Зустріч із депутатом ВР Євгеном Мельником.

15 листопада 2012 року у приміщенні «Координаційної ради Народного Руху України відбулась зустріч громадськості м.Нововолинська із Євгеном Мельником. Депутат Верховної ради відповів на низку запитань присутніх.

Анатолій Бідзюра

 

Коментарі

Коментарі

27
Зображення користувача BogdanPrystupa.

Сумна картина - молода еліта слухає молодого, перспективного політика. Зібралися ті люди, які завтра з ним будуватимуть Україну. Скільки ще пенсіонерів має зібратися, скільки разів по ахати і по охати за "славним минулим батька нації і відважних лицарів" аби нарешті молодь почала щось робити? Із таким віковим цензом нам не в майбутнє йти, а руки на грудях складати.

П.С. Де ж ті молоді націоналістичні кадри Свободи які наввипередки біжать послухати переможця виборів, почути його настанови і план дій?

Іронія перемогла! ...сміюся

Можливо вперше погоджуся із Богданчиком. А справді де молоді свободівці, де ці птєнци гнізда Гольчукова? Подейкують що пана Олексу відсторонили ще а виборах, а образи знаеєте не забуваються.....

Те що я бачу, то із-за Олекси в Нововолинську "Свобода" і втрачає голоси,чому питання до пюдей ????

О.Гольчук - голова Нововолинського МО ВО "Свобода". Ніхто його не знімав, не фантазуйте. І голова фракції у міськраді - теж він. За його політсилу Нововолинськ проголосував нормально. Приєднуйтеся, якщо не перелякані і не любите плазувати. Та, дивлячись на Вашу анонімність, це проблема, як вбачається. Не можемо ми бути вічними рабами. А вам, давно пора, над цим задуматись.

Зображення користувача SMILE.

Так,Богдане,я цілковито з вами згідна,-один молодяк сидить і слухає.

Та цим сивочолим людям ви повинні подякувати за те. що можете жити у вільній незалежній Україні

Зображення користувача SMILE.

Ще додам,немає вже коштів,щоб підкинути молоді для масовки,та й взагалі вже і сенсу немає - прорвались...

На противагу від інших "Свобода" ніколи не підкупляла для "масовки".

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Таміло, не вдавайте наївну. Масовку купують усі: Обама, Путін, Оланд, Батьківщина і Свобода - справа тільки в пропорціях. Не в "національній ідеї", про яку пише Анатоль, а в простій агресії яка мотивувала декого вийти. Цих "декого" Тягнибок називає "ідеологічним електоратом".

Богдане. Ти мені дещо обіцяв, як будеш у Польщі. Нагадую.

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Зробіть певного роду візитку (ворд чи пдф іормат) - опис, що зроблено, які плани, кого шукаєте ітп, яку б я міг передати куди треба. Тому, що на словах, коли немає звідки почерпнути більше інформації, мало кого можна до чогось переконати.

Дозволю заперечити. Недооцінюєш ти, Богдане, "Свободи". І ролі національної ідеї у внутрішньому її вжитку, теж. Там багато таких, що готові на самопожертву заради України. Хоча, багато і боязких. Та це справа часу, було б бажання. На початку 40-х сміливці теж себе не рекламували, проте, УПА воювала з комуністичною імперією до кінця 50-х. Якби не вони, то тільки згадка про українську націю і залишилася б. І географічна назва. Не все так похмуро. Потрібен поштовх, і він буде. Не допоможе й горілка.

"Ася", а вам хто не дає ставати у лави "Свободи" і безкоштовно боротись з ворогами українського народу?  Якби всі свободівці продавалися на масовках за гроші, то у парламент не потрапили б. Людей об'єднала національна ідея, якщо хочете. а не "бабло"!  Вам відоме таке поняття?  А  вас, очевидно, на такий подвиг мама з татом не навчили, або кишка тонка.

Зображення користувача SMILE.

мені політичні погляди "Свободи" та агресивне налаштування усіх її однодумців взагалі не подобається - свободівці при кожному висловлюванні тієї чи іншої думки мають погляд ніби тортурщики, ніби  ненавидять все і усіх.

"Ася", ви підіть по барах - отам масовки! Цілі табуни неагресивного молодняку, без ніякого ідеологічного налаштування, всіх люблять, особливо після грамів так, 300-т і гальби пива. Самі під два метри зросту, косий сажень у плечах. А у грудях... заячі серця. І не садисти, не тортурщики. Нормальні пацани, перелякані у дитинстві батьками, як і має бути. Хочуть добре жити. :))))  А ви, мабуть, ще і у церкву, щонеділі ходите?

