Зустрічайте, кандидат у мери Нововолинська - Борис Вікторович Бабій

Інформацію додали у нашу групу у facebook - "Нововолинськ: група обговорення міста", долучайтеся до даної групи, якщо ви ще цього не зробили. 

У групу користувач Борис Бабій додав сертифікат про проходження навчання у центрі політичної освіти від 2 липня 2017 року:

На запитання про плани на майбутнє відповів (публікуємо мовою оригіналу): 

збираю по-трохи голоси,щоб стати наступним мером нашого талановитого міста.Ще є час.Зараз мером є Віктор Борисович,а Буде Борис Вікторович.Ну це за умови,якщо не перехоплять у Києві.Ще плани-22 липня їду в Київ на конференцію,де будуть американські,англійські,німецькі і наші політтехнологи,які допомогали виграти вибори МакКейну,Тоні Блеру,Трампу

У його профілі на facebook багато фотографій з відомими людьми: Олексієм Орестовичем, Ігорем Швайкою, Інною Богословською, Віталієм Купрієм, Олександром Солонтаєм та іншими. 

У 2015 році Борис Вікторович Бабій балотувався на депутата міської ради від політичної партії "Свобода" у виборчому окрузі №18 та програв вибори по даному округу безпартійному Бінецькому Сергію Михайловичу.

Як вам такий мер, чи варто міняти Віктора Борисовича на Бориса Вікторовича? 


Володимир Стасюк

Коментарі

Коментарі

2

повеселили

А,що ? Все буває в житті.До виборів ще є час-можна і питання позадавати.Тримайте Борисе перше,як до керівника антикорупційного комітету м.Нововолинська.В Нововолинську корупція є,чи немає? Ви її бачите? Можна описати подробно.

Сторінки