Камишнікова - унікальне явище в журналістиці

"Наталка Камишнікова - унікальне явище в журналістиці", - Олександр Харченко, голова Волинської КО НРУ, 20.11.1994 р.

Що так, то так – дійсно унікальне явище. Прочитав на сайті [рекламу видалено] її статтю «Пафосний стукач і його адвокати». Прізвища не названі, але йдеться про Ігоря Семенюка, першого голову Нововолинської МО НРУ (точніше КР НРУ), нині заступника начальника батареї по роботі з особовим складом в зоні АТО, це і про мене «сивочолого краєзнавця».

Шановна пані Камишнікова! Документи справді не горять. Переді мною лежать три документа:
- повторне звернення пані Камишнікової до виборців округу № 17 (листопад 1994 р.), яке закінчується словами «Що я можу, що вмію? Небагато. Писати в газеті правду» (В чому я, автор цих рядків, дуже сумніваюся).
- Звернення до цих же виборців О. Харченка з проханням проголосувати за п. Камишнікову. Депутатом міської ради Ви тоді так і не стали.
- Фотографія 2005 р., на якій зафіксовано як Ви з Ф. Свідерським стерегли на стадіоні на Дні міста гасло: «Шановні ново волинці, скинемось меру по 2 копійки на судові витрати проти Коптюка». Поруч на траві лежали пофарбовані в червоний колір «сапоги» - нагадування меру, що він як був «червоним», таким і залишився.

Але мер не став боротися з епатажною журналісткою – він її просто приручив, зробивши її своїм радником. І на чергове звернення до влади 9 нововолинців (переважно рухівців) про перейменування вулиць п. Камишнікова у своїй газеті обзиває їх «ура-патріотами», яким нічого робити, їхні намагання зробити місто більш українським називає іграми (читайте у газеті «Вільна думка» від 21.09.2007 р. статтю «Політична позиція чи політична мімікрія?», яку відмовився друкувати Ігор Лісовий у газеті НМ ).

Що ж так стурбувало Камишнікову? Це можливість повернення у місцеву політику І. Семенюка. Але він поки виконує свій військовий обов’язок в ЗСУ. Неприязні стосунки між Камишніковою і Семенюком підчас виборчої кампанії 1994 р. доходили до того, що вона била Семенюка по обличчю. П. Камишнікова чомусь замовчує, що Крайовий провід РУХу на виборі 1994 р. підтримував нововолинського олігарха Олега Киричука.

Нововолинцям варто пам’ятати, що газета «Народна справа» була рухівським рупором національного відродження у 1989-1992 рр. Видавалась і доставлялась у радянські часи нелегально з Литви. Пізніше газета була «приватизована» «парочкою Харченко-Камишнікова», в якій нещадно піддавались остракізму усі, хто був незгідний з генеральною лінією цієї парочки.

Тепер щодо І. Семенюка, який начебто був «стукачем». Ви не оригінальні, п. Камишнікова. Це вже було у 1994 р., коли Семенюк балотувався у депутати до ВРУ. Проти нього були задіяні Ви, Ваша газета, СБУшні сили, газета справедливість, на сторінках якої якийсь міфічний Петро Голубенко писав, що І. Семенюк стукач. І. Семенюк звернувся у Луцький міський суд щодо захисту своєї честі і гідності і суд присудив стягнути з газети 1 мільйон купоно-карбованців за моральну шкоду завдану йому. Пізніше, вже 1995 р. той же суд за ще одну брехливу статтю присудив йому ще 6 мільйонів купоно-карбованців. Читачам варто знати, що це були тоді мізерні кошти.

Стаття п. Камишнікової – це ще й її реакція на нагадування мешканцям міста у статті М. Рябченюк і З.Колбуна «Спогади про побратима» - як виключали з РУХу А. Рябченюка і не тільки його, мене виключили також. Втім, А. Рябченюк пережив це набагато важче...

Зосим Колбун, першорухівець.

Коментарі

Коментарі

45
Зображення користувача admin.

А скан фото можете зробити? Якщо так пришліть на емейл, куди і цей матеріал.

Зображення користувача root.

Я вже говорив не раз - я взагалі не вважаю пані Камишниковою журналісткою! Камишникова - НЕ журналістка. Тому що журналіст повинен висвітлювати події максимально об’єктивно! Побачив - написав, як би воно не виглядало.  Коли ж він починає перекручувати, підтасовувати та маніпулювати фактами, з метою отримання якоїсь особистої вигоди, а також приймати безпосередню участь у подіях, які описує - то це вже не журналістика. 