Зображення користувача Сотник ВУС.

 Шановні шо ви несете? Та в цих сивих головах молодечого духу більше ніж у вас молодих.А ти Богдане,якого милого по закордонню вештаєшся? Чекаєш шо ми для тебе Україну збудуємо.?Почни з себе. Не вибрали так і ви нагнівались.

Читаю коментарі "мудрих" і дивуюсь,це ж наскільки треба зневажати людей похилого віку,щоб без кінця із зневагою висловлюватись про їхній вік. Та схаменіться люди,чи вже зовсім втратили здоровий глузд,чи може вам у мізках зовсім все попереверталось,чи ви не доживете до старості? Якщо людина поважного віку,то з ваших слів виходить,що старим треба скласти руки і чекати смерті. Чи вони настільки старі та розумово неповноцінні,як тут деякі змальовують. Гидко читати вислови людей,які нібито мають вищу освіту. Таке враження,ніби чую викрики з пісочниці у садочку: "А он баба пішла стара,а он дід пішов,ги-ги!" Тільки кричать дорослі люди. Дибільна картина.

Так, я - пенсія. У вашій інтерпретації. Ну, то й що?  Дехто з молодих має по 100 і більше років, сам 20-літнім бувши. Спростуйте, якщо зможете.

Зображення користувача SMILE.

Я скажу так,наш люд зомбірований.Сказали Мельник,от і масово проголовували.А от сам руховець Ф.Захарчук ""вашого Мельника"пристосуванцем назвав. Я вважаю єдина людина,яка достойна була цього місця у ВР,так це Євген Недищук.Людина своїми силами заробляє гроші без усіляких махінацій,виступає меценатом, допомогає в організації різних міроприємств.Чого вибирати "чужомістних"депутатів,коли є свої прекрасні люди,і доречі представник БЮТ .

Нічого побачим через певний період,як згадає за Нововолинськ пан Мельник...,Володимир на 1 місці,а ми ...

 

Пан Недищук не представник БЮТ. Вибори вже закінчились...і слава богу,на деякій час буде спокій...і відносна чистота у місті.

Зображення користувача SMILE.

просто за нього не заплатили гроши і він як самовисуванець йшов

Та тому що все вирішували в області (Грицюк і Со) і їм начхати про думку нововолинців,на Недищука іт.д., а можливо злили місце щоб пройшов Ковальчук, бо Мельника ніхто не знав.

Уточнюю. Ішов на вибори від УНП Костенка. Зі обласної фракції БЮТ був виключений за порушення партійної дисципліни. "Платон є друг, та істина дорожче".

А де повні зали людей ,аж вистачило місця у "кординаційній раді руху". Далеко підемо,маємо те що маємо.

Зображення користувача Сотник ВУС.

Вова **********,  Це були збори активу виборчої компанії опозиції.

Подивився фото !
Господи, яка убогість !
Щей Залізко намалювався. Знову буде казки тпро Англійську королове, собак та не народжених дітей доносити до вух всенародно обраного.

Актив виборчої кампані - пасив для виборців міста.

Хочеться почуту із уст "Свободного" про концепцію розвитку соціальної інфратструктури 10 шахти та завершення санації заводу СТО =)

Руками цих людей збудовано Нововолинськ і все, що у ньому. На відміну від декотрих, чиї руки вміють тільки, що тримати склянку і бокал. Ці люди подарували вам незалежну Державу 21 рік тому, яку ви просвистіли у кафе і барах, ставши посміховиськом для Європи. Ці дідки і бабусі зберегли вам мову, якою ви спілкуєтесь щодня. Завдяки їм ви ще індифікуєте себе українцями, хоча й через слово, згадуєте "мать старшого брата", яка живе за півтори тисячі верст від Західної України. Ці старички збудували для вас православні церкви, куди ви не хочете ходити і зберегли віру у Бога, у Якого ви вірити не бажаєте. Вони за Україну і за вас, воювали проти двох страшних тоталітарних держав. І перемогли! Їхні руки вміють тримати кулемет і вишивати хрестом, пекти хліб і орати поле, вони вижили у сталінських ГУЛАГах і лісових криївках, вміють терпіти голод і холод, спеку і тортури... Їм є чим гордитись і є що згадати. Життя не змарноване. А що будете згадувати ви, років так, через 25?  Чому навчите своїх дітей і онуків? Страхові і тремтінню перед місцевими "фараонами", прогинанню перед сильними і багатими, рабському плазуванню?...

Сторінки