Культура має значення

Не так давно на Нововолинському порталі пан Богдан Приступа, кандидат у депутати, опублікував статтю з назвою "Націоналізм повинен починатися із верховенства права", у якій його дуже обурило те, що представники партії Свобода розклеїли свою рекламу у не призначених для цього місцях, а саме на стовпах та зупинках транспорту. Позволю собі процитувати кілька речень із даної статті:

Нагадую Свободівцям, що націоналізм - це не лише вишиванка, вимахування кулаками і окрики "Героям слава", а перш за все - верховенство права і правопорядність громадян. Якщо пан Олег і його команда не знає, доношу до його відома - згідно із рішенням №230 від 19 липня 2012 року передвиборна агітація у місті дозволена виключно на вісімнадцяти тумбах для оголошень, розташованих на території Нововолинська і аж ніяк не там, де це зробили агітатори Свободи.

і далі:

Обіцяю звертатися зі скаргами до ЦВК та міськради, якщо такі підходи будуть практикуватися будь ким із учасників виборчого процесу

Дуже гарна ініціатива, пане Богдане! Повністю її підтримую, так як мені також дуже не приємно дивитися на ці фізіономії на кожному стовпі та іншу рекламу, якою заклеюють місто та яку у нас таке враження, що взагалі ніхто не контролює.. 

Але яким було моє здивування, коли сьогодні, у базарний день, біля центрального входу на ринок на деревах та під самою вивіскою з розкладом роботи ринку я побачив.. рекламні плакати Богдана Приступи з девізом "Культура має значення"!  Що за подвійні стандарти, пане Богдане?.. 

Добавлено 30.09

Вчора Богдан приступа пообіяцяв зняти свою рекламу, цитую:

 

[quote=BogdanPrystupa] ... Те, що можу зробити - це попросити моїх друзів прибрати плакати, які вони розмістили поза тумбами. ... Це буде зроблено завтра. [/quote]

 

Сьогодні я знову був на ринку під самий кінець базару, та жоден рекламний плакат так і не був знятий. Звичайно, для чого знімати плакати зранку, коли їх може побачити кілька сотень людей, що прийшли на базар.. Їх можна ж зняти після базару.. коли вони вже нікому не будуть потрібні.. Прада, я не впевнений, що плакати взагалі познімають. 

Доречі, сьогодні я помітив рекламу Богдана Приступи ще у одному місці  - на зупинці навпроти стоянки автотранспорту по вул. Луцькій. 2 рекламних плакати висіли на трубах по обидва боки зупинки (на жать, не було можливості фотографувати, можливо хтось сфотографує, буду вдячний).

 

Володимир Стасюк, root

Коментарі

Коментарі

49

А ви хіба не знали, що Проступа лицемір і нічого крім ворогів своєю пихою на виборах не заробить?

Зображення користувача root.

Попрошу не ображати інших користувачів, це заборонено правилами сайту.

root, коли людина ганить за якусь річ інших і водночас робить те саме - це лицемір. Я нікого не ображав. Дивіться тлумачний словник.

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Гість1, ви уже встигли стати моїм ворогом?

Культура має значення, еге ж?

До речі рут куди ви ділі самопохвальну статтю Приступи?

Зображення користувача root.

Я її не видаляв. Це, мабуть, зробив admin. 

Зображення користувача BogdanPrystupa.

"Самопохвальну" статтю зняв я. Той хто мав витягнути з неї інформацію для роздумів - це зробив, а решті НВІПівських коментаторів, котрі ганять усе, що тут зявляється й мають на все власну "оригінальну" думку, я не додаватиму роботи. Нехай відпочинуть на вихідних. Вона й надалі доступна на офіційному сайті.

якщо чесно то усім депутат і богданчику і честякову і решті слід іди на х-фактор або подібного роду шоу!!! Було б смішно подивитись!!!! І назвати його хто кого перебреше або зачмирить :)

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Відповідаю. На фото, які ви бачите, поруч також знаходяться "фізіономії" інших кандидатів, а на вході у ринок, розташована таблиця оголошень - тому, це місце традиційного поширення інформації. Решта реклами розміщена на тумбах.
Плакати свободи і Мельника наклеєні на стовпах і зупинках автотранспорту, Частякова, по кілька штук, на стовпах вуличного освітлення, точно так Киричука і Недищука.
Не буду заперечувати, що у сьогоднішній виборчій кампанії, коли усіма кандидатами, для ведення агітації, використовуються будь-які місця - я також можу вдаватися до таких прийомів.
Обіцяю, де б не розміщувалася моя агітація, вона буде прибрана у переддень виборів. Якщо необхідно я зроблю це особисто.
На превеликий жаль, тон виборів задають також й інші 19 кандидатів, а не лише Приступа з його чесністю і законослухняністю. Якщо підкажете інший метод, яким можна виграти вибори, не розміщуючи "фізіономій" на кожному стовпі, я залюбки ним скористаюся. Для кандидатів законом гарантується рівний доступ до агітаційних можливостей. Як я можу почуватися в рівних умовах, спостерігаючи контркандидатів на кожному стовпі?

