Клізма для мерії

Усякого я набачилась у нашій чудовій державі й у нашому славному місті. Але такого тупого й зухвалого цинізму навіть уявити не могла…

Дитячу поліклініку для мешканців 15-го, 5-го, 6-го мікрорайонів облаштували в ДІЮЧОМУ (!!!) теплопункті. У бойлерній, по-простому. А це котли для підігріву води. Це вибухонебезпечні балони з киснем і пропаном. Це зварювальні роботи, обробка металу. І трансформаторна підстанція під напругою 0,4 кВ.

Хто з батьків міста додумався загнати хворих дітлахів у бойлерну – не знаю. Знаю, що цього діяча треба гнати з Білого дому поганою мітлою.

Та якби ж він там такий був один!.. Щоб запхати «філіал поліклініки» в геть не придатну для цього будівлю, одного горе-чиновника замало. Потрібні рішення виконкому й міськради, купа дозволів від різних контролюючих служб.

Усе це, поза сумнівом, є. Отже, до страхітливого ноу-хау в українській медицині причетні і члени міськвиконкому, й депутати міськради. І головний лікар Нововолинської центральної лікарні Віктор Мороз (він же – багаторічний член виконкому й екс-депутат). І начальники всіх дозвільних відомств.

Що педіатри на 15-му приймають пацієнтів у тісному приміщенні, я чула не раз. Сама навесні завзято переконувала гендиректорку «Кроноспану» й міського голову зробити нормальну поліклініку для величезного житлового масиву. І дорогу нарешті прокласти з 15-го на Шахтарський – силами «Кроно», ливарного, «Курчака» й будови тисячоліття – десятої шахти.

Та треба було побачити той «філіал» на власні очі, аби пересвідчитися: ця влада має цих людей за бидло.

Молоді мами, яких ми перестріли біля бойлерної, розповіли таке. Раніше дитяча поліклініка тулилась у дитсадку. Те приміщення потребувало ремонту, тож років зо п’ять тому педіатрію переселили в теплопункт.

Тут страшенно незручно, тиснява, кабінетики медиків на другому поверсі, восени й узимку по 20 дитячих візків біля входу скупчується, черга величезна. Діти й дорослі подовгу мерзнуть надворі. Лікар приймає лише до 12-ї, а в міській дитячій поліклініці обслуговувати не хочуть: мовляв, у вас на 15-му своя філія є.

Малеча хворіє дуже часто. Бронхіти з астматичним компонентом, фарингіти – в багатьох. Даються взнаки викиди з деревообробного й ливарного заводів…

Поки депутат облради Євген Недищук вислуховував цих матусь (одна виявилася багатодітною: в неї аж семеро), його обступили мешканки сусідніх багатоповерхівок. Ці жінки жалілися на складні маневри сміттєвоза попід їхніми вікнами й на відсутність заасфальтованої доріжки до поліклініки-бойлерної. Та й ходити туди доводиться вздовж десятка контейнерів для сміття – уявляєте аромат?..

Хтось уже традиційно просив Недищука зробити дитячий майданчик іще й для їхнього двору. Недищук звично роздавав візитки: телефонуйте, постараюся. Цей депутат-медик має незвичне хобі: разом із синами виготовляє для міської малечі різні забавки. Від замовлень нема відбою, а коштує це задоволення – «ну, скільки зберете».

Бойлерна «філія» на 15-му вжахнула його так само, як мене. Навіть більше, бо ж як лікар він краще розуміє небезпеку сусідства дитячих візків – і балонів з пропаном та киснем. А там же й усіляких інших ризиків – матір Божа!..

Хто й чим думав, ухвалюючи і підписуючи рішення розмістити ДИТЯЧУ ПОЛІКЛІНІКУ в технічній будівлі? Питання риторичне. Ви знаєте ХТО – і здогадуєтеся ЧИМ.

