Знаменитого "монаха" отруїли?..

У крові намісника Києво-Печерської Лаври й депутата Київради від Партії регіонів владики Павла (Петра Лебедя) знайшли отруйні речовини: ртуть і миш'як. Про це сказав прес-секретар УПЦ (МП) Василь Анісімов, пише газета «Сегодня».

– Якийсь час тому владика Павло опинився в реанімації. Потім він лікувався в Німеччині, де в його крові виявили миш'як і ртуть – речовини, які застосовували для отруєння у вищих прошарків суспільства за Середньовіччя.

Сам владика поки нікого не обвинувачує. Він щойно повернувся в Київ, і, можливо, ми звернемося в міліцію, – додав прес-секретар.

У кулуарах церкви кажуть, що в Лебедя вистачає недоброзичливців. На його посаду є чимало претендентів, адже це почесний статус і великі грошові потоки.

Як пояснив головлікар Київської лікарні №1 Ігор Чермак, потрапити такі речовини в організм могли і через їжу, і повітряно-краплинним шляхом. Сказати щось конкретніше можна тільки після вивчення результатів експертизи.

Нагадаю, що Павло Лебідь на зорі своєї кар’єри правив у церкві села Низкиничі поблизу Нововолинська. Запам’ятався парафіянам енергійністю та крутим норовом.

До нього в Лавру досі їздять земляки з численними проханнями про допомогу. Звертаються до нього й волинські владці...

Коментарі

Коментарі

2
Зображення користувача Нововолинець.

За добрі діла труїти не будуть.. А "грошові потоки" на той світ всеодно не забереш..

ПС http://ibigdan.livejournal.com/11255088.html  - тут російське відео про бізнес, який веде РПЦ. 

Зображення користувача Анатоль.

Тут, у Нововолинську, стільки справ за монахом Павлом Лебедем числиться! Прямо, аж неможливо їх всі переповісти. Іще зі часів становлення Незалежності. Про це могли б розказати аксакали міськради - батюшка у ті часи, був депутатом. Або перший голова руху Ігор Семенюк. Про дива, що коїлися навколо збудованої воєводою київським, уніатом Адамом Киселем, церкви і у самому селі. Не хочу відбирати хліба у старших за мене.

Сторінки