Зображення користувача Українка.

Ну ось...щось-та полізло.....так як розуміти відповідь пана Приступи на слушні зауваження про порушення ним нарівні з іншими кандидатами?....А висновок напрошується з цього один-все як завжди-припускаємо,що наш кандидат Богдан Приступа потрапляє до Верховної Ради України...і на будь які запитання щодо протиріччя із совістю він так і відповість-а що я міг зробити?Вони там усі так роблять!Нонсенс,шановні земляки!Говорять одне-роблять друге!Значить правда таки в тому,що порядна людина не допускається до жодних органів влади вже в зародку такого бажання!

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Пані Справедливість, ви генералізуєте. Зараз у мене немає можливості довести протилежне. Те, що можу зробити - це попросити моїх друзів прибрати плакати, які вони розмістили поза тумбами. З того, що я щойно встановив таких максимум 10 шт. Це буде зроблено завтра.

Дійсно,перед виборами місто перетворюється на новорічну ялинку прикрашену маленькими дітками,які не дотримуючись ні смаку,ні естетики,прилаштовують на вічнозелене деревце наввипередки усякий непотріб. А знаєте,візьму на себе сміливість сказати,що є один спосіб виключаючий потребу у вивішуванні "тюнінгованого" фейса на кожному пеньку,який бодай на пів метра тирчить з землі. А саме- пройтись попід кабінетами чиновників де найбільше черг,у яких стоїть той самий, замучений у нерівній боротьбі з прохабареними чиновниками,електорат,і просто спробувати пройнятись проблемами людей. Допомогти хоча б одному,потім іншому,а там дивись ,люди самі будуть знати свого героя у лице. Так,це не легко вислухати і почути,прожити з людиною її проблему,тож  зрештою у цьому й роль депутата,то можна декілька років вчитись допомагати  людям,що називається "адресно",повірте,не треба буде жодної "рекламувкі" з фейсом і обіцянками раю на землі,люди самі  проситимуть таку людину бути депутатом.

i е така людина, кого б особисто просили стати депутатом?

Максімум! В "яблучко"! Нема!

то що тепер робити?

Максімум,при всій повазі, не можу нічого радити,це вибір кожної людини. Я піду на дільницю,тільки для того,щоб від мого скромного імені, якась проплачена гадина не вписала ще якогось зека.

Голосуйте за Недищука! Єдина 100% порядна людина з усіх кандидатів.

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Хіхі і хто це написав? Суцільна порядність!

Цей плакат нічого поганого про Недищука не говорить. Ще ж не він фотографував плакати опонентів, розвішані на стовпах, поганив їх а потім через 2 тижні робив те саме. Правда, Богдане?

Культура має значення, нє?

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Ага, це якраз ті 100% про які ви там хвалилися. Я фотографую багато речей. Пане Євгенію, я може це Ви? Такий собі софт-піарчик на тлі інших "Голосуйте за мене, я на 100% порядний". Так! Культура має значення! Я виправив дії людей, які розклеювали плакати, тому можете не сиклуватися й не творити своїх писюльок.

Я - не Євген. Ця людина ніколи б, на відміну від вас, не займалася самохвальством. Якщо для вас культура має значення, то чому про це не знають ваші "люди"?

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Повели себе безвідповідально, хоча їм було пояснено де можна клеїти. Прикро, але контролювати особисто кожного мого знайомого я не можу й покладаюся на відповідальність і порядність. Якщо ви не виконуєте тут якогось замовлення, то розумієте, що цитата чужої прямої мови це не самовихваляння, а просто цитата. Якщо хтось тебе похвалив то це зовсім не гріх. Напевне тут спрацьовує комплекс, якщо когось хвалять, а не мене, то треба по ганити. Звичайно, я міг би виставити цей матеріал із якогось липового профайлу і підписатися Іван Іванович, але я цього не роблю, на відміну від Вас Госте000. Я пишу від власного імені, під своїм зареєстрованим ніком, аби потім не було спекуляцій. Цікаво скільки кандидатів спілкуються так із людьми? Невже багато ви їх бачили тут? Крім того, я не маю зауважень до пана Недищука, нехай змагається у чесній боротьбі і час покаже.

Зображення користувача root.

