За чиєю пропозицією Кабінет міністрів України виділив 4 мільйони гривень на 19-й виборчий округ?

"11 травня, волинський нардеп Ігор Гузь із «Народного фронту» на всіх сайтах тріумфально розтрубив, як він героїчно «вибив» в уряду мільйони на 19-й виборчий округ. Вирішив поцікавитися. Відкрив рішення Кабміну, яким виділялися гроші, – і побачив суцільний обман!", - пише Іван Журба на сторінках Волинської Правди.

Пост нардепа у Фейсбук:

 

11 травня 2017 року Кабмін планово схвалив розподіл субвенцій місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток окремих територій. Волинська область також отримала свою частину коштів, як і інші області України. Здавалося б, звичайна урядова практика, нічого особливого. Але раптом лідер Волинського «Народного фронту», член і один із спікерів правлячої коаліції Ігор Гузь поширив інформацію про те, нібито Кабмін саме за його пропозицією виділив декілька мільйонів гривень на 19 виборчий округ.

Цікаво, що в той день, коли уряд видав розпорядження про виділення субвенцій, Ігор Гузь перебував у Німеччині. Яким чином він міг внести таку пропозицію, будучи за кордоном, невідомо.

Відкриваємо розпорядження Кабміну «Про деякі питання розподілу в 2017 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток окремих територій», на основі якого і були виділені субвенції місцевим бюджетам. Читаємо четвертий абзац першого пункту документу:

«Переліки об’єктів та заходів, які фінансуються у 2017 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій (загальний фонд), згідно з додатком 2, формуються та затверджуються відповідними місцевими держадміністраціями, виконавчими органами місцевого самоврядування».

Тобто, уряд виділив ці гроші на пропозиції, які надійшли від місцевої влади. То яким боком тут галасливий Гузь?

Але Ігор Гузь, очевидно, вирішив зробити це власною заслугою і присвоїв собі чужі лаври. Зрозуміло, що він розраховує на те, що прості громадяни не розберуться в тонкощах законодавства. Обманювати виборців, розказувати одне, а потім голосувати за протилежне – типова практика таких політиків, як Ігор Гузь. Схоже, в цьому він досягає все більшої майстерності.

Насправді Ігор Гузь постійно лукавить і використовує будь-який привід для того, щоб попіаритися. В цій діяльності народний депутат вже давно втратив рештки совісті. Він без докорів сумління приписує собі будь-яке виділення коштів. Розказує сердечні байки про те, як його душа болить за долю українців. Критикує злочинну владу, членом якої він і є. А потім у Києві голосує за закони, які погіршують життя народу.

З такими темпами зростання самозвеличення власної персони нардеп Ігор Гузь скоро буде вважати, що завдяки йому сходить і заходить сонце, змінюються пори року і взагалі існує цей Всесвіт…

Коментарі

Коментарі

2

Ну хтоб сумнівався, що Ігорюня прийде порядок наведе))) Брихуняра!

То треба оті компи з шкіл вернути назад?

Брєдова стаття.Те, що Сапог не заводить в місто коштів, ще нічого не значить.

Сторінки