Звернення очільника Нововолинського осередку “Правого сектору” Андрія Фафлея щодо ситуації в Мукачевому

Очільник Нововолинського осередку “Правого сектору” Андрій Фафлей записав звернення з поясненням ситуації, яка склалася в Мукачевому, - повідомляє сайт «Буг».

Нагадаємо, що у суботу в Мукачеві стріляли з гранатометів, автоматів і кулеметів.

Коментарі

Коментарі

31

шо ти **** їздиш по місту і говориш про те, в чому ти не в курсі? патріот *****

От у мене питання, стоїть людина у мирному місці записує звернення, а на поясі тримає бойовий пістолет. От які такі завдання виконує правий сектор у місті, щоб спокійно розгулювати з бойовою зброєю?

А чому зі зброєю у мирному місті?

тому шо вони  зі сходу приїджають часто захищаючи наші дупи.а зброю нездають ,та і випадків нема щоб вони її використовували в мирном місті.

я його неоправдую.багато внас вмісті пяних льотає,з девочками з бару до бару. самі всі знаєте.Сансей є вільні місця в машині а то може найдутся бажаючи щоб ви їх покатали випивші на сході Украини.(P.S. БАтальон ДИВАН):)))

*****, він не п'є останій раз з війни діабет привіз

Хто такий "правий сектор! у мирних регіонах? Незаконне банформування!!! Не більше! Бо добровольчий батальйон був створений для ведення бойових дій на Сході України. І справжній "правий сектор" сьогодні знаходиться саме там, а не в Мукачево та Нововолинську чи інших містах. Усе інше має тільки його назву і займається рекетом та виконує інші злочинні накази, пов'язані з перерозподілом сфер впливу високопосадовцями бізнесу та контрабанди. Своїми діями вони дискредетують добровольчий батальйон, який насправді веде боротьбу з сепаратистами та терористами на Сході. І якого милого у того ряженого "борця за справедливість" знаходиться при собі зброя? Він що: військовослужбовець, правоохоронець, спецпризначенець чи "правий сектор" сьогодні десь офіційно зареєстрований і має право вільно носити зброю у мирних регіонах? 

Шановний, Ви так негативно відгукуєтесь про Правий Сектор, котрий знаходиться в тилу, але подумайте про тих бійців, які приїзджають із фронту і бачать весь бардак, більше того, вони добре відчувають на собі тиск цієї кровожерливої системи. Якщо у Вас не виникає бажання вибороти хоч краплю справедливості, то воїни ПС дійсно бажають дібратися до правди. Будь ласка, не заважайте їм такими дурними балачками, бо прочитавши увесь цей бруд, опускаються руки.  Звісно, ПС робить помилки, але вони є дрібницями порівняно з досягненнями, яких  не хочуть помічати, бо легше вилити на людей купу лайна і гордитися собою, вважаючи себе достойним судити їх. Просто зайдіть  у штаб ПС, послухайте про що йде мова, які дії плануються. За це ніхто Вас не з*їсть і не покусає. Просто пам*ятайте, що біда може постукати у Ваші двері у будь-який момент і маю великі сумніви, що Ви знайдете справедливість у міліції, судах, чи у міській раді. А на домогу готові прийти ті, кого Ви зараз обливаєте брудом.  Тепер поясню про зброю.  Правосеківці стають поперек горла кримінальним авторитетам, корупціонерам, політикам. На них ведеться "полювання", як би це не звучало. То вони що, повинні ходити без засобів захисту і чекати поки якась сволота вчинить із ними як із Сашком Білим?

Не смішіть мене: ""вони повинні ходити без засобів захисту"? Більшої маячні я не чув! А давайте усі будемо мати зброю, хоча скоро так і буде. Небезпека чекає на кожного з нас, бо ситуація у країні складна. А як же обходились колись без зброї? І чого то правосєкі мають у мирному місті ходити зі зброєю? І де гарантія, що у таких носіїв з психікою все гаразд? Не маю на увазі Сенсея. Де ви бачили військового, який би ходив по місту з пістолетом чи карабіном? А вони перші мають право на її носіння. Головою треба думати, коли таке писати! На рахунок захисту: яким чином мене захистить правий сектор? Прийде покричить чи буде погрожувати пістолеммоїм кривдникам? Колись його не було і люди знаходили вихід. Щоб мати право захищати, потрібно бути легалізованим. "Правий сектор" створювався для ведення бойових дій у районах, де іде війна, а не бігати з пістолями по місту і висувати свої вимоги і звинувачувати тих, хто комусь з них особисто не подобається, або ж його хтось замовив. Де взялася зброя у правосєків в Мукачево? І це не пістолі і ножі, а гранатомети. То давай завтра хтось приїде до мене додому і розгромить мою домівку, бо я комусь не сподобаюсь. або когось ображу на їхню думку! Які у них функції? Де вони визначені? З ким погодені? От коли будуть відповіді на ці питання - тоді й можна буде говорити.

