Круглий стіл за участю ДП «Волиньвугілля», директорів шахт та профспілок

У приміщенні ДП «Волиньвугілля» за круглим столом директори шахт та представники профспілок обговорили наболілі гірничі питання, - повідомляє сайт "Нововолинськ.

- Ситуація у вугільній галузі сьогодні вкрай критична, державної підтримки немає, прогнози щодо вирішення шахтарських проблем невтішні. У цей нелегкий час потрібно докласти усіх зусиль, аби копальні Нововолинська мали право на існування, – каже Генеральний директор ДП «Волиньвугілля» Михайло Гарбузюк. Він зазначив, що аби покрити усі витрати, «Волиньвугіллю» необхідно заробляти 30 мільйонів, а не 25, як є на даний час.

Невиплаченою залишається заборгованість шахтарям. Міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин обіцяє, що кошти за грудень гірники отримають до кінця березня, коли ж буде зарплатня за січень та лютий – невідомо.

Про напрацювання у вугільній галузі Волині та чого вдалось досягти через неодноразові мітинги у Києві та переговори з чиновниками розповів голова теркому профспілки вугільників Юрій Калістратов. Як буде вирішено питання, покаже час, та шахтарі готові відстоювати вугільну галузь та свої робочі місця до останнього і сподіваються, що державне керівництво їх почує і не кине напризволяще.

Коментарі

Коментарі

1

Для запуску лави на шахті Бужанській, зі слів Гарбузюка, не хватає 4млн грн, як він каже – копійки.

З його слів лава мзможе давати 1000 т вугілля на добу : 1000т*1200 грн(вартість вугілля) = 1млн 200 тис грн – буде заробляти лава за добу!
Чому не візьмуть кредит в державі чи в ком банку? – за 4 дні погасять з процентами!!!!! Люди матимуть роботу та солідні щарплати на кілька років в перед!
Це безгосподарність чи твердолобість керівників?

Сторінки