Мені залишається нагадати: міський голова в нас – Віктор Борисович Сапожников. Куратором медицини є його заступник Андрій Миронович Сторонський. Головний лікар Нововолинської міської лікарні – Віктор Васильович Мороз. Головний санітарний лікар Нововолинська – Василь Олексійович Мельник. Прокурор міста – Олександр Максимович Сліпчук.

Коротше, героям – слава… А за дітлахів – страшно.

На оглядини «філії» я запросила Наталю Сергіївну Щербу – заступника головного лікаря ЦМЛ. Вона послалась на велику зайнятість, але телефоном запевнила: у пристосованому приміщенні теплопункту медикам, дітям і батькам потерпати лишилось недовго. Уже восени в будівлі клубу на 5-му мікрорайоні відкриють амбулаторію сімейної медицини. Там працюватимуть двоє лікарів. Туди перенесуть і «дитячу» філію, де також має бути 2 фахівці. «Тільки ж педіатрів бракує, шукаємо…»

  Кошти влада виділила навесні. Ремонт роблять медики самотужки, тому він просувається поволі. Але до вересня мають устигнути.

  На цій оптимістичній ноті… закінчити, на жаль, не можу. Бо натрапила якраз учора на стару міську газетину зі звітом головлікаря ЦМЛ. У листопаді 2007 року пан Мороз інформував, що в Нововолинську хвороби органів дихання має майже кожна дитина (!) і кожен другий підліток. Це було, додам, на зорі діяльності «Кроноспану». Відтоді завод відчутно наростив потужності…

  У тому-таки звіті головлікар зазначав, що «планується створення амбулаторії сімейної медицини у філіалі поліклініки на 15-му мікрорайоні, частково закуплено обладнання, але лише для ремонту приміщення філіалу необхідно близько 50 тис. грн.»

  Відтоді минуло 5 (П’ЯТЬ) років.

  5 років поспіль наші владці самовіддано й героїчно шукали гроші та приміщення. І знаходили їх, що цікаво! Знаходили!!! Але не для чужих дітей.

  А ви, шановні мешканці 15-го, 5-го й 6-го мікрорайонів, іще й Панасівки славнозвісної, –  ви всі ці 5 років ганебно мовчали. І мовчки водили своїх дітей чи онуків у ту сороміцьку «філію». І хоч би хтось узяв аркуш паперу, написав чиновникам пару теплих слів, зібрав бодай десяток підписів…

Подивіться-но на цей плакат – подобається?

Це «доктор Народов» із російських мітингів. Лікує тамтешню владу від корумпованості.

Але ж і наших владців уразила ця хвороба. І їм так само потрібні таблетки від жадібності. Давайте-но скинемось їм хоча б на клізму, чи що…

Наталя Камишникова.

Коментарі

Коментарі

46
Зображення користувача Сотник ВУС.

  А чомусь тількі в рік виборів, або коли відженуть від корита, прозріваємо ? Га! питаю? пані Камишнікова та пан Євген.

Не тільки. Ось якби ти, "naz.ist.", долучився до тієї нелегкої справи, та ще десятків зо два колишніх патріотів - справа пішла б, і не тільки перед виборами. І у ЦТП-2 дитячої поліклініки не було б, і Сапожніков з Морозом втекли б до Америки. Ні, не з сорому - а через відсутність "казлів", яких можна дурити. Щоб коментувати, великого героїзму не треба.

Зображення користувача Сотник ВУС.

Та займався я, з друзями , тим питанням. але отримав тільки зневіру в людей. Сильно глибоко вкорінилось у нас оте : моя хата з краю

 Побачите, тільки продуть вибори, все знову стане на свої місця . Перевірено часом.

Та займались, самі у те не вірячи. Які справи без Бога? Яка Україна без віри? Яка війна без сміливості? Де перемога над власним "Я"? Хлопці! Відсутність цього я спостерігаю у вас, кожний день. Приєднуйтесь до нас, чого у кущах ховаєтесь? Маєте капітальний досвід боротьби, ще із першорухівських часів, заслабли чи що.  Та не ковтне вас живцем Сапожніков! Він переживає у стократ більше, аніж ви.