ця писанина ще краще підтверджує те, що Ви погано знайомі із діяльністю ПС. В тому то і справа, що "завтра хтось приїде до мене додому  і розгромить мою домівку", і ми з соплями дозволимо це зробити, бо ми раби зброї не маємо. Хай міліція зарадить ( а там ніхто і не пошевелиться). Розплющуйте очі, люди! Хочете щось змінити в Україні - готуйтесь до найгіршого!

чого це хтось має громити мою домівку?  і чим мені зарадить у такому випадку ПС? піде розгромить кривдника домівку і потім відповідатиме за це? рабом можна бути тільки в душі... а зброя вільності не додає

[quote=Гість]

 рабом можна бути тільки в душі... а зброя вільності не додає

[/quote]

100% згодна, але допомагає її досягти. Ни Ви ж самі писали, що небезпека чекає на кожного з нас, бо ситуація у країні складна. Особисто мені, хотілося б мати можливість захистити себе.  

Чому так всі агресивно настороєні на очільника Нововолинського осередку “Правого сектору” Андрія Фафлея???

Це наче порядна людина,на перший погляд.так сказать.Тож не всі його знають особисто,а з коментарів складається враження що він бет бойс(поганий хлопець).

Пропоную Вам ,Андрій Фафлей, написати свою біографію,який вуз закінчували,де проходили строкову службу ,можливо Ви партійний і т.д.,чи мали судимості чи немали,за яких обставин  стали керівником "правого сектору".А то читаючи коментарі складається незрозуміле враження.

Андрія Фафлея 

ніхто крім тебе проти Фафлея агресивно не настроєний! Скажи якого милого Фафлей повинен самотньому оленю свою біографію доповідати?

Очевидно ,"оленя" ,це ви так любязно до мене звертаєтесь.По перше я Фафлея незнаю особисто,тому неможу на нього бути не позитивно ні негативно настроєним.Очевидно ви неуважно читаєте коменти користувачів,проте ображати вас тіпа дауном чи оленем я небуду.

ВІдносно біографії.Андрій очолює осер.прав.сектору в нашому місті,тобто це можна сказати публічна особа,то чомуб людям неоприлюднити про себе??Наприклад я його взагалі незнаю,як впевнений і багато ін.громадян нашого міста.Тобто я небачу "ніхто крім тебе проти Фафлея агресивно не настроєний!".Де ж тут агресія? Попросити оприлюднити біографію,тим паче відомою особи на сьогодняшній нелегкий час,де ж тут агресія???

Надіюсь я вам внятно і доступно все пояснив,в подальші дискусії вступати не хочу з вами,так як ви хамите навіть без причини на це.

Натахо, заспокойся. Усі знають, кого ти підтримуєш. Не переживай за того Фафлея. Бо ти йому сто років не треба, а він сам за себе розкаже. Ти от своїм тявкканням тут заробляєш собі бали і у тебе стає більше "фанатів". Як ти там писала на своєму сайті:" фан-клуб"? Він у тебе росте з кодним твоїм гавканням на цьому сайті. І можеш даже не пілписуватись. Твій поччерк і так знають.

Доброго всім здоровьячка,та мирного неба над головою! Я незаходжу на даний сайт по двом причинам,перше мені бракне часу,друга даний сайт намою думку доволі предвзято відноситься до моєі скромноі персони) як впринципі до всіх тих хто  мішає жити тим хто вроді як має показувати гідний приклад,а насправді....я доволі вимучений на даний момент як психологічно так фізично особливо останніми подіями тому перепрошую за орфографію. До мене є бачу ряд запитань,хотілосяб відповісти дуже,але кому!? Незрозумілим нікам)...котрі сплять і бачать мене в білих тапках. Постає запитання защо така ненависть!??? Я далеко неідеальна людина,впринципі як кожний...То можливо Ви пошукайте причини в собі! Впринципі прощо я і кому кажу сам нерозумію).Бажаючі задати запитання,впевнений що у вас є така можливість,яж городами нежоджу,коли вмісті). Правда останніх півтора року носить мене проклятущого там де "нормальні" неходять...скажу тіко за зброю,у мене є карабін мисливський на базі АК 7,62*39 з яким я ізджу на схід,та травматичний пістолет Форт 14р 9*18 ПМ патрон,все це легальна зброя,видана мені згідно всіх законів Украіни. Живу вул. Нововолинська 53/170,де знімаю кімнатку 4 на 2),раніше жив за тренування Карате,тепер за рахунок Симпатиків нашого руху. Десь так))) перепрошую якщо комусь несподобалась моя відповідь. Хорони Вас усіх Господь! Слава Украіні,слава Героям!

