Контрагітація

Такі листівки, на стовпах, розклеював якийсь плюгавенький дідок у неділю 21 жовтня 2012 року. У них наголошено, що Євген Мельник – греко-католик і міститься заклик до об’єднання православних. Правда, не уточнюється яких – Московського, Київського Патріархатів чи Автокефальної церкви. Як вбачається, сам він атеїст, не виключено, що колишній політрук, парторг, комсорг, компартійний функціонер чи КГБіст. Що характерно, таких закликів у інших містах мені не доводилося бачити. А як греко-католик, ну той що? Між людьми віруючими та партноменклатурниками лежить духовна прірва, яку останнім, дай Боже подолати!

Користуючись нагодою, громадська організація «Україна + Польща» нагадує, що терміни надання відповідей виборчими штабами кандидатів у депутати до Верховної ради України на «Інформаційний запит» від 04.10.2012 року, у якому йдеться про дозволи на оренду, розмір оплати, дані про виборчий фонд претендентів тощо, давно пройшли. Хтось із Вас обов’язково буде обраний депутатом у ВРУ, і починати свою діяльність у найвищому законодавчому органі держави із порушення закону, погодьтесь, непорядно. Прошу негайно надіслати відповіді.

 

22.10.2012 року  Голова ГО «Україна + Польща» Анатолій Бідзюра, Нововолинськ

 

Коментарі

Коментарі

6
Зображення користувача root.

Добавлю ще одне фото, сфотографував 2 дні тому на арці на 15-му мікроарйоні:

:)

А він уніат? ніфіга собі.... але що дивуватись тягнибок і свобода перемагають там де саме уніати живуть

До речі такі листівки були приклеєні по трьом районам 19 округу і їх побачили всі.

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Якщо когось цікавить, поділюся й я своїми фото

 

Зображення користувача hellbeerdrinker.

такі листівки з Мельником 100% є в селах Соснина, Грибовиця, Менчичі, Мишів, Древині, Біличі Іваничівського району, а також в селі Штунь і Згорани Любомльського району... але душею відчуваю, що то москальський патріархат на користь своєї "данєцкої" партії і "всєя рассєя" старається по всьому виборчому корузі... іне тільки нашому...

 

Сьогодні і у своєму селі (під Володимиром) помітив листівки проти Мельника. Переважно клеять коли починає вечоріти

Сторінки