Доброъ ночі усім! Шановні вже більше ніж два місяця на 6-му мікрорайоні йде - частково будівництво і ремонт нового філіалу дитячої поліклініки! І на скільки мені відомо то до кінця серпня його планується запустити. Просто я працював у лікарні! І приймав участь у тому ремонті. Це навпроти магазину "Майстер"ОК". У тому приміщені була перед цим перукарня.

Тож Недищук і приймав рішення про дитячу поліклініку у тепло станції. Попередня каденція де пан Євген був аж дуже активним депутатом, що він не знав куди відправляє тих мам з малечою. Та нетільки він, а і інші депуки прихвосні Черевика. Який розгулює за людські гроші по Америкам з купою сектантів ГаНьба. Камишнікова питання до вас де були ви коли були на посаді радника ви що небачили, чи може не хотіли бачити СорОм.

Я думаю, Євген Недищук дасть відповідь на першу частину Вашого питання, "Законе". А що стосується "прихвоснів Черевика" (друге), то ця ганьба - моя і Ваша, що він "розгулює по Америкам з купою сектантів", Оце наслідок нашої бездіяльності і безвідповідальності, відсутності патріотизму і бездуховності. Якщо ці складові зміксерувати разом, - воно називатиметься "страх". Щодо Християн Віри Євангельської, то це окрема тема. Може, вони самі прозоро все і пояснили б?

Де пролита кров наша, там є земля наша. І це вороги знають, і це вони стараються, та це старання марне. Буде так, як у старі часи Отців наших. Кажем ті слова для пам’яті, аби жодне з тих слів не втратилося.— Дай Боже нашому теляті, та вашого вовка з’їсти.

О, лайномети вже строчать! Працівники Великого Корита, мабуть, дуже вдячні вам за їхню підтримку. Я бачу, час у вас є, здоров'я дозволяє, то прийшли б коли на собачий притулок, паркан підправили. Заразом і в корито собачкам якусь костомаху поклали б. Не все ж язиком анонімним плескати. 

 

Пані Наталія попрошу вас не ображати і не обзивати людей які пишуть правду, виж освітчена людина, депутат декількох скликань не показуйте в інеті ваші темні, дурні харизми. Та вам ще на замітку піар менеджеру Недищука, йому такі ваші коментарі непринесуть ніякої користі перед виборами. А щодо собачок то я їх люблю, і маю аж чотири персика. Питання притулку то я можу сказати тільки одне займаласяб собачим притулком не Камишнікова, в нововолинську вже давно булоб це питання закрито.

"Лайнометами" називає таких анонімних громадян екс-президент Кравчук. Ну, вже як йому на телебаченні можна, то мені (депутатові лише  одного скликання) і поготів.

Харизма в мене явно не гірша за вашу :)).

Піар-менеджером поки що не працюю, перебуваю на обліку в Центрі зайнятості :))). Пишу не для вас, не подобається - не читайте й не коментуйте, ніхто ж не змушує. А цей текст, сподіваюся, піде на користь дітлахам у 15-му, 5-му й 6-му.

Бездомні пси у притулку живуть із моїх мізерних грошей, а не з ваших, хоч ви наче й любите "пеРсиків".

Бездомних псів у місті вистачить на всіх, хто хоче для них зробити якийсь притулок. Зробіть і ви,  зробіть краще за мене! Займіться разом із нашою міськрадою чи й самі. Закон не забороняє облаштувати  хоч 10 притулків! Тільки ж зробіть, а не патякайте віртуально. На відміну від вас, я щось та роблю - щодня. Наступного разу підпишіться, анонімний ви наш. Або й не читайте мене взагалі, не псуйте "свої харизми". 

А паркан, я бачу, "правдолюби" і собаколюби полагодити не можуть? Тут строчити легше? Ну-ну...  

І я голий, і ти голий, і голого привели. А той голий підняв поли і по хаті ти-ли-ли.

Та знайду я вам для ремонту паркану і цвяхи, і молоточок. І штани робочі якісь знайду, не заголятесь аж так.

