Капут «Закону про наклеп»

В. Журавський, член «ПР», відкликав свій проект «Закону про наклеп», прийнятий 246 голосами депутатів Верховної ради у першому читанні.

Так безславно закінчилася епопея прихильників тоталітаризму протягнути у найвищому законодавчому органі Держави Україна, намір обмежити свободу слова і ввести кримінальну відповідальність за правду. У цьому океані спротиву драконівському законопроекту, є і наша краплина опору – всіх користувачів сайтів nvip.com.ua, read.ucoz.ua та їхніх адміністраторів.

Всіх вітаю! Ще нікому і ніде не вдавалося перемогти людей, які об’єднавшись однією метою національної ідеї, чинять опір злу. Найпершою умовою успіху у всіх ситуаціях, є системність і впертість, основані на єдності. Прагнення до волі, яке не має під собою твердого ідейного грунту, завжди приречене на поразку. Будьмо пильні.

Проте, святкувати рано. Ніхто не може гарантувати, що такі спроби не повторяться у майбутньому. А поки-що, це наша маленька спільна перемога.

Анатолій Бідзюра

Коментарі

Коментарі

5
Зображення користувача Сотник ВУС.

Пройдуть вибори ,ось тоді будем бачити перемога це чи хитромудрий  піар хід.Як відомо , іноді для досягнення перемоги треба відступити, щоб потім надавити з новими силами.

Зображення користувача root.

Згідний. Існуючій владі перед виборами не вигідні не популярні дії. У них і так справи не дуже добре йдуть. А після виборів багато буде залежати від результату.. хто прийде до влади. Якщо більшість набере існуюча влада то скоріше за все дане питання буде переголосоване і прийняте дуже швидко після виборів. 

І матимуть заблокований в'їзд у країни вільного світу та рахунки на Кіпрі, Британських Віргінських островах і у США. А перекидати гроші у Росію чи Азію - ріжки і кігтики, тільки від них і залишаться. Тамтешні акули не можуть спокійно дивитися на чужий капітал, у себе під носом. Все залежить від нас - приймуть "Закон про наклеп" у його нинішній редакції, чи ні. Нам не можна мовчати.

Зображення користувача root.

Абсолютно точно, "root". Вони "клепають" на бідного турецького володаря Сулеймана ІІ, публічну особу того часу - держслужбовця, неправдиві відомості, що: 1) він не загарбник і не кат; 2) ясир в Україні не брав і на галерах наших дідів у ланцюги не заковував; 3) яничарів і мамлюків із українських дітей не робив, і на мусульман їх не висвячував; 4)  сіл і міст, на Русі, не палив, у Кафі та Істамбулі наших дівчат та хлопців у рабство не продавав тощо. Наші предки, як бачите, не боялись турецького ятагана, хоча ціною таких послань, часто бувала власна голова. А ось, якби ви, цей "наклеп", та й прочитали у оригіналі...  Не знаю, не знаю, як і кваліфікували б. Проте, до класичного наклепу не дотягує. В основному, запорожські козаки у цьому трактаті, декларують свої побажання. Дітям читати не рекомендую. І найцікавіше, що писалося все це, щиро. До речі, українською. Багатющу, знаєте, мову маємо.