Знайомтесь: депутатська група «Спільна Думка»

На останній сесії Нововолинської міської ради була створена депутатська група під назвою «Спільна думка». В групу об’єднались обранці від різних політичних сил та поглядів.

  • Що ж все таки змусило їх піди на конструктивний діалог із своїми колегами?
  • Які цілі перед собою ставить нове депутатське об’єднання?
  • Як виконавча гілка влади поставилась до ініціативи депутатів?
  • Чого вже домоглися досягти депутати із групи «Спільна думка»? 

Такі питання постали в усіх хто слідкує за життям та розвитком шахтарського міста. «З метою здійснення спільної діяльності, задля вирішення проблем територіальної громади міста Нововолинська та селища Жовтневого, ми, депутати Нововолинської міської ради утворили депутатську групу «Спільна думка»». Такими словами звернувся до присутніх на другому пленарному засіданні, в четвер, 27.12..12 р., депутат Нововолинської міської ради Борис Карпус.

Переважна кількість членів групи має достатній управлінський досвід, створили багато робочих місць на підприємствах та установах міста Нововолинська, сплачують сотні тисяч, а дехто мільйони гривень податків до бюджетів та фондів всіх рівнів, в тому числі і до місцевого бюджету, і готові використати свої знання задля оптимального розвитку територіальної громади.

Персональний склад депутатської групи «Спільна думка»: Бадзюнь В.М., Бадзюнь Б.М., Бадзюнь О.В., Бутинець В.С., Буторін О.О., Влодарчик Р.І., Єлева Ю.В., Жила Л.А., Карпус Б.С., Нагорний А.Є., Павлишин А.Г., Самков А.В., Сахарчук Р.І., Сиротюк Ю.І., Суднік Е.А., Трофимович І.М., Турик М.М., Чабан А.В., (всього 18 депутатів).

Група націлена на економічний та господарський підхід для прийняття конструктивних рішень в міській раді. Група ставить собі за завдання здійснювати діяльність виходячи виключно з інтересів територіальної громади міста. Об’єднання депутатів базується на засадах взаємоповаги та взаємопідтримки. Депутати принципово заявили, що політичні питання в коло обговорення групи входити не буде. Зі слів самих членів групи, протягом останнього часу обговорювалось питання створення групи депутатів яким надоїло бути «кнопкодавами» на засіданнях сесій міської ради та під час роботи у комісіях. Беручи участь в роботі пленарних засідань сесій міської ради, депутати неодноразово наголошували на тому, що багато рішень потрапляли на сесію не підготовлені, не завжди обговорювались на профільних комісіях, засідання комісій проходили за 1-2 дні до сесії, що не уможливлювало досконалий розгляд питань, не до кінця зрозуміла процедура розподілу коштів бюджету розвитку міста. Внесення Програм та прийняття їх на сесії міської ради відбувались з порушенням регламенту, наприклад прийняття «Програми підтримки засобів масової інформації на 2013-2017 роки» на останній сесії.

Програми часто розробляють без участі зацікавлених осіб, установ та організацій – тих на кого спрямовуються результати реалізації цих стратегічних документів. В свій час, у міській раді, була зареєстрована депутатська група «Рідне місто» , в яку входили депутати від різних політичних сил (ВО Батьківщина , Партія регіонів, Фронт змін, Наша Україна), яка на жаль не працювала і не працює, тому що була створена зверху до низу , а не навпаки.

Всі ці, та інші причини вмотивували частину депутатів добровільно об’єднатись в нову депутатську групу під назвою «Спільна думка», та спробувати працювати та допомагати вирішувати актуальні питання суспільного життя в нашому місті. Ми розуміємо, що не зможемо змінити все, але будемо прикладати зусилля для цього.

Депутати відкриті для співпраці із міським головою, з усіма структурами виконавчого комітету, установами та організаціями, з усіма хто хоче, щоб в міській раді приймались прозорі, всім зрозумілі рішення, а не такі, як на останніх двох сесіях, на одній приймається рішення про мораторій на продаж 1-го поверху приміщення по вул.Св.Володимира, буд.№3, а на другій – вноситься проект рішення підготовлений тими ж людьми на продаж цих же приміщень. І подібні проекти рішень непоодинокі.

Активно попрацювали члени групи «Спільна думка» протягом двох пленарних засідань останньої сесії. До вагомих результатів діяльності можна зарахувати економію 1,1 млн. грн., що були не достатньо ефективно розподілені у запропонованому проекті міського бюджету на 2013 рік. Зокрема в бюджеті розвитку було запропоновано витратити в 2013 році – майже 300 тис. грн. на капітальний ремонт – фарбування приміщення міської ради (зазначимо, що в 2012 році на це було вже витрачено 265 тис. грн.); 150 тис.грн. – фарбування фасаду приміщення по вул.. Св.Володимира, буд. №3 (150 тис.грн); 400 тис. грн. – на капітальний ремонт площі біля пам’ятника «Прикордонник» (укладання бруківки і т.д).

