Звернення до Олександра Скіпальського


Відкритий лист

до виборців  Володимир-Волинського виборчого округ № 19,  зокрема:

м. Володимир - Волинська , Володимир-Волинського р-ну, смт Іваничі, Іваничівського  р-ну,  м. Любомля, Любомльського р-ну,  м. Нововолинська

 

                                                           До керівників «Комітету опору диктатурі» -

                                                           ВО «Батьківщина» - п. О. Турчинова,

                                                

                                                           ВО «СВОБОДА» - п. О. Тягнибока, 

                                                    

                                                           Партії «Фронт Змін» - п. А. Яценюка,

 

                                                           Генерал-лейтенанта – п. О.  О. Скіпальського

 

            30 липня розпочинається виборча кампанія з обрання депутатів до Верховної Ради  України. Суспільно-політична ситуація, що склалася в Україні, вкрай складна і напружена. Український народ із року в рік очікує позитивних змін, «покращення життя уже сьогодні», одначе простим громадянам, особливо старшому поколінню, живеться все гірше і гірше, заробітна  платня низька, пенсії мізерні, ледь покривають витрати на харчування, пенсіонери живуть зі страхом захворіти, оскільки немає можливостей придбати ліки. Волинян турбує також політична ситуація,  відхід від демократичних засад, згортання Євроінтеграції України.

             Чинна влада покладає на ці вибори надії добитись більшості у Верховній Раді шляхом поправок та змін до Конституції України, щоб продовжити своє існування при владі.

             Національно-демократичні сили намагаються протистояти чинній владі, одначе керівники КОДу і, зокрема, голова Волинської ВО «Свобода» п. А.  Вітів, які проголошують патріотичні гасла,  в той же час діють всупереч волі громадян - виборців 19 виборчого округу.

 Так 21.07.2012 р. у Нововолинську відбулися збори, в яких взяли участь представники багатьох громадських та політичних організацій,  в тому числі і ВО «Свобода» на чолі із головою п. О. Гульчуком, на яких обговорювалась ситуація у державі та питання майбутніх виборів. По 19 виборчому округу  від об’єднаної опозиції пропонувалося висунути кандидатуру генерал-лейтенанта О. Скіпальського - патріота, професіонала, вихідця з даного округу. Це реально прохідна кандидатура  (п. Скіпальський перемагав на виборах до ВР по цьому округу і був обраний депутатом Верховної Ради).  Це відомий на Волині громадський і політичний діяч, у якого є реальні шанси перемогти у цьому округу.

Отож, кандидатура О. Скіпальського обговорювалась завчасно та була узгоджена з керівництвом КОДу. Про те, що ВО «Свобода» висуває свого претендента, стало відомо 19 липня 2012 року. Тим самим ВО «Свобода» та її керівник А. Вітів порушили раніше узгоджені домовленості.

В підтримку  кандидатури О. Скіпальського висловилась також Рада Волинського обласного відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів, засідання якої відбулося  22.07.2012 р.

 Збори  Братства  ОУН – УПА Волинського краю ім. полковника Клима Савура від 25.07.2012 р. ухвалили наступне рішення:

  Братство ветеранів ОУН- УПА Волинського краю ім. полковника Клима Савура заявляє таке:

1.      Зважаючи на надзвичайно складну політичну ситуацію у протистоянні провладних і демократичних сил напередодні виборів ВР України, необхідно підтримувати єдину узгоджену кандидатуру від КОДу, але, враховуючи особистий авторитет і громадсько-фахову діяльність п. Є. Мельника і п. О. Скіпальського – рекомендувати КОДові прислухатись до думки місцевих керівників громадських і політичних партій.

2.      Ветерани ОУН-УПА, колишні політв’язні і репресовані, члени КУНу підтримують гасла і наміри ВО «СВОБОДА» і покладають на неї великі надії, але водночас вони стурбовані тим, що окремі керівники партії не прислухаються до думки виборців на місцях, пропонуючи завідомо непрохідну кандидатуру.

             Доводимо до відома, що п. Мельник, будучи головою Волинської організації Конгресу Українських Націоналістів, не користувався належним авторитетом і не зумів розбудувати і згуртувати цю політичну силу, а задля кар’єри перейшов у ВО «СВОБОДА» (неспростованих фактів досить).

Ми заявляємо, що коли над Україною існує загроза втрати державності, партії не повинні думати  тільки про свої вузько-партійні інтереси. Ми  вкрай стурбовані тим, що ВО «Свобода» своїми вчинками діє не на користь утвердження  Української державності.  Ми ставимо питання:

Хто більше потрібен у Верховні Раді: п. О. Скіпальський, державний діяч і фахівець з безпеки України чи, при всій повазі до члена ВО «Свобода», лікар- стоматолог Є. Мельник?.