Місяць тому Ви теж саме пропонували кому завгодно. І що ж ніхто не зголосився , га питаю? Це говорить про дві речі:

По перше - це нікому не цікаво і не потрібно.

По друге - з Вами ніхто не хоче зв'язуватися !

А може слід вже зробити висновки , а то що не публікація то у Вас з Бідзюрою всі раби , бидло. Не  можуть всі бути кака а Ви цяця! Можливо слід й себе увагу звернути.

Оце конкретна розмова! Ось, ще б, без образ. Не за себе прошу, у мене імунітет на них - за Камишнікову, жінка вона. Покладіть руку на серце та й спитайтесь себе перед Богом: а чи не присутнє у мені холопство і риси раба, хоч трохи, хоч у найменшій мірі, котрі сховані у підсвідомості? І у мене вони є, проте, принаймні, я цього не заперечую і не ховаю, так щоб дуже вже. То коли зголоситесь зі своїми цвяхами відремонтувати паркан?  Телефони не засекречені.

Нічим вона вас не обізвала і не образила. Людина написала правду. Це не ви, випадково, зяли у псячому притулку гидке шпигунське відео і показали її "хату" у Колодяжному?

а хто ми як не бидло?? он в 5 садочку купа ворон какають на голови гуляючих дітей та на майданчики, в пісочок І ВСІМ БАЙДУЖЕ

То не ворони, а власть какає нам в душі. А ми облизуємо вороняччі нечистоти - спасіба говоримо, а потем - дайте ше!

Все,що тут пишуть це правда,кожне слово! Пам"ятаю за часів керування пані Гринь О.М(колишня завідуюча садочком №9) сталося декілька разів прорив водопровідних труб і дітей з тих груп,які постраждали від "повені" переселили до групи "Гномик",і дітки з двох груп "радісно" бавились -одна група "Гномик"(самі найменші з 1року до 2) із своїм власним взуттям біля вхідних дверей групи,а група "Зайчики" у гральному залі групи "Гномик". Батьки почали обурюватись,що зайшовши до групи по дитину,можна було наступити тим дітям буквально на голови. Написали заяву Сторонському,я особисто стояла біля входу в групу і збирала підписи,всі читали заяву обурювались,щодо безладу в садочку,а коли треба було йти на прийом до Сторонського,то миттєво "порозлазились",як таргани по щілинах.Я і ще одна ентузіастка таки пішли до Сторонського,розмовляв він холодно,бо ж припхались і турбують зайняту важливими справами людину,якісь дві стурбовані баби.Ну,і що ви думаєте,через декілька днів я дізналась,що ті,що найбільше "райкали",як жаби в болоті,забрали ту заяву назад,вибачившись перед Гринь,Сторонським,що мовляв помилочка вийшла, ми коли підписували заяву,то не читали її.Ось так на всіх 13 людців запаморочення найшло,раптово стали не грамотними. З такими людьми тільки лайно хлебати,вони вперід виїдять дощенту.

Про що ти, Ніка? У поліклініці для дорослих, у черзі під кабінетом медфункціонера я запропонував піти до В. Мороза і викласти на папері все, що ми думаємо про нововолинську мендицину, і про сімейну в т.ч. Усі "сміливці" моментально, як по команді відвернулись і більше на цю тему не говорили. Якби мав, запрпронував би по 100 грн. - відразу побігли б.

Ага,а ще якби дав на пиво,то збіговисько виросло до грандіозних масштабів! Шакали.

Вікторе Борисовичу! Я свого часу, публічно, перед місцевими виборами, пропонував вам піти у відставку наголошуючи, "що ви не благо для Нововолинська, а його нещастя". Не надумали ще? Пора. Бо окремі стихійні виступи можуть перерости у масові протести і референдуми проти вашого перебування у мерії. Для вашого ж блага, поки не запізно. Може ви облаштували б там, свій кабінет (у бойлерній), та проводили  прийоми громадян? А чого, чудова ідея! То коли прийматимете там знедолених і бідних? Напишіть у "НМ". Скажіть по міському радіо В. Свириденка. Повідомте по "КТ ТТІ" чи "ВТ", Л.Арсеник. Робіть хоч щось!

