За страйк шахтарів на «Ягодині» держбюджет «схуд» на кілька мільйонів

Нововолинські шахтарі протестували на міжнародному пункті пропуску «Ягодин». Затримані водії порадили гірникам блокувати Волинську облдержадміністрацію замість митниці, - пише Район.Любомль (фото ТСН)

Очільник Волинської митниці вважає зрозумілими і справедливим вимоги гірників, – про це Віктор Кривіцький написав на своїй сторінці facebook.

"Юридичну оцінку діям гірників нехай дають правоохоронці. Але як начальник Волинської митниці, у структурі якої пост «Ягодин» є бюджетоформуючим, хочу звернути увагу політиків та профспілкових діячів вугільної галузі, що за підсумками 9-ти місяців цього року середньоденний показник надходжень Державного бюджету від роботи митниці склав 26,7 млн грн. Тобто, годинне блокування руху товарів трасою коштує державній скарбниці більше мільйона гривень. Нелогічно продукувати збитки, якщо претендуєш на доходи", – йдеться у дописі.

Голова Незалежної профспілки шахти №9 Василь Гура повідомив, що виникла конфліктна ситуація з перевізниками і на даний час невідомо чи продовжать шахтарі акцію протесту завтра.

Коментарі