"Карітас Волинь" шукає помічників Святого Миколая

Про це пишуть на сторінці фонду.

День Миколая Чудотворця – довгоочікуване свято, адже цей день завжди приносить багато радості. Святого Миколая найбільше чекає малеча, яка мешкає в дитячих будинках та інтернатах. Більшість з цих діток – сироти або соціальні сироти (позбавлені батьківської опіки діти). Серед них є також безпритульні та бездоглядні діти, тобто з вулиці, тому в них немає можливості звернутися до когось зі своїми мріями. Не є таємницею те, що побажання цих діток не можуть здійснитися без нашої спільної підтримки. Ну а яке ж дитяче свято без солодощів? Для того, щоб підготувати солодкі подарунки для вихованців Головненської школи-інтернату, Рожищенського притулку та Іваничівської школи-інтернату, нам необхідна ваша допомога!

Є діти, яких життя позбавило радості і тепла сім’ї. Сиротинець, дитячий будинок, школа-інтернат – це приміщення, які призначені для проживання багатьох діток разом. Всередині є кімнати для навчання та відпочинку, спальні, їдальня. Є підручники, зошити, іграшки, гойдалки, м’ячі... Лише найрідніші люди – мами, на жаль, не поспішають сюди щовечора, щоб забрати своїх дітей додому... Це їхній дім, і живуть вони в ньому з різного віку.

 

Усі вони теж чекають подарунків від Святого Миколая, чекають, як ніхто. Чекають більше, аніж діти в сім’ях. Вони теж пишуть листи, намагаються добре себе поводити, щоб не розгнівити Чудотворця. Немає в світі малюка, котрий в очікуванні довгожданого вечора не мріяв би про щось особливе. Хіба можливо описати ту трепетну радість, коли дитина розгортає гарно запакований подарунок, смакує солодощами? Адже немає нічого більш сумного, аніж розчарована, позбавлена тепла та опіки дитина, що вірила у свою потрібність.

Команда ВОБФ "Карітас-Волинь" докладає всіх зусиль, аби створити для малечі свято та викликати радість та щирі посмішки. Вихованці Головненської школи-інтернату, Рожищенського притулку та Іваничівської школи-інтернату чекають на подарунки від Святого Миколая. Оскільки жодне дитяче свято не може обійтися без солодощів, просимо вашої допомоги у придбанні солодких подарунків. 300 діток-сиріт вірять, що до них завітає Святий Миколай! Кожен із цих дітей, що опинились у кризовій життєвій ситуації, сповнений віри в Божу і людську доброту.

Маємо надію, що цього року, як і попередні, ви станете активними помічниками Святого Миколая, і нам усім разом вдасться здійснити мрії знедолених діток!

Коментарі