Ну,що Ви,АМБ  В.Б. добре сидіти у комфортному кабінеті,а у святкові дні може "зійти з п"єдесталу" до натовпу,який на тих показових качелях під вікнами мерії гойдає майбутніх рабів,(В.Б мабуть дивиться на ту картинку з вікна і серце йому радіє,скільки справ для міста зробив,зовсім не шкодуючи себе,все для людей) ,залишається вийти і  роздати шоколадки,як робив Гітлер.Бридота!

А ще Віктор Борисович відгороджувалися від людей міліціонерами і рядами турнікетів, у 2005 році, після замаху на депутата міськради Євгена Кліндухова.

Активний депутатом був і залишаюсь. За те , щоб дитяча поліклініка була в бойлерній питання не піднімалорсь на сесії міської ради ,коли я був депутатом міської ради. Я такого рішення не приймав і впевнений, щоб і не прийняв. Це могло прийнятись на виконкомі або Морозом В. Якщо Ви патріоти пропоную в пятницю зібратися на 11:00 біля бойлерної і вирушити на прийом до міського голови. Завтра вирушаю до Луцька, можливо вдасться запросити когось із облздороввідділу або з депутатської комісії з медицини. Завтра ввечері уточним час, місце зустрічі змінити не можна. Добре "Нацист"?

Зображення користувача Сотник ВУС.

  А мені видається що то марна справа. Не прийдуть люди.Хоча б тому що недостатньо інформовані.

Завтра об 11:00 зустрічі біля бойлерної не буде. Я приїду на той випадок . якщо хтось прийде. Час зустрічі повідомлю пізніше. На жаль з посадовців ніхто не зголосився , тому переносимо . Гуртуймося, бо інакше не здолаємо...

Пани держслужбовці від місцевої влади, як показує досвід наробивши лиха своїм виборцям, на такі заходи не ходять. Проте, вони поприбігають все ж, коли відчують загрозу своєму матеріальному достатку чи особистій свободі. Можливо, із міліцією, а може і з "братками". Проте, до дрижаків бояться народної відплати і гніву. Згадайте, хоча б, шеренги міліціонерів (маю фотодокументи)  при голосуванні про ліквідацію ДЮЦу у міській раді на чолі із полковником Дубієм, який увійшов, навіки, в історію Нововолинська. Надіюсь, що новий нач. міліції Павло Алєксєєнко такої дурниці не повторить і стане на захист бідних людей 5,6,15 М-нів.  Зрештою, коли Ви бачили держслужбовця у Нововолинську, який не хотів би мати слуг і вкрасти мільйони у, і так злиденних членів громади?

Що об`єдналися невдахи!Пані Камишникова, чому коли ви працювали в міській раді на посаді радника, отримували зарплату, навіть не буваючи на роботі Вам філіал поліклініки не заважав. Адже вона працює в тому приміщенні майже три роки! Чи з`явилися нові спонсори, які проплачують Ваші заказні статейки? Ви знаєте, що Ви маєте псевдонім " Чорна мітка"? Все за що Ви беретеся розвалюється.Не пхайтеся принаймі в медицину!

З моєї легкої руки в лікарні додалося 2 відділення: психоневрологічне і гемодіалізу. Перше "пробивала" з кількома однодумцями, коли була депутатом облради. Друге зініціювала, коли була радником міського голови. Обидва відділення працюють. Поки що не розвалилися:))

Якщо ви доктор, та ще, може, головний:))), то маєте це знати.

Судячи з вашої озлобленості, невдаха - це ви. Навіть якщо сидите у керівному кріслі і, на відміну від мене, маєте багато грошей.

Заказних статейок поки що не писала. Замовних - теж.