З усією повагою до наших ветеранів, і вони нас підтримають, напевно краще ці гроші витратити на більш важливі справи, наприклад: ремонт дахів які протікають не один і не два роки, а такі, є; асфальтуванні внутрішньо квартальних доріг та тротуарів і т.д. Новоствореною депутатською групою «Спільна думка» була подана пропозиція про відхилення фінансування цих об’єктів та перенесення цих робіт на інший, кращий час.

На засіданні сесії була також вперше прийнята «Програма підтримки діяльності ОСББ» в якій закладено 207 тис. грн. на 2013р. для підтримки діяльності об’єднань. Прийняте рішення про залучення коштів пайової участі у розвиток інфраструктури міста Нововолинська. Це дасть змогу додатково отримати кошти до міського бюджету та зменшить вірогідність виникнення корупційних схем.

Ці пропозиції були підтримані майже всіма депутатами міської ради, що свідчить, про те що ми, депутати новоствореної групи «Спільна думка», пропонуємо конструктивні речі. Віримо в те що депутати , переконавшись в тому, що ми працюємо на громаду, а не кожний на себе, не на словах , а на ділі підтримають новостворену депутатську групу «Спільна думка». Свідченням цього є здорова зацікавленість всіх депутатів міської ради при розгляді та обговоренні вище перерахованих питань.

Ми віримо в те, що депутатами, спільно з міським головою та головними розпорядниками коштів, будуть напрацьовані відповідні пропозиції для того, щоб додаткові кошти в розмірі 1.1 млн.грн. бюджету розвитку міста, були спрямовані на вирішення першочергових проблем мешканців міста. Ми пропонуємо розробити план ремонту житлового фонду (покрівлі, утеплення фасадів тощо), асфальтування внутрішньо квартальних доріг та тротуарів, освітлення місць загального користування, висвітлити його на сайті міської ради, для того щоб кожний зацікавлений мешканець міг взнати в якому місяці, році , може відбутись ремонт на його вулиці, будинку, чи асфальтування внутрішньо квартальних доріг та тротуарів і т.д.

Цього на сьогоднішній день не має, а якщо є, то про це ніхто не знає. Ми просимо підтримку громади, громадських організації і т.д., ми просто хочемо, щоб нам не заважали працювати, а то вже сьогодні, з різних причин уже чиниться тиск посадовців на членів групи.

Так, на засіданні депутатської фракції Батьківщина було в ультимативному порядку рекомендовано Буторіну О.О. та іншим депутатам вийти з групи, або покинути лави партії. Такі дії оборюють депутатів та вказують на низьку поінформованість депутатських фракцій щодо цілей діяльності групи «Спільна Думка». Все перекручується на політичну тему, а група заявила, що займається господарськими питаннями міста. Наші лави відкриті, ми запрошуємо до співпраці усіх прогресивні сили у міській раді. Ми розуміємо, що маємо одну партію на місцевому рівні і ціль її – розбудова та процвітання рідного міста.

Депутатська група «Спільна думка»

Коментарі

Коментарі

12

Місцева виборча компанія у місті Нововолинську стартанула! Єлева почав свою виборчу кампанію на міського голову. Ну-Ну побачимо що з цього вийде. СД - це обєднання місцевих бізнес еліт, які хочуть сховатися від відповідальності перед громадою, а дульки вам хлопчики! Прозвітуйте про депутатську діяльність за два попередні роки.

Жоржику, коли ці почнуть звітувати, то твою пенсійну банду схопить інсульт. Візьми будь якого депутата з БЮТ. Що він там назвітує? Що голосував як мер велів? Та вони навіть проекти рішень не читають. Для чого? Все одно лапки догори треба буде!

Зображення користувача SMILE.

Хай пан мер прозвітує про СВОЇ доробки особисті,без постороньої допомоги.

Пан мер вже будуть звітувати. Своєю Декларацією про власні доходи, згідно Законів України перед ДПА за 2012 рік. Не думаю, що на цей раз йому вдасться їх приховати і заявити на рівні, близько 200 000 грн., як минулоріч.

Антикорупційна громадська організація "Україна + Польща" підтримує створення демократичного депутатського угрупувння "Спільна думка". І з метою послаблення корупційного навантаження на територіальну громаду м. Нововолинська, пропонує створити Єдиний реєстр міської комунальної власності та землі, згідно українського чинного законодавства. А також, всі комунальні об'єкти та земельні ділянки, у майбутньому, продавати тільки на конкурсах та аукціонах. Окрім того, ГО "УкрПоль" вносить пропозицію створити тимчасову слідчу групу із числа міських депутатів - членів "СД", громадських організацій та політичних партій міста, щодо розслідування випадків дарування громадського майна, продажу його по занижених цінах родичам, знайомим і своякам нинішніх високопосадовців міськради за 14 років, задля повернення його міській громаді. Або додаткової оцінки його вартості та внесенням різниці між продажною і справжньою його ціною, нинішніми власниками, до громадської каси міста. У тім числі і об'єктів та земльних ділянок, переданих чи куплених релігійною конфесією "Християни Віри Євангельської".

