Коні не винні

Дуже часто, зустрічаючись із виборцями та вручаючи їм мої листівки. чую у відповідь: "Не давайте макулатури, бо то сміття, й так всі пошти забити". Звичайно, агітації у наші скриньки приносять не мало, та досі я не стикнувся, аби вона була розкидана самими агітаторами, навпаки, вони акуратно розкладають її в кожну скриньку. У чому ж проблема?

Сьогодні, спілкуючись із виборцями 5-го мікрорайону, помітив у під'їзді таку картину (ілюстровану фотографіями). Невже це агітатори такі "тупі" й підставляють своїх роботодавців, навмисне розкидаючи листівки де попало? А може справа у мешканцях, які витягаючи їх із скриньок, викидають собі під ноги, криючи "трьох поверховими" кандидатів. Дорогі мешканці! Не важливо, читаєте ви листівки та газети чи ні, але ж чи так важко донести їх до смітника у квартирі, або викинути в урну, що стоїть перед під'їздом?! Сміття у ваших будинках не залежить від поганої корумпованої й некомпетентної влади, а виключно від Вас. Для мешканців такого під'їзду кожна влада буде поганою, вони й далі гадитимуть собі під ноги, нарікаючи на інших. Я, ані як кандидат, ані як громадський активіст чи депутат ніколи не піду прибирати у Вас під носом, це ви повинні зробити самі. Сором тим, хто не вміє навести лад у власному домі. Якщо із 30 сімей, що там мешкають, жодна не вміє користуватися віником і звинувачує у своїх проблемах інших, то в мене зникає бажання змагатися за голоси таких виборців. Я не звик лестити нікому для досягнення вигоди чи обіцяти нездійсненне. Не лукавитиму й про свої відчуття, щодо даної ситуації - вона ганьбить Вас. Україну, для мешканців цього під'їзду, не збудує ніхто, якщо їхня господарність закінчуватиметься на порозі квартири. Хоча Ви й живете в багатоповерхівках та й досі сидите у своїх хатах скраю, що й ілюструють наведені фото.

Коментарі

Коментарі

5
Зображення користувача root.

Далеко не всі агітатори акуратно розносять свій спам по скриньках. Хтось несе його під кожну квартиру, там де можна впхнути у двері пхають (потім двері відчиняються і газета валяється на підлозі),  там де не можна просто кидать під дверима (особливо агітатори Частякова так газети розносять). Деякі агітатори просто принесуть купу листівок і кинуть їх на якийсь підвіконник у під’їзді.. самі розбирайте кому цікаво, після чого те сміття по всьому під’їзду валяється. 

А люди в основному прибирають.. хто раз у тиждень, хто раз у 2 тижні. А що робити, коли це рекламне сміття кожен день розносять? Прибирати кожен день бо хтось хоче закидати своїми листівками все місто? 

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Root, у тому під'їзді лежать різні листівки та газети надто різних періодів, їх просто ніколи не прибирали. Якщо у мене в дверях щось устромлено й при відкриванні воно випадає я піднімаю і забираю, а не залишаю валятись...

Зображення користувача root.

У тому під’їзді про бажання мешканців тримати під’їзд у чистоті та порядку свідчать обдерті стіни та гори бруду і сміття. На 5-му мікрорайоні таких під’їздів доречі немало. Я не так давно у один заходив так мене чуть вхідними дверима не придавило, вони на мене просто впали бо не були прикручені.. 

А по зовнішньому вигляду можна багато сказати про мешканців.. мені страшно навіть уявити, що коїться у голові людини, яка погоджуюється жити у таких умовах.. Кожен день! Переступати через це сміття, дихати цим всім пилом та дивитися на обдерті стіни. А ви тут пробували підняти проблему невідповідності кольору пінопласту до кольору будинку :)))

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Проблема пінопласту й сміття мають той самий корінь - безвідповідальність, невміння співпрацювати й егоїзм (чого я, якщо може інший). При фарбуванні стін їм нстрт на те як, виглядатиме будинок ззовні, головне, вони вважають, що обліпили стіни стильно. У під'їзді спрацьовує те ж, краще переступлю й зроблю вигляд, що не бачив, ніж візьму віник... Тема для мене болюча давно, бо в моєму під'їзді його не підмітає ніхто, окрім моєї сім'ї. Особливо боляче вона постає, коли з тебе пробують "запитати" за всі смертні гріхи, які чинилися ще до мого народження, при цьому не стукнувши палець о палець. Це породжує зневагу й небажання щось робити. Якщо до 15% виборців принципово не підуть на вибори, то нехай потім не нарікають на погану владу.

Фото 3 і 4 - віддзеркалення стану мізків у головах українців. Їм однаково, чисто у під'їзді чи загиджено. Абсолютно байдуже, яка у країні влада і хто були їхні діди і прадіди. "Закон про наклеп"?  Ну, то й що. Як треба - напишуть доноса на дядька чи на діда! Тихо скавучати на кухнях і дачах про своє пропаще життя - найвища стадія опору у їхньому розумінні. Що заслужили у Бога, те і мають.

Сторінки