А от один недолугий проект міської влади з моєї легкої руки справді розвалився. Це коли наші чиновники намірялися дозволити будівництво вуглезбагачувальної фабрики біля 4-ї шахти.  Я підняла людей, і це їм не вдалося.

Бути Чорною Міткою для бюрократів, хамів чи казнокрадів вважаю за честь. Дякую!

Від нервів, кажуть, валер'яночка допомагає, попийте:))). А хамство у вас хронічне - мабуть, уже не лікується.

 

Пиши під псевдонімом "Чорна Мітка". Чудово, і всі знатимуть.

Від такого ніка і я б не відмовилась. От тільки ще не доросла до такого рівня.Чорна мітка для наших чиновників мала вже давно з"явитись!

Ще не вечір, пане "Доктор". Все тільки розпочинається, а ви не витримавши, зло радієте. Так завжди не буде. Кози скинуть роги, врешті-решт,  і наростять ікла.

Якщо ви той доктор, якого добре знаю, то повідомляю, що на території ЦМЛ теж несанкціоновіно вирізали 30-35 річні дерева, про що вам добре відомо. Так ось. Це вже зона відповідальності  не В.Бутинця, а ваша. І на питання куди поділася деревина, яка її кількість, скільки вартувала - цілком можливо, будете відповідати у прокуратурі. А там, дивись, і ще деякі питання виникнуть. Я  не запитував вас, як сталося, що із вашої волі дітки лікуються у бойлерній, посеред вибухонебезпечних предметів і легкозаймистих речовин, проте, можу гарантувати, що дитяча поліклініка 15 Мікрорайону буде у достойному українських дітей приміщенні. Або ви станете доктором, із малої букви.

Україна - Франція 0:2. Враження: гравці збірної України, побачивши м'яча, вперше злізли із дерева щоб його покопати. Як і медфункціонери, влаштувавши дитячу поліклініку у ЦТП-2, на 15 М-ні.

Про місце для поліклініки потрібно визначатись громаді, а не слухати провокаторів засланих місцевою владою. Де громадяни скажуть, там її і облаштовувати. І не по зразку бойлерної, посеред вибухо-горюче-отруйних речовин. Ми люди, а не бидло -  заготовки андроїдів для майбутніх гайдуків і гувернанток. Пропоную зібрати віче і визначтись. Ініціювати його повинні мешканці мікрорайонів, що окрім того, дихають гидотою із двох промислових підприємств. Ми допоможемо. Майбутня дитяча поліклініка для українських дітей повинна бути модерновою, як ззовні і всередині, так і  обладнана найсучаснішою медапаратурою  та висококваліфікованим персоналом. Грошей нема? Брешете! Красти треба менше і насилати  "Докторів". У розміщенні дитячого лікувального закладу у ЦТП-2, винні самі люди, що там живуть. Вони мовчали, мовчать і донині. Ніхто окрім Вас! Уявлюєте, якби це було у Польщі?!

Боже святий!Це біля тих смердючих забігайлівок,де постійно товчуться алкоголіки?А дорога не заасфальтована з величезними каменюками спускається вниз? Біля так званого будинку культури?Це вже не ганьба,це вже Ганьбище! Там чудове місце для міської ради.

Українське суспільство хворе на відсутність духовності. Та не дивлячись на це, і на фінансово-майновий стан - всі люди рівні. Купка бариг обікрала нас. І намагається, щоб так було завжди. Згідно визначення ООН, якщо дохід на одну особу менший 17 $ США на добу - людина перебуває за межею бідності. Чи багато таких у нас?  Приблизно, 78%. Міський голова оцінив доходи своєї родини у 185 292 грн. або 22 596 $, приблизно. Це верхівка айсберга, яку нам дозволили побачити. Про невидиме громаддя у глибочині, можемо тільки здогадуватись... Вражає пасивність і страх мешканців 5,6,15 М-нів. Не зайшовши у воду - не навчитесь плавати. Так можна і втопитись, на радість "Доктору". А ваші діти? Про них ви, хоч зрідка, думаєте?

Зображення користувача Сотник ВУС.