Зображення користувача honor.

[quote=Sensei]

даний сайт намою думку доволі предвзято відноситься до моєі скромноі персони) як впринципі до всіх тих хто  мішає жити тим хто вроді як має показувати гідний приклад,а насправді...

[/quote]

є звинувачення - чекаю на конкретні факти
інакше вважатиму бла-бла-болом

людина, яка згадується аж у двох (!) публікаціях на цьому сайті, при цьому не наших, а іншого видання, буде розказувати про "предвзяте ставлення"? Брєд.

Ти не думаєш що за такі слова тобі Сенсей язик відріже? Це тобі непенсіонерк за пенсіонеркза ой бігати

Зображення користувача honor.

не знаю, хто там бігав за пенсіонерками, але за слова треба відповідати, аноніме з відбитими руками))

мій телефон - 067 361 63 37, ні від кого ніколи не ховався, єслі шо

Всі читали гарну історію, як депутат-журналіст вночі бігав по кладовищі за жінкою.чи ти забув хто був у головній ролі?

Я тобі раджу застрахувати свого язика, на всяк випадок, мало що Сенсею влетить в голову

Зображення користувача honor.

мозок собі застрахуй, фанат камишникових казок
а то, знаєш, залишки можуть випаруватися 

І хто ти такий ***, щоб воїн тобі ***, щось мусив доказувати?

Зі всією повагою до діла, яке роблять ті воїни, але тепер що - якщо ти у ПС - тобі все можна? чи як?? що за індульгенції? ми ж за правову державу? так давайте дотримуватися її принципів. Перед законом усі рівні, так? Тому, міг би очільник підтвердити чи спростувати свої слова. 

але ж в нас як завжди - дорвався до владного корита - і вже сенсей. мля, аж смішно.

Зображення користувача admin.

Андрій, даний сайт старається висвітлювати події, які відбуваються у Нововолинську. Ніякого предвзятого відношення до вашої особи. Є події/новини у місті - журналісти НВІПу публікують їх, без різних «приправ і соусів» як це роблять ділові конкуренти.

Цензура в Україні заборонена, тому всі користувачі мають право вільно спілкуватись не порушуючи наші правила(!), а також створювати матеріали (новини та події в тому числі). Порушення модеруються/видаляються.

Крім новин на сайті є інформація про організації, можливість подати оголошення, купити / продати квартиру та багато чого іншого.

Придівіться уважніше до сайту, гортаючи новини, які публікуються на сайті вже більше 5-ти років, якщо можна оцініть їх самостійно. Можливо після цього ваша думка до нашого ресурсу зміниться.

усе вірно Sensei!

Зброя сама пособі нестріляє,стріляє людина що її має,або легальна,або нелегальна.Ситуація вкраїні настільки складна,що достатньо одної іскринки і буде великий бабах...Країїна поділена на багатих та бідних,якщо колись ще недавно зброя була тільки у багатих,то сьогодні завдячуючи війні розвязаній тимиж багатими,зброя є і в бідних.Тепер питання,якщо бідному нема що втрачати,окрім свого життя та честі,у нього є право на захист вищенаписаного!???впевнений що є! Вчора мав розмову з силовиком,вся його мова проте що нас бояться,запитую,хоча знаю що тому хто немає вже що втрачати,кого довели до білого накалу,перестає боятися...Бояться ті хто краде,хто цинічно бреше!!! Живіть чесно,непорушуйте закони,ми складемо зброю,ні то трусіться далі за своїма статками,мої статки,моя душа,та памьять тих заради кого я жив,цінності з собою в могилу незаберу!

Правильно. Додам тільки. 1) Багатим перестати брехати, гнобити і обкрадати нас - бідняків. У нас більше нічого не залишилось - ви поцупили у нас все. 2) Старій владі, яка мовчала при режимі Януковича і допомагала оббирати нас до нитки, себе при тім не забуваючи - подати добровільно у відставку, не чекаючи місцевих виборів. 3) Працівникам правоохоронних структур, - міліціонерам, прокурором і СБУшникам, котрі останні 20 років займалися заробітчанством і корупцією у стінах своїх відомств, краще всього написати рапорти і піти по-доброму. 4) Судям, що уникли люстрації і продовжують фальшувати вироки "іменем України", я не заздрю. Мені їх найбільше шкода. А тому - негайна відставка, і то вже. Поки по них не прийшли... Слава Україні! 

ти шо самий вумний

Зображення користувача honor.

Sensei вибачився за цю конкретну цитату, це ок вчинок, тому інцидент вважаю вичерпаним. На зло анонімним тролям :)

Сторінки