Підозрюю, що більшості кандидатам гордість не позволить це зробити.. це ж треба кудись йти, опускатися до рівня простих людей, слухати про якісь їхні проблеми.. їм, директорам заводів чи власникам мільйонних бізнесів говорити з простими людьми! вони ж себе вже вважать представниками іншої раси. Для них куди простіше заплатити кілька мільйонів гривень, найняти команду професійних піарщиків, які зроблять всю брудну роботу.. і газету випустять і статті туди напишуть і плакати надрукують та розклеять по місту, навіть програму напишуть з обіцянками! Залишиться тільки прочитати ці обіцянки.. це куди простіше. 

Ось і я про це саме,з самого початку такі "кандидати" не для добра людей  пхаються у депутати,а для того,щоб захистити свою шкуру(закон про недоторканність так і не скасували) та примножити свій бізнес,свої грошенята,свої гектари. Школяреві зрозуміло,що роботяга та добрий "дядько Петро" у кандидати навіть потикнутись не зможе,мозолями не нашкрябаєш того капіталу для балотування. Та що тут говорити,тут тільки ломаку в руки хочеться взяти.

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Не правда - я це роблю щоденно, запрошую походити зі мною. Агітація на території комунальних чи державних установ і закладів заборонена, тому "розмовляти" із людьми в чергах до чиновників це також порушення. От Вам і дилема.

А рік тому,пів року тому,два роки тому, теж було заборонено допомагати будь-якій людині,наприклад, похилого віку, піти з такою людиною по кабінетах чиновників і допомогти вирішити її давню,створену чиновниками "біду"? Я розмовляю біля кабінетів чиновників і по голові мені ще ніхто не настукав,в суд не потягнув.

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Я розмовляю біля кабінетів чиновників і по голові мені ще ніхто не настукав, в суд не потягнув.

Ви ж розумієте, що пропонуєте мені заступити одне порущення іншим. Я не бажаю створювати навіть підстав для того, аби настукали і потягнули. А з людьми я не почав знайомитися лише перед виборами, я знайомився і рік і два і п'ять тому.

Богдане,невже Ви справді не розумієте про що я кажу? Я пропоную розмовляти не про обіцянки,програму чи ще якісь майбутні блага і не за місяць до виборів,а декілька років, наприклад, допомагати своїм мозком(ну,як ще пояснити просту,як двері,істину),тобто,не може людина добитись у чиновників,щоб один з другім пороззували очі і почали займатись вирішенням питання по заяві громадянки Мошкіної,а альтруїст,волонтер,ну,виберіть,що хочете,пішов разом з гр. Мошкіною до кабінету чиновника та й запитав на якій підставі не вирішують питання,а можливо, і заяву ще, куди треба, рученьками написав.

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Звичайно, розумію.

Якщо Ви так боїтеся,то як Ви думаєте відстоювати інтереси...,я навіть не буду казати народу,мої? А відстоювати їх,ой,як не легко,з власного досвіду Вам кажу.

Зображення користувача Українка.

А мова,власне,пане Богдане,не про агітування велась))))))А саме про допомогу,можна і не називатись....це й малось на увазі...та саме такі дії-на грані фантастики з нашими і слугами ,і кандидатами....хоча перед кожними виборами так обіцяють,що приходиться людям уже нашого,старшечкого покоління,адсорбенти приймати...бо-нудить від лицемірства і обману,скільки пам"ятаю оті всі кампанії по виборах-ніхто не виконує нічого після обрання,в чергове вважаючи електорат за масу...а не за індивідумів....

Зображення користувача root.

Ось вам стаття для роздумів про передвиборчі обіцянки :)

Зображення користувача Віталій..

    Стаття просто бомба!Якщо з президента зняли всі обіцянки то чим депутати гірші?

Ну,ось і дочекались...стаття вже не бомба,а багаторічна дійсність.Адже скільки пам"ятаю вибори,стільки було обіцяно,а нічого не виконувалось. Тому сьогодні деякі люди не розуміють,що означає "розмовляти з людьми і їм допомагати".

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Пані справедливість, якщо Ви мене послухаєте і почитаєте то побачите, що я не роздаю обіцянок.

Три речі які я можу вам обіцяти це те, що: по-перше особисто, на власний розсуд, а не за помахом руки, голосуватиму за всі законопроекти та відвідуватиму засідання парламенту. По-друге використовуватиму усі мої компетенції аби тиснути на міцеві органи вдали і вимагати від виконяння покладених на них функцій. По-третє усі кошти призначені на утримання депутата, окрім зарплати, я перерахую у стипендіальний фонд для талановитої молоді, адже саме вона буде потрібна нам завтра, аби спільно змінювати Україну.