Щоб не бути голослівним - наведу приклад.
Роки 3 тому Спільна Думка, у яку входили всі регіонали,  влаштували протест проти реконструкції пам’ятника Воїну-захиснику. Висвітлювати цю подію прийшла Камишникова, так як вона у той час часто писала схвальні статті про них. Коли знімати бетонні плити приїхала техніка то пані Камишникова сама вилізла на цей працюючий(!) трактор, після чого її були змушені звідти зняти, бо якби, не дай бог, вона звідти впала і нанесла собі якусь шкоду то б за це б відповідав водій того трактора, ні у чому не винна людина. Відразу після цієї події на іі сайті виходить стаття про те, що "У Нововолинську побили журналіста"! Яка сама по собі являється подвійною брехнею, бо 
1. якщо ти дійсно журналіст то для чого ти вилазила на той трактор? Твоя робота - спостерігати на фіксувати, а не приймати участь. Беручи безпосередню участь у протесті, ти вже перестаєш бути журналістом і писати про те, що" журналіста побили" не маєш ніякого права.
2. ніякого побиття і близько не було, її звідти стягнули, щоб вона не заподіяла собі шкоди. 

І це тільки один із мабуть десятків подібних випадків, який прекрасно демонструє, як пані Камишникова прикриваючись журналістським посвідченням вирішує свої особисті проблеми, пишучи свої брехливі статті. Шкода, що так багато людей у місті на це все ведеться. 

"сама влізла на працюючий трактор",  сама написала нехороше слово на стіні -це хіба журналістка???

А вы видали,лично своими глазами,что она писала нехорошее слово на стене?

ви не праві, що на Камишнікову багато людей ведеться. Бо вже всі давно знають, що вона з себе представляє. А от дістає вона людей - то це да, правда, вже той смердосайт ніхто не читає, вона там сама з собою переписується)))

Про чай-чай вона не пьє, а за її ж власними словами вона чай саме гучно СЬОРБАЄ )))

Журналістським посвідченням?? а воно у неї є?? При розслідуванні вказаного Вами випадку, камишникова не надала правоохоронцям НІЯКИХ доказів того, що вона є журналістом, відмовилась від судово-медичної експертизи,яка б показала,що її ніхто не бив. 

Нарахунок маніпуляції і перекручування - так це для неї норма. Хто баблішка підкине, той і хороший і чесний і аяйяй-атата. На її сайті не публікуються коментарі, а вона сама на них відповідає, сама їх пише під різними іменами. Схоже на шизофренію, і це, пані камишнікова, не образа, а оціночне судження, як ви любите говорити. Мені здається, усі, хто наразі вірить її побрехенькам - це вона сама, Бідзюра ( в силу свого захворювання) і ще Рязанов. Пропав звідти Сорока, певно очі хлопаку відкрилися. Надіюсь, це так і є.

У підсумку, можна сказати: досить смішити людей отими потугами псевдожурналістики. вас ніхто не сприймає серйозно, ви профнепридатна і не затребувана. Сидіть вдома і пийте чай. Ну коли вже це дійде...

Невже Сорока покинув вештатись по місту з тією дамою поважного віку?  А то вже якісь недобрі думки закрадались  при зустрічі цієї дивної  парочки у місті... Хоча чимось ці дві людини схожі, Сорока ціни собі не складе та поводиться так, наче мер міста.

з любовью не шутять

Сорока нікуда не пропав, просто сидить в штабі Юнака і ще знімає піарні відео для Влодарчика!

Нічого , пройдуть вибори і Сорока повернеться до наталкі і буде з нею далі чай сьорбати, а вона буде йому казочки розповідати, що він супержурналіст. І будуть вони , жити- поживати , чаї попивати, заказняки кліпати.....

 

 А в Сапожнікова тоді ким Камишникова працювала? За що Сапожников платив немаленьку зарплатню Комишниковій? Та Камишнікова як те Фігаро))) Фігаро там, Фігаро тут!!!! Звикла жити на широку ногу

Бійцю АТо, першорухівцю пану Ігору Семенюку-респект та повага!

Фотка суперова!!! Голівуд відпочиває! Справжнісінька зіронька! Гарнюня і фотомоделя! А що то вона своїм трудовим пальцем якогось сигнала показує, чи що?

говорят что у нее нет диплома журналиста

[quote=andrei]

говорят что у нее нет диплома журналиста

[/quote]

В такому разі кожне місто має свого фігляра і всі його обов'язково знають.

Скоріше за все у цієї жінки якесь психічне захворювання, розмовляти спокійно вона не може, одразу переходить на визгливий крик. Нормальні люди від неї шарахаються, не сприймають серйозно. От вона й має одну втіху-кидатись лайном зі свого сайту, сама пише там, сама відповідає. Абсолютно не толерантна і не справедлива, бо видаляє та редагує коментарі(так, що після її редагування виходить дурнуватий комент) до людей, у яких думка протилежна. Тобто або шизофренія, або аутизм. Журналістикою там і не пахне, бо написати декілька дотепних речень, то не професіоналізм, та й зрештою за 6 років вишу то й кіт навчиться гавкати.

