Зустріч із кандидатом у депутати Верховної ради О. Скіпальським

21 липня 2012 р., у «Координаційній раді Народного руху України відбулася зустріч громадськості та членів політичних партій патріотичного спрямування зі кандидатом у депутати ВР України Олександром Скіпальським. Який балотується по Володимир-Волинському мажоритарному виборчому №19, у який входить і м. Нововолинськ.

Зустріч розпочалася із виконання присутніми Гімну Держави «Ще не вмерла Україна». Пан. О. Скіпальський коротко ознайомив всіх зі своєю біографією. Розповів про політичні ігри, що ведуться навколо майбутніх виборів до Верховної ради. Ознайомив зі своєю передвиборчою програмою і виклав своє бачення втілення їх в українські реалії. Збори закінчилися співом «Ще не вмерла..».

21.07.2012 р. Анатолій Бідзюра, голова ГО «Україна + Польща», журналіст. Нововолинськ

Коментарі

Коментарі

8

Олекса́ндр Олекса́ндрович Скіпа́льський (* 12 березня 1945, с. ВижгівЛюбомльський районВолинська область) — український військовик, генерал-лейтенант.

1968 - закінчив Московське вище прикордонне училище1975 — факультет контррозвідки Вищої Червонопрапорної школи КДБ СРСР.

Служив на Далекому Сході, зокрема, на Курильських островах.

З 1987 проживає в Україні.

З 1991 — начальник Управляння військової контррозвідки СБУ, начальник Головного управління розвідки Міноборони, голова Спілки офіцерів України.

19941998 — Народний депутат ВР 2-го скликання (обраний у виборчому окрузі №66, Володимир-Волинський)

З 1997 — заступник голови СБУ, з 1998 — заступник міністра з питань надзвичайних ситуацій.

Після «Помаранчевої революції» називався одним із найреальніших кандидатів на посаду голови СБУ.

20062007 очолював Управління СБУ в Донецькій області.

Травень-жовтень 2007 р. - заступник голови СБУ.

Був президентом МГО «Волинське братство».

Віце-президент Центру стратегічних досліджень та аналізу, почесний голова правління Об'єднання ветеранів розвідки України.

Дякую, "Г.В.В.", точніше не буває. Ще хочу додати, що має відгострений розум логічного складу. Аналітик, яких пошукати. Патріот України.

Нажаль, я не впевнений в патріотизмі даної особи, з огляду на її біографію. В Польщі провели люстрацію. Якби це було в нас, дана особа не пройшла би до Верховної Ради. Я так розумію, що за нього проголосував одноголосно ввесь місцевий РУХ? 

До чого ми котимося?

І не тільки у Польщі. У Румунії, Чехії, Словаччині... І нам треба було б. Та ні з ким. Законодавчої бази нема. О.Скіпальський від початків незалежності, Ви ж самі написали, займав ряд відповідальних посад. Звичайно, при умові люстраційних процесів, шлях у ВР йому був би закритий.  Люстрацію, збройним шляхом, зараз роблять мусульмани низки країн на Близькому Сході. І будуть жити.

Анатоль, вийшла нова постанова! Облизувати Мельника. Скiпальского облизувати вже не треба. Будьте уважнiшi! Бо вказiвки можуть помiнтись.

Ви, мабуть один із них. Що до щему у колінах бояться військової люстрації, сидячи у своїй 2-х кімнатній квартирі на вул. Ковпака - радянського партизана. Облизуваного вами, із ностальгійними риданнями, щодня.

Вітаю. Ви не на того гостя женета. Це я в 2-х кімнатній квартирі проживаю. Я повторюю, я не один із "міфічних" НИХ. І де відповіді на мої запитання, які я вам Анатолій задавав у коментарях до інших новин?

Можливо і заплутався у тенетах численних "Гостів". Ставте запитання, відповім на будь-яке із них. Якщо воно не буде занадто дурним і непорядним.

Сторінки