 

Не зміниш, хлопчику. Своїм депутатством і перерахунками оздоровчих, на покращення побутових умов, відрядних тощо. На законодавчому рівні потрібно починати вигрібати із умів людських страшну червону заразну кашу, напхану туди комісарами, політруками, комсоргами і парторгами за 80 років панування. Уводити уроки "Закону Божого", козацьку, стрілецьку і бандерівську героїку, викладаючи у школах і вишах справжню, а не вигадану загарбниками, історію України. Читати яку без влер'яни неможливо. Починати із цього.

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Анатолію, цього ні я, ні жоден інший "чудотворець" не зробить. Це історичний процес, Ви й самі добре про це знаєте. А те, що на законодавчому рівні вигрібати - так я тільки за.

Я ж написав, Богдане, що починати потрібно, не із пенсіонерів, і навіть не зі "втраченого покоління", що народилось на початку 70-х минулого сторіччя, і яке пам'ятає рабство, а тих, які прийшли у цей жорстокий світ за незалежної Української Держави. Тяжка ця справа, проте, якщо взятись Вам, молодим і сильним, та добре постаратись, не боячись і не підлабузнюючись до старої "совкової гвардії", якою нині нашпиговані всі владні структури, і якій давно пора на смітник, справа піде. Ваш зоряний час, настав. Не проспіть!

Зображення користувача root.

[quote=BogdanPrystupa] на вході у ринок, розташована таблиця оголошень - тому, це місце традиційного поширення інформації. [/quote]

1. Я у статті процитував ваші ж слова про те, що згідно рішення міськради агітація можлива виключно на 18 тумбах. 

2. Ваша реклама висить далеко за межами таблиці для оголошень, наприклад на деревах та під вивіскою. 

[quote=BogdanPrystupa] Решта реклами розміщена на тумбах.[/quote]

А це вже чистої води брехня, так я сьогодні бачив вашу рекламу також на зупинці автотранспорту по вул. Луцька навпроти автостоянки. 

[quote=BogdanPrystupa] Плакати свободи і Мельника наклеєні на стовпах і зупинках автотранспорту, [/quote]

Ваші на деревах та тих самих зупинках.. 

[quote=BogdanPrystupa] я також можу вдаватися до таких прийомів. [/quote]

Хто дав вам таке право? Як швидко ви переступили закон і навіть знаходите оправдання цьому! Мені також можна, бо всі так роблять.. А якщо всі почнуть красти? Ви також почнете бо всі так роблять?

[quote=BogdanPrystupa] Обіцяю, де б не розміщувалася моя агітація, вона буде прибрана у переддень виборів. [/quote]

Шановний ви закон порушили! І замість того, щоб вибачитися і признати своє порушення ви навіть не думаєте виправляти своїх помилок, знаходячи якісь смішні опрадання цьому. Типу "я приклеїв рекламу на дереві, але кілька метрів біля нього знаходиться рекламна дошка" (на якій також розміщувати рекламу заборонено). "Зніму коли вибори закінчаться". Давайте я прийду до вас додому і нагажу посед кімнати, бо туалет знаходиться недалеко і.. не переживайте, через місяць після виборів я все приберу :)

Пiди сам знiми плакат.Реально ти зелений.

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Реально ти зелений? Поясніть.

Невже інші - кольровіші, чи стигліші?

Свої кроки я пояснив у пості нижче, маю надію доступно.

Звернення також опубліковано на офіційному сайті.

Не видно лiнii, мiняеш переконання. Для тебе головне- не законнiсть , а виграти вибори. Хоча в програмi декларуеш iнше. Не ставиш себе на мiсце свого вибрця. Егоiicт.Не хочу наводити цитати. Молодий, не бачив ще в жизнi великих огорченiй

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Шкода, що не знаючи мене особисто, ви виставляєте оцінки. Для мене - найважливіше верховенство права. Я не змінив переконань. Невже моє пояснення є незрозумілим чи необгрунтованим?

Не ставиш себе на мiсце свого вибрця. Егоiїcт.

Я сам виборець, і в умовах накинутих іншими - ти або граєш, або піднімаєш руки, виходиш із гри й дозволяєш аби все й надалі залишилося так як є. Я цього не зроблю.

Не бачив ще в жизнi великих огорченiй

Цього Ви не можете оцінити. Кожен із нас має в житті свої огорченія. Бажаю не пізнати Ваших і аби Ви не пізнали моїх.

Все з паном Приступою зрозуміло.... Красти так само збираєшся? Типу Всі крали і я мусив вдаватись до таких дій..? Правовик )))

Та з ним з самого початку було все зрозуміло, правда не всім. Думаю тепер буде всім.

Підтримую! Після виборів, думаю, його ще довго жартома будуть "нардепом" кликати.

Зображення користувача BogdanPrystupa.

От і поспілкувалися **** з 000 :D

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Плакати, розміщені з порушенням - усунуті!

Сторінки