Конфлікт у церкві: сторони дійшли згоди.

Опубліковано root 18 Чер 2017 19:46
Конфлікт у церкві: сторони дійшли згоди.

У недулю, 18 травна 2017 р., на териториії церкви Святої Покрови Божої Матері Київського Патріархату, що знаходиться біля центрального ринку стався конфлікт, про який ми писали у окремій статті

Нововолинський інформаційний портал просив оціфійних представників церкви Київського Патріархату дати коментар по даній події. І такий коментар ми отримали. 

На щастя, громада проявила мудрість, та прийняла рішення, які задовільнили обидві сторони даного конфлікту. 

Була створена тимчасова парафіяльна рада, куди увійшли представники обох сторін. Така рада повинна бути при кожній церкві, згідно із статутом Української Православної Церкви 

Парафіяльна рада урахувала думки та пропозиції різних сторін, та дійшла згоди на рахунок того, щоб спільно громадою керувати справами церкви. 

Враховуючи настрої громади, отець Ігор, колишній настоятель даної церкви, залишається священнослужителем у даній церкві, не дивлячичись на всі порушенння, у яких його звинувачують представники єпархії. 

Разом з отцем Ігором на рівних правах у церкві буде служити ще один священник - отець  Володимир, якого представили нещодавно.

Настоятелем храму, для того, щоб зменшити конфліктну ситуацію, залишається єпископ Володимир-Волинської єпархії Матфій.

 
Постійна адреса матеріалу: http://nvip.com.ua/node/125950

Коментувати

Що це за дата " у недУлю, 18 травнА"? + до того ж на дворі вже давно червень. Соромно за таку безграмотність! Ви ж - автор!

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.