Зустрічі Кличка з волинськими виборцями намагаються перешкодити

Це було б смішно, якби не було так сумно. Буквально "в хвості" за нашими хлопцями, які розклеюють у Нововолинську, Володимирі та Луцьку афіші про приїзд Кличка, їздять якісь особи, що відразу ці афіші зривають. Таким чином намагаються перешкодити поспілкуватись із якомога більшою кількістю людей! На щастя, модерується і купується ще не все, і не всюди.

Однодумці, панове журналісти, знайомі - маю до вас велике прохання: будь ласка, повідомте своїх родичів, друзів та знайомих про те, що Кличко буде на Волині 23 жовтня!

Юлія Гейдюнас, прес-секретар кандидата в 19 окрузі Олександра Киричука

Коментарі

Коментарі

14
Зображення користувача BogdanPrystupa.

Вчора особисто бачив як близько 11 години хлопець та дівчина заклеювали 4 тумби для оголошень які, зауважу, виділені не лише для Киричука та УДАРу, суцільним шаром рекламної макулатури й вони в такому стані достояли до вечору. На тлі інших кандидатів, ваша рекламна кампанія на тумбах виглядає найбільш агресивною. Невже Ви на стільки наївні, що вважаєте суцільне заклеювання тумб ефективним методом для повідомлення більшої кількості людей про зустріч? Нехай би краще Ваші агітатори ходили із мегафоном і кричали про це - ефективність була б більшою. Іще 4 жовтня я закликав Вас та інших кандидатів до конструктиву (http://www.prystupa.net/uk/articles/1349334560.html), бачу його не вийшло - Ви й надалі заклеюєте власною рекламою усі тумби суцільним шаром, а опоненти зривають плоди Вашої "роботи". Мої плакати також не можуть повисіти в місті і однієї ночі, та це не привід лементувати. Швидше всього, є домовленість між Дібровою, Ковальчуком та Частяковим про непоборювання та усування усіх інших. У Володимирі на Нововолинську мої плакати зривають чи заклеюють впродовж години від появи на тумбах. І не важливо в яку пору доби вони були наклеєні. Метою є створення враження, що не існує інших кандидатів.

Богдане, не має у Діброви домовленості ні з Ковальчуком, ні з Частяковим.
І по Новіку у Діброви є заборона клеїти на стовбах агітацію.

 

[quote=Борис]

Богдане, не має у Діброви домовленості ні з Ковальчуком, ні з Частяковим.
І по Новіку у Діброви є заборона клеїти на стовбах агітацію.

 По Новіку у всіх заборона клеїти по стовпах.

 Домовлятися про розподіл місця поклейки , можуть лише поклейщики , це не рівень кандидатів і якщо Богданчика не взяли погані дяді в свої домовленості то хай не переживає так сильно.

[/quote]

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Богданчик щасливий, що "дяді" йому цього й не пропонували, а не тільки не взяли. Богданчик має свою совість і розум, а "дядь" ви оціните впродовж 5 років.

[quote=BogdanPrystupa]

Богданчик щасливий, що "дяді" йому цього й не пропонували, а не тільки не взяли. Богданчик має свою совість і розум, а "дядь" ви оціните впродовж 5 років.

[/quote]

Зображення користувача admin.

Вчора виходив з під'їзду (на КВН) і бачив як агітатори від Кличка порушують рішення міськради (клеять на стіну біля входу у підїзд цю афішу), сьогодні ця афіша вже валялась під ногами, а вгадайте хто красувався на її місці?

І ці люди будуть розказувати про цензуру! Правила сайту почитайте спочатку, пункт 3. А потім рекламну сторінку...

Ну а чого ж статтю із посиланням на рух чесно видалили!

Га питаю.

Зображення користувача admin.

Видалив root сьогодні статтю "Скільки коштує майбутне? Чи не тридцять срібних монет?". Ви її маєте на увазі? Якщо так то читайте правила пункт 3 та рекламну сторінку — додавання новин та подій рекламного характеру. Чи ви пропонуєте зробити для вас вийняток та відхилитись від правил, га питаю?

п.с. особисто її не читав, але повністю довіряю його рішенню, він пізніше як звільниться думаю вам відпише...

п.с.2 фото видалянь :), боїтесь-же Кличка, га?

Зображення користувача root.

Так, я сьогодлні видалив статтю. Стаття була написана в дусі - Мельник корупціонер, бо на якомусь сайті це написали, всі кандидати такі самі корупціонери, всі, крім Часяткова! Він єдиний самий чесний!.. майже святий.. Зрозуміло, що стаття була написана на замовдлення, зрозуміло ким та зрозуміло з якою ціллю. Дана стаття не несла ніякої корисної інформації користувачам порталу та жителям міста, вона не підходила для розділу Новини, скоріше для форуму. Стаття була написана від Гостя, що також заборонено правилами. Стаття несла рекламний характер, а розміщення рекламних матеріалів можливе тільки після узгодження даного матеріалу з адміністрацією. 

Даний сайт це приватний ресурс, якщо комусь не подобаються якісь його правила - створіть свій сайт, підтримуйте та розкручуйте його впродовж кількох років, після чого зможете хоч 24 години на добу рекламувати на ньому кого завгодно.. хоч Частякова, розказувати який він хороший та обливати брудом всіх його конкурентів.  А мене вже, та і впевнений що більшість жителів міста, від цього бруду вже реально нудить, я вже не можу дочекатися тих виборів, щоб все накінець закінчилося. 

Зображення користувача admin.

Коментар перенесено з новини про булочки. Додав анонім.

Ось йшов вчора вечіром додому, все місто було в поклейці Кличка , а на найчеснійшому сайті ані мру мру! Адмін що таке , чому перестали вилизувати найправильнішому та найчеснішому. Ви ж його ви так вихваляли.

Р.S. Називайте мене як хочеш , хоч бот від Частякова , але суті справи це не міняє. Подвійні стандарти є .

Зображення користувача admin.

Покажіть будь-ласка ці вилизування-вихваляння та стандарти, ви мабуть ще не знаєте що я думаю про політику та політиків...

А погодити рекламний засіб , тим більше розміщений у центрі міста, штабу Діброви не завадило б.

І керівники вищезгаданого штабу про це прекрасно знають.

Нажаль Богданчик цього не оцінить , томущо на наступні 5 років поїде назад а Польщу набиратися далі совісті й розуму, щоб перед виборами виринути , провести гучну )) виборчу кампанію озброївшись відеокамерами, та скиглячи про притіснення висококультурного кадидата наглими дядями.

Давай Богданчику , скатертиною дорога.

Чисто московський стиль. Посоромився б "виборцю". Польща - ось вона, від другої шахти, неозброєним оком видно її села та костели. Ми всі тут розуміємо, знаємо і любимо польську мову - великого, європейського цивілізованого народу. Що поганого, якщо Богдан Приступа поїде, після виборів, викладати право та економіку у Варшаву? Ви це зможете? Ніхто силою не утримує. Їдьте у Росію. І нам легше буде.

Сторінки