Конфлікт у церкві: сторони дійшли згоди.

У неділю, 18 червня, на території церкви Святої Покрови Божої Матері Київського Патріархату, що знаходиться біля центрального ринку, стався конфлікт, про який ми писали у окремій статті

Нововолинський інформаційний портал просив офіційних представників церкви Київського Патріархату дати коментар по даній події. І такий коментар ми отримали. 

На щастя, громада виявила мудрість та прийняла рішення, які задовольнили обидві сторони даного конфлікту. 

Була створена тимчасова парафіяльна рада, куди увійшли представники обох сторін. Така рада повинна бути при кожній церкві, згідно із статутом Української Православної Церкви.

Парафіяльна рада врахувала думки та пропозиції різних сторін, дійшла згоди щодо того, як спільно керувати справами церкви. 

Враховуючи настрої громади, отець Ігор, колишній настоятель церкви, залишається священнослужителем у церкві, не дивлячись на всі порушення, у яких його звинувачують представники єпархії. 

Разом з отцем Ігорем на рівних правах у церкві буде служити ще один священик - отець  Володимир, якого представили нещодавно.

Настоятелем храму, для того, щоб уникнути конфліктів, залишається єпископ Володимир-Волинської єпархії Матфій.

Коментарі

Коментарі

4

Що це за дата " у недУлю, 18 травнА"? + до того ж на дворі вже давно червень. Соромно за таку безграмотність! Ви ж - автор!

Пані Аллі Гунчак зі Львова мабуть видніше що відбувається у нашій церкві? Не переживайте так, отець Орест тепер до Вас став ближче - Новояворівськ не так далеко як Нововолинськ.

У недулю, 18 травна 2017 р., на териториії - у кожному великому слові помилки. Ви на NVIPі де знаходите кадрів-кореспондентів? Вам вже у попередніх коментарях вказували на помилки - ще досі не виправили. Рівень професійності у *** на вищому рівні ніж у вас. Попри усю її ядовиту сутність та любов до різного роду лайна.

Зображення користувача root.

Дякуємо за ваш коментар. Прізвище замалював у вашому коментарі так як у нас зараз з даною особою суд, в тому числі за коментарі.
По статті, так дійсно, були помилки, які ми уже виправили. Статтю писав я, хотілося якнайшвидше опублікувати її, так як скандал був дуже великий і мене просили опублікувати якнайшвидше, тому опублікував з опечатками і не перевірив, так моя вина.  
Останнім часом я займався створенням нової версії сайту, яку ви зараз бачите, тому коментарі часу читати не було, тому так вийшло. Так, дуже не гарно, я це визнаю. Але не помиляється тільки той, хто нічого не робить, правильно?  На майбутнє будемо уважніше слідкувати за такими речами.

Сторінки