомити імена тих, хто від цього ухилився. І вважатимемо прозорість, задекларовану у виборчих програмах цих претендентів фіктивною, а обіцянки – брехливими.

Вже зараз, виявлено деякі цікаві факти. Наприклад те, що місцева влада надає у оренду, для розміщення виборчої агітації освітлювальні опори на вулицях міста та дозволи на розміщення зовнішньої реклами на приватних та комунальних спорудах.. Підписують такі документи заступник міського голови А.Сторонський, гол. архітектор М.Вісьтак та начальник ВУКГ В.Бутинець. Не виключені сенсації. Бажаючі можуть приєднуватися. Будемо раді.

Анатолій Бідзюра, голова громадської організації «Україна + Польща», Нововолинськ

Коментарі

Коментарі

7

Виявляється,все дуже просто з тими стовбами освітлення,а люди голови ломають,все проплачено. Тільки у чию кишеньку? Бо у бюджет міста,явно нічого не потрапляє. На днях у садочку цікаву угоду батькам пропонували підписати,багато пунктів прописано,та вражає інше,від коли у комунальних(державних) садочках ввели додаткові оплати за послуги,які і так входять у виховний і розвиваючий процес державних садочків. Також виявляється,що обов"язковими вже є щомісячні спонсорські(благодійні) внески.Батьки підписували цю "фількіну грамоту" наввипередки. Невже зовсім думати перестали?

Зображення користувача root.

Копії даної угоди випадково не маєте?

Маю,та ще не розібралась з новим компом. Навіть камеру не можу знайти,а то б вже виклала.

Дозвольте нагадати  , що вивіска і реклама апсолютно різні речі!

Вивіска (типу Виборчий штаб такого-то) лише погоджується із головним архітектором міста, надається ескіз вивіски та фото фасаду і архітектор погоджуе.Надається безкоштовно.

 А на розміщення реклами на фасадах будинків та виборчих штабів (типу Діброви та Частякова) з фото та змістом - необхідно отримати дозвіл на рекламу , який видається виконавчим комітетом міста Нововолинська. Дозвіл видається безкоштовно , а за саму рекламу платиться в залежності від розміру.

наскільки мені відомо лише в одного Частякова рішення виконкому та дозвіл Є. Діброву та інших ,схоже отримання такої дрібниці не хвилює.

Пане "знаючий"! Ви добре прокоментували.А як тоді використання освітлювальних опор під рекламу кандидатів? Біл-бордів, що знаходяться у межах міста? Банерів на вулицях Нововолинська, які натягнуті на спеціально встановлених для цієї мети, комунальними службами? Якщо можете, дайте відповідь. Дякую.

Толік не тупи.
Розберись.
Який бюджет ? Якщо щось і будуть платити, то лише за послуги Зеленого хазяйства на балансі якого ті стовби чи решта чогось там стоїть. А от в зеленого хазяйства може не бути затверджених тарифів... І тут починається саме цікве. Партія може повісити банер - бо їй згідно закону не можуть відмовити =) а заплати і ладна - то от немає згідно чого. 
А про бюджети не треба - почитайте Закон України про бюджет.

Розберемось. Я нічого конкретно не стверджую. Маховик запущено. Залишилось чекати результатів.

Сторінки