Камерний оркестр з Нововолинська переміг на міжнародному фестивалі

Народний аматорський камерний оркестр «Елегія» Нововолинського міського палацу культури (керівник Микола Романчук) став Лауреатом І ступеня у номінації «Інструментальна музика (скрипка)» на Міжнародному дистанційному фестивалі «GOLDEN TIME».

Про це інформують на сайті Нововолинського міського палацу культури.

На фестиваль колектив подав музичний твір Мирослава Скорика “Іспанський танець”, солісти – Анна Воєвода та Наталія Мельник. 

Журі високо оцінило віртуозність, технічну свободу, сценічну культуру, артистизм та творчу індивідуальність Народного аматорського камерного оркестру «Елегія».

Колектив запрошено на головну сцену RUDOLF STEINER HOUSE в самому серці Великобританії 4 жовтня 2020 року.

Довідково: Golden Time – перший і єдиний фестиваль, якому вміло вдається об’єднувати відомих членів журі, які не з чуток знають, що таке тріумф і поразки. Вони відбирають і оцінюють тільки кращих учасників, в яких бачать потенціал. Серед них – Marina Spencer O`neill (Італія), Evelina De Lain (Великобританія), Anas Khazh Bargut (ОАЕ), Alexandr Balbus (США), Lee Yeon Seong (Південна Корея), Інеса Біла (Україна) і багато інші.

Головною метою цього заходу є популяризація та пропаганда мистецтва, зміцнення товариських відносин,підтримка творчих контактів між талантами з різних країн.

Артисти, які приймали участь в даному конкурсі – це аматори і професіонали з усього світу – США, України, Англії, ОАЕ, Росії, Грузії, Молдавії, Кореї, Німеччини. Журі високо оцінило віртуозність, технічну свободу, сценічну культуру, артистизм та творчу індивідуальність Народного аматорського камерного оркестру “Елегія”.

Коментарі