На своєму сайті вона сама щось сочиняє, сама ж то саме редагує і сама ж те саме і коментує під різними ніками які вона сама собі і придумує! 

Ну,раз она такая ****,а вы такие умные,так почему же вы не напишите,чтото толковое?Вот обсерать человека,это вы мастаки.А нужно в первую очередь посмотреть на себя,а то у других видешь  цепку в глазу,а у себя бревна не видешь.

Та не кажи Наташко! Одна ти тільки толкове пишеш і нікого не обсираєш! 

А ось  і не сама сочіняє,дуже багатьом дюдям Семенівна помогла,і люди її щіро дякують

натахо, то ти сама ж себе вже хвалиш? не сміши!

Це правда - коментарі не угодні пані Камишніковій не публікуються, а адреси, з яких вони надсилаються, блокуються. Переконалася на власному досвіді

Про який сайт йде мова? Хто така Камишникова?

Хлопці, якби ви про неї не писали, то й незнав би, що є така..)

про собачий сайт, на якому раніше було виставлено дебільну фотку тупої рижої собачої мордяки із висунутим довгим червоним язиком

Та ні, зараз на аватарці вже їжачок. Я б на її місці теж би цурався своє настояще фото виставляти , бррр.

 

Той "їжачок" з кружкою дуже на дикобраза змахує)))) 

упс, не глянула. читаєте ж ви дрянь всяку. не жеріть гадість, здоровшими будете. 

Собачий сайт сам не читаю та рекомендую іншим не читати, бо нудить від сморіду!!!

Нарешті хтось це помітив. Невже маску невгамоаного борця за справедливість зірвано? 

бывали случаи что камышникова помогала людям,но пиарить влодарчика это что-то

Що це вона пальцем показує на фотці? Ви як думаєте? На минулих виборах вона піарила пана Сапожнікова, зараз піарить пана Влодарчика. Але від її піара пану Влодарчику тільки біда

І Семенюк, і Колбун, і покійнІ Рябченюк , Свідерський, Харченко в свій час були стукачами в КДБ, а пізніше СБУ. Камишнікову не вербували по ряду причин.

Зображення користувача Сотник ВУС.

А скан фоТО?цІКАВО НАВЧИЛИ

а може б ви не вчили тих, хто вашої науки не потребує, пане сотнику? то й самим спокійніше би було. бо може так статися, що наука проти вас обернеться

Журналюги сваряться. Як мило. Але в новинах публікувати свої гнилі сварки не потрібно.

в тих "журналистів" посвідчення є???? Зараз в наш час усі хто має компютера усі журналісти))))

Зображення користувача root.

Якщо сайт відвідує без перебільшення половина міста, то такий сайт де-факто являється засобом масої інформації, подобається це комусь чи ні. 

Зображення користувача root.

Якби ви прочитали сттю та зернули увагу на її автра то б зрозуміли, що дана стаття написана не "журналістами" а звичайною людиною, яка має право на власну думку. Портал тим і портал, що на ньому можуть писати інші люди, портал відкритий для публікацій.

плаче по Камишніковій ***... *** жінка та й все..

а собаки виють

Зображення користувача honor.

Людей, які не ненавидять Камишнікову, можу перерахувати на пальцях

стаття 40 ЗУ "Про вибори", частина 1:
6) автобіографії кандидата на посаду сільського, селищного, міського голови, старости, що обов’язково повинна містити: прізвище, власне ім’я (усі власні імена) та по батькові (за наявності), число, місяць, рік і місце народження, відомості про громадянство, освіту, трудову діяльність, посаду, місце роботи (заняття), громадську роботу (в тому числі на виборних посадах)...

заняття, Карл!

Словом, Камишнікова, це ще один судовий позов! Колись, пані, Ви вдавитесь власною жовчю.

Сьогодні День народження моєї мами; сьогодні викликав "швидку" сестрі - хворі нирки... Подумайте своїм мозком, що Ви сьогодні наробили!

негарно обзивати старшу жінку цькувати інших стільки бруду на одну зупинись Топоровський. Де твоя повага до старших людей ти сам низько падаеш .Я непрхильниця Камишніковой але ти поступаеш негідно

Хочу вам,шановна пані, категорично заперечити-то не цькування та не бруд! То свята істина та правда! 

У  Топорівського усе юрідично правильно вказано у наданих ним документах-сфера його творчої діяльності інтернет, де законодавство не вимагає конкретної формалізації. До речі, навіть у ВР обрано багато депутатів, які вказували на своє заняття як, наприклад блогер, або волонтер... Нові часи, нові професії.

Сторінки