Знову Перша шахта і знову крадіжка зі зломом. На що дивиться дирекція?

Завдяки пильності та професійним діям працівників служби охорони Шахти №1 спроба зловмисників скоїти крадіжку в приміщенні технічного комплексу шахти закінчилася невдало – їх затримали на «гарячому».

19 листопада 2016 року близько 23:00 години, перебуваючи на робочій зміні на державному підприємстві Шахта №1«Нововолинська», працівниками служби охорони шахти, при обході території, а саме проходячи повз приміщення технічного комплексу почули, що звідти доноситься сторонній звук, гуркіт. При більш детальному огляді даного приміщення, дверей і вікон виявили, що в дотичному приміщенні конвеєрної стрічки знизу було вибито дірку через яку сторонні особи і проникли в дане приміщення (див. фото):

А також з самого приміщення лунали голоси сторонніх осіб. Зважаючи на той факт, що це вихідний день і на роботі перебувають тільки певні категорії людей, попередньо переконавшись у диспетчера шахти, що на даній дільниці ніяких робіт та працівників не повинно бути, більше того наряд на виконання будь-яких робіт на даній дільниці нікому не видавався, прийняли рішення негайно на місце події викликати наряд поліції.

Після прибуття наряду поліції разом з правоохоронцями затримали чотирьох осіб які вже на той час повністю демонтували та намагалися викрасти кольорові метали (мідь) з металоуловлювача магнітного, який знаходиться в одному з приміщень технічного комплексу шахти в кількості близько 800 кг. Виявилось, що дані особи працюють на шахті №1, а також варто зазначити, що з ними разом перебував та контролював процес викрадення їх прямий начальник дільниці Мигас А. І., який агресивно сприйняв появу поліції та охорони, робив спротив правоохоронцям перебуваючи, як здалося у нетверезому стані бо від нього явно несло алкоголем. Слід зазначити, що дані підозрювані особи планували заздалегідь вчинення даного злочину, бо мали при собі, як знаряддя злому так і знаряддя вчинення злочину.

Нагадаємо, що нещодавно на даній шахті вже ставалася масштабна крадіжка, де було викрадено з підстанції, яку дістали безпосередньо з шахти кольорові метали, близько 200кг (міді). Виникає питання, а чи не ці особи причетні до викрадення міді з підстанції?

Активісти вважають, що керівництво шахти покриває крадіжки на підприємстві та робить спротив у розслідуванні даних злочинів, що спонукає голосно сказати, про те, що вони мабуть в «долі».

За даним факто правоохоронцями було складено протоколи та проведено слідчі дії, а працівники служби охорони шахти готують заяви на керівника місцевого відділку поліції про вчинення злочину згідно ст.ст. 185, 194 та внесення його до Єдиного реєстру досудових розслідувань згідно ст.214 КПК України.

Активісти незалежної профспілкової організації «Захист Праці»

Коментарі

Коментарі

28

здали с...уки:))) треба ділится зі всіма:)))

Побачим як буде знов відбрехуватися дирекція....)

Де ти є Мухомеджанов борець за справедливість !! це ж ганьба усім шахтарям....

Без казівки дирекції там необішлось

відразу видно що цей директор веде успішно і перспективно шахту до закриття.

 

 

 

А Пилип до трусів прлип

Сховався собі в нірку та й споглядає

Як прогоріла його чергова операці з викрадення мєдяхі

Тільки що закінчився наряд на першій шахті, ні слова з вуст директора Пилипюка про інцидент який трапився. Це підтверджує версію про покривання та замовчування злочину зі сторони дирекції. Всі часливі та радісні нікого карати не збираються, а звільняти тим паче. Припускаю, що злочинці піймані на гарячому багато чого можуть розповісти правоохоронцям про попередні ділішки директора та його заступника гос.питанням, ось чому не можна зливати крадіїв.

Зробили кадрові зміни серед охоронників, призначили нового старшого охоронця   і охорона запрацювала, результат  на лице... Молодець директор. Так тримати.

БУ-ГА-Га-ГА-ГА!!! "План перехват корови" результат на лице.... Так тримати)))

Потрібно терміново змінити директора!  Шахта почне вугілля добувати!!

