Квартира на вторинному ринку чи в новобудові?

Придбання нової квартири - значуща подія в житті практично кожного, адже в ній повинно бути комфортно всім членам сім’ї . Що ж обрати?

Новий будинок - це нові комунікації, сучасні матеріали, звукоізоляція, теплозбереження. Беззаперечний плюс новобудови — це покращене планування квартири, на відміну від старого житлового фонду. Ви не побачите в новобудові тісні кухні і маленькі балкони, вузькі коридори, маленькі кімнати. Сучасний житловий будинок будується з урахуванням вимог комфорту і зручності. До того ж, приємно отримати квартиру, в якій немає сторонніх запахів колишніх господарів і негативної аури, на відміну від вторинного житла.

В новобудові завжди однорідне соціальне середовище. Купуючи квартиру в ЖК «Європейський Двір», ви отримаєте сусідів одного з вами достатку і соціального статусу. Ви зможете бути впевнені, що в одному будинку з вами не будуть жити наркомани або неблагополучні сім’ї.

Щороку ми отримуємо все більші рахунки на оплату комунальних послуг, а за рахунок АВТОНОМНОГО ОПАЛЕННЯ ви зменшите витрати на обігрів вашої оселі в 2-3 рази. Ваше авто буде знаходитись на закритій території, що значно зменшує ризики від чужого проникнення (передбачене відеоспостереження).

 

Більшість хрущовок і сталінок потребують капітального ремонту, в тому числі комунікацій. Витрати мешканців по утриманню таких будинків лише збільшуватимуться, а в новобудові ще багато років будуть нульові.

Вартість квартири на вторинному ринку щороку падає, а на зведення нових будинків може тільки зростати. І насамкінець, до переваг новобудови можна віднести прозорість угоди і відсутність юридичної тяганини, при оформленні документів на нове житло, адже ви будете першим власником.

Новобудова сьогодні — це комфортно, економно, сучасно, доступно і престижно.

Якщо бажаєте ознайомитись та придбати квартиру в новобудові ЖК «Європейський Двір», звертайтесь до менеджера компаніі за тел.: 067 332 65 26, 067 334 62 41 або завітайте в офіс Центр Нерухомості «Lesiv» за адресою: Б-р Шевченка, 37. www.lesiv.com.ua

Коментарі