[quote=А.М.Бідзюра]

Українське суспільство хворе на відсутність духовності.

А відсутність духовності це РАКОВА ПУХЛИНА яку можливо подолати тількі при умові ії повної знищення  у тілі суспільства. Значить допоки не відійдуть у вічність жертви юдо-більшовицької ідеології то марна справа шось пояснювати тим жертвам. Приклад  ситуація з кроноспаном. гербором вонючкою біля другої школи та їншими обєктами.

Ого пане Євгене ! Невже Ви справді думаєте що вишукуючи різні проблемні місця на теренах нашого міста та підіймаючи бучу висвітлюючи їх ,Ви тим самим  піднімите свій рейтинг?  Нажаль цього замало , тай й роль народного ненависника рідного міста вже зайнята твоїм теперішнім соратником по боротьбі із поліклінікою.Що длі будете робити Євгене? Фотографувати смітники, чи ями на дорозі?

P.S.  Як же Ви збиралися працювати заступником міського голови, тобто у владі яку ти зараз полиаваєш?

Зображення користувача Нововолинець.

Людина, яка висвітлює проблеми, робить для міста в тисячу разів більше за того, хто взагалі нічого не робить.. Висвітлювати треба. Це перший і дуже важливий етап, без нього проблема взагалі не вирішиться.. бо про неї просто не будуть знати. Це стосується і смітників і ям на дорозі, якщо ви цих проблем не бачите (чи не хочете бачити) то це зовсім не значить що їх не має.

І не треба плутати конструктивну критику з брудом..  Якщо влада не виконує своїх обов’язків то критикувати таку владу конституційний обов’язок кожного громадянина!

Не вишукую і не піднімаю бучі. Мене обрали люди, я на службі у людей. Мені виказали довіру, мешканці нашого міста. Облаштувати дитячий майданчик, спортивну площадку, допомогти перекрити дах, відремонтувати опалення, надати будь-яку можливу допомогу ,сам , своїми силами, з допомогою друзів. В тому числі і висвітлити проблему , яку я вирішити особисто не в змозі - це моє покликання - допомагати людям. Оце буду робити і далі - творити добро. Не збирався але , як би так сталося, впевнений, був би кращим.   

Невже байдужість настільки вразила наше суспільство,що нам до всього байдуже. Коли через усе місто тече ріка,бо водопровідні труби не витримують жодної критики і вода з під землі б"є ключем,нам байдуже,нехай хтось зателефонує,коли вночі ідемо неосвітленими вулицями та падаємо,б"ючи ноги і згадуємо чиюсь маму,ми встаємо та й плентаємось додому,а навіщо воно мені треба,адже всі так ходять,коли когось лупцюють у дворі і людина кличе на допомогу,ми щільніше закриваємо вікна,а раптом ще,як свідка тягатимуть,а воно мені треба,коли рої мух зі смітників обсідають малечу,яка бавиться поряд,нам навіть в голову не приходить,що це антисанітарія,бо мухи заразу розносять,отак і живемо,нам таке подобається,жити,як на смітнику.

Відсутність українськості, і як наслідок, віри у Бога і совісті. Зараза байдужості і бездуховності вразила більшу частину нововолинської громади. Їй (громаді) байдужі навіть, власні діти - носії генів і продовжувачів роду, власне, "казлів". Їм абсолютно начхати у яких умовах, якому приміщенні, посеред яких предметів педіатрами ведеться прийом їхніх рідних дітей. Незрозуміла фобія жаху оповила мешканців нашого міста. Ніби випробовують "промені смерті" чи якусь іншу, надсекретну психотропну зброю. Бидлоеліта цим майстерно користається і грабує нас вже років зо 15-ть. 

Працювати заступником у нинішнього міського голови неетично і аморально.

Добрий день вам люди! Я би хотіла висловити свою думуку на рахунок того як приймають лікарі в нашій поліклініці. 

Переніс коментар у відповідну тему  http://nvip.com.ua/node/17943 ,root

Сторінки