Діло кажеш,бо попередній старший охоронець якийсь теж мутний був!

Так щасливі та радісні сьогодніж Михайла !! Звільняти у свято ГРІХ. Розкрита операція ШАТУН. Можна і відсвяткувати!!! А звільняти будем завтра.

Це що ж виходить, що Пилип з Махмудом на Новий рік в Єгипет не полетять? Напевно ні, тому що Мигас запоров усю малину і не довів справу до пункту прийомки металолому. Не докінця виконав наряд. Треба винести йому догану і на Новий рік він напевно подарунка від профкому не отримає.

 

Операця* МЕДЬ*првалилася!!!Рано чи пизно все закинчуеться!И тому на все свий час!Завжди так небуде!!Тут нема на що гришити це все ишло до того;тильки внас такий народ що коли входить в азарт то неможе зупинитись и нечуе земли пид ногами а тоди приходить кинець!!!

а мигаса алкаша давно пора подіти .підстатція.тех комплекс .його рук робота він своєю командою чуть не що вечора в себе біля дому випалюють медь .бачуть всі тільки мовчать 

В одному з коментарів згадали заступника директора з гос.питань Володю К. даю наводку - вже більше як місяць стоять без руху на шахті КАМАЗ та погрущик на які Вова списує десятки літрів дизельного палива. Киди діваються талони на паливо? Мабуть ними незаконно приторговують. 

Через 2 тиждні Пилипу-піз*єц!!! Мигасу-тюрма!!!

А всі остальні злодії-шістки порозбігаються хто куди.

І тоді шахта буде працювати нормально

(ВОР ДОЛЖЕН СИДЕТЬ В ТЮРМЕ.) 

Тепер кожна старенька бабця в селі Лежниця і Михалля знає за які гроші Мигас бухає кожного дня.А Пилип купив квартиру..

Хлопці-шахтарі та візьміть того злодюгу-директора і викіньте його разом зі стільцем. Вам зарплату не платять місяцями, а він собі премії нараховує по 800 кг міді. Це ж по-сьогоднішнім цінам 120 тис грн....

Дайте йому копня під зад і хай забуде, що був директором..Його місце в буцигарні,а не керівником на підприємстві...

Ганьба директору. Як ти людям в очі дивишся після всього що зробив .Щоб ти знав всі знають що ти був в темє то можеш неходити і нерозказувати брихло..

Немужик ти А якась баба.

крадуть все скоро пилипа з мигасом вивезуть як козу з металом

крадуть все скоро пилипа з мигасом вивезуть як козу з металом

хлопци з охорони молодци непиддались впливу злодия директора и виявляють публично вси його злодияння!!а так би розбомбили и люди незнали б як зникла перша шахта!!!

Як сказав би ляшко;коропценера на вила!!!А чомусь корупценери на високих посадах крадуть  незважаючи на все!!!тюрма плаче за такими!!

Сухарики.Мило.Потребность шахти номер 1.Расмотрим любие предложение!!!

На Гузівському сайті Пилипюк коментує, що співпрацює з слідцтвом та, що крадії написали пояснення про те, що виконували вказівку керівника. Питання якого керівника, чи немав наувазі директор себе, як прямого керівника? І хто саме співпрацює з органами Він чи Мигас? Хто кого перший здасть?

Вангую, що це мабудь буде директор, який здасть всіх щоб залишитись чистесеньким.

Ось і казочці кінець, а хто слухав молодець!

Кадровичка кажеш? Ну-ну почекай і дотебе прийде час, піднімуть і твої темні ділішки. Спитаються скільки "мертвих душ" на шахті працювало і працює, які навіть поняття не мають, що таке шахта бо небачили її навіть у вічі. Почекай ще трошки і по маленьку підготовуйся, бо тебе чекає участь колеги з шахти5. Мабуть всі памятають, що трапилося з кадровичкою на шахті5?

***верніть людям борги! З весни цього року звільненим, скороченим працівникам шахти1, які вже мають судові рішення, цей крадійкуватий директор не повертає те, що належить людям. В тюрьму ******!

Сторінки