Відразу видно , що вибори не за горами ! Вельмишановний Юрій Володимирович таки пнеться взяти реванш за нищівнну поразку на минулих виборах ,12 відсотків набрати то вам не жарт, та й ЄЦ вже на ладан дихає  і Партія Регіонів (6 відсотків у Нововолинську) своїх же членів доїдає, з ким йти ? Потрібно утворити щось нове. Все продумав Юрій Володимирович, все окрім одного . Не люблять у нас зрадників ! Не люблять і все тут, хоч ти як назвися, яку групу не утворюй , народ наш не дурний зерно від полови відрізнити ще в змозі. А псевдоборотьба за добробут легко пояснюеться . Чому ніхто із так званої групи не голосував за бюджетоутворюючі рішення(збільшення орендної ставки на землю, рішення про дольову участь та інші рішення.) адже ці рішення  дали б змогу місту повноцінно  існувати . Відповідь проста , достатньо звернути увагу на персональний склад групи - всі люди від бізнесу! Як може той самий Бадзюнь чи Бутинець чи Сиротюк в яких безліч магазинів проголосувати за збільшення орендної плати на землю? Зпершу приміряли сорочку на себе а потім голосуємо. Натомість шалену бурю вищезгаданої групи викликали проекти рішень щодо розподілу грошей ! Ось тут вони горою стануть, тобто заробляти то не ми , а ділити як ми скажемо!

А хто це, по вашому, у міськраді на громадську касу заробляє? Тальки беруть звідти, скільки потрібно. А тепер,назвіть хоч одного місцевого,  високого держслужбовця, без власного бізнесу. Я вам їх і їхні бізнеси, що категорично заборонено Конституцією та законами України, можу перерахувати, не набагато і помилившись. "Ой, ну що ви? Як можна!" - скажете ви. Ось  так і можна. На підставних осіб, на родичів, на дружин, врешті-решт. Куплені за безцінь, або взяті безоплатно та продані за повну вартість комунальні об'єкти і громадська земля. Або віддані в оренду, що приносить дзвінку моненту. Торгівля, виробництво, послуги, медикаменти, спиртні напої...  А тепер назвіть закон, що забороняє міським депутатам, тим же Ю.Єлеві чи В.Бутинцю, А.Самкову, О.Гольчуку... та іншим, мати власні справи? ***************,

Анатоль, будь-ласка без хамства та погроз, перечитайте будь-ласка ще раз правила. admin

... *************? ой як вуха ростуть з іншого боку медалі, а початок, то їх береться десь на другому поверсі будинку з козирком за 150 000 грн платників податків. Перекажіть меру, шановний (чи мо шановна) автор, що у нього ******** на пункті Єлеви. Його аж перетрушує, при згадці цього прізвища =). А самі пальці та язика помийте на водохрище!!!
А як буде нагода, то спитайте у мера про нову партію якою він буде займатись на наступних виборах. От там цікавенько...
************ уже кинули!!!! Ви - гарматне м'ясо =)
Бугаггаг. А Бадзюні із Сиротюком та Бутинцем ще й кілка заточать на могилі мертвородженого проекту *******!
Щось багато букавок у мене вийшло... піду далі пройдуся!!!

матеріал який порушує правила буде видалятись без попереджень, admin

Правила прочитані. Погоджуюсь.
Тільки "БЮТ" - це абривіатура. І фраза "БЮТ - вас уже кинули!" - не повинна вважатись образою - а суб'єктивним судженням.
Хоча: адмін завжди правий! 

Зображення користувача admin.

Дякую що прочитали правила, вона і не вважалась образою, "ГЕЙ БЮТІВЦІ - ВАС" було видалено за прописні букви, читайте уважно пункт правил 6. Якщо бажаєте виділити текст виділяйте таким чином

п.с. даю подивитись Вам на коментар до модерації.

Зображення користувача Українка.

Скільки років живемо самостійно і проходять вибори,стільки і скаржимось на владу і критикуємо,а нічого не змінюється...та і як може змінитись?Адже хто приходить до влади?Хто перемагає на виборах?А про кого чим більше народу буде проінформовано,хто має можливість організувати шалену рекламну кампанію під час виборних перегонів-для цього треба гроші,а хто їх має?Та не може труженик їх стільки заробити,навіть якщо він при цьому буде і розумним і ерудованим і у нього болітиме душа не лише за своє власне,але і за народ.Тому і не приходять до влади ті,у кого серце болітиме за інших,за громаду,хто знає що таке жити від зарплати до зарплати і хто буде докладати усіх зусиль,щоб розквітав рідний край і багатів народ з його величезними національними багатствами-таким просто не дають дороги-так що завжди у руля рулять ті,кому доступний увесь транспорт...

Щось на фото я бачу не тільки депутатів а і тих, хто до депутатства ніякого відношення на даний час не має. То вас там всього 18 депутатів чи вже більше і не тільки депутати?

Сторінки