Збори громадськості Нововолинська та Рада Волинського обласного відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів, ветерани Братства ОУН-УПА Волинського краю ім. полковника Клима Савура звертаютьсяз вимогами:

1. КОДу і зокрема  голові Волинського ВО « СВОБОДА» п. А. Вітіву поступитись своїми амбіціями, а  Є Мельника не висувати свою кандидатуру по цьому округу.

2. Голові  Волинського  КОДУ п. А Грицюку  розглянути   питання яке склалось щодо висунення єдиного кандидата по 19 виборчому о округу адже на рівні центрального КОДу кандидатура  О Скіпальського узгоджена  

 3.Просити п. Олександра Скіпальського  висунути свою кандидатуру до Верховної Ради  по Володимир-Волинському округу № 19, а виборців - проголосувати за нього.

                               

За дорученням зборів громадських та політичних організацій, Волинського обласного відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів, -

Голова Волинської КО Української Республіканської партії                                 

Валентин Добрянський,

Голова ГО «Нововолинська координаційна рада народного руху України»

Володимир Мигас,

Голова Братства ОУН-УПА Волинського краю ім. полковника Клима Савура

Василь Кушнір

 

Коментарі

Коментарі

9

Свобода - проэкт регионалов. Они - борцы в заведомо проиграшной войне. Почему же Мельник должен быть исключением?

Зображення користувача hellbeerdrinker.

[quote=Глеб]

Свобода - проэкт регионалов. Они - борцы в заведомо проиграшной войне. Почему же Мельник должен быть исключением?

[/quote]

звідки така інформація, шановний? факти в студію, будь ласка!

А машинка Тягнибакса???

Зображення користувача hellbeerdrinker.

ну так а заздрити вже не можна... будеш лідером політичної партії, будеш також мати машинку... та і машина то не факт, а я прошу фактів, конкретних доказів і т.п.

Слово "проект" пишеться із російською "Е", а не через "Э". Я хоч і з "молодших братів", проте, чого я маю виправляти неуків, що "косять" під "старшобрата"? Вчіть російську граматику. Або пишіть українською. Чи ви і нашої не знаєте?

не бачу агітації збоку опозиції...За Ковальчука он всі бюджетні робітники ЗМУШЕНО бігають - агітують і жаліються

Опозиційні "сили" ще не визначились, за кого бігати і кому, вибачте, лизати.

Цікавий документ.

"Отож, кандидатура О. Скіпальського обговорювалась завчасно та була узгоджена з керівництвом КОДу"

Якщо кандидатура пана Скіпальського була справді узгоджена на рівні КОДу, тоді чому його не включила у список своїх мажоритарників Об'єднана Опозиція? Адже так вона зробила, скажімо, із позапартійними Тетяною Чорновіл та Костянтином Усовим.

"КОДу і зокрема голові Волинського ВО « СВОБОДА» п. А. Вітіву поступитись своїми амбіціями, а Є Мельника не висувати свою кандидатуру по цьому округу"

Якщо кандидатура пана Скіпальського таки була узгоджена на рівні КОДу, то для чого закликати КОД поступатися амбіціями? Суперечність...

А Вітіву поступитись амбіціями - то як? Як на мене, то те, що він не йде по Луцькому округу і є найліпшим свідченням відмови від амбіцій.

Квота на Волинь в межах КОДу давно була відома. 1 округ "Свободі", 1 округ "Фронту Змін" і 3 округи - "Батьківщині".

Якщо "Свободі" дістався Володимирський, а не Луцький округ, який вона давно просила, то хто винен? Невістка? "Свобода" чи Об'єднана Опозиція так вирішила?

"Хто більше потрібен у Верховні Раді: п. О. Скіпальський, державний діяч і фахівець з безпеки України чи, при всій повазі до члена ВО «Свобода», лікар- стоматолог Є. Мельник?"

Співставляючи аналогічні періоди життя обидвох, КОРЕКТНО варто ставити питання так:

"Хто більше потрібен у Верховні Раді: п. О. Скіпальський, кадебіст чи, при всій повазі до члена ВО «Свобода», лікар- стоматолог Є. Мельник?"

Або: "Хто більше потрібен у Верховні Раді: п. О. Скіпальський, державний діяч і фахівець з безпеки України чи, при всій повазі до члена ВО «Свобода», політик і підприємець Є. Мельник?"

З яких це пір ОУН-УПА так вболіває за колишніх комуністів? Щось тут не так ))))

Сторінки