Кум Володимира Путіна відвідав Волинь

Віктор Медведчук був помічений у Зимненському Святогорському ставропігійному монастирі на святковій божественній літургії з нагоди свята чудотворної ікони Зимненської Божої Матері.

 

Чудотворна iкона Зимнiвської Божої Матерi була принесена в 988 роцi з Константинополя в Київ княгинею Анною, як благословiння Царгородського патрiарха Миколая II Хризоверга на шлюб з київським великим князем Володимиром Святославовичем, а пiзнiше подарована князем Володимиром Зимнiвському монастирю. Нині ікона прославилася чудотвореннями і є головною святинею обителі. Віруючі шанують чудотворну Зимненську ікону Божої Матері за зцілення захворювань очей.

Очолив урочистості у Свято-Успенській Святогірській Зимненській ставропігійній жіночій обителі предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир.

Архіпастир звершив Божественну літургію на площі поряд із Свято-Успенським храмом монастиря.

Його Блаженству співслужили: митрополит Вінницький і Могилів-Подільський Симеон, архієпископи Білоцерківський і Богуславський Августин, Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр (секретар Предстоятеля УПЦ), єпископи Володимир-Волинський і Ковельський Володимир, Васильківський Пантелеімон, Львівський і Галицький Філарет, духовенство Володимир-Волинської єпархії.

Наприкінці богослужіння Митрополит Володимир привітав настоятельку монастиря ігуменю Стефану (Бандуру), сестер та парафіян обителі із престольним святом.

На завершення архієреї та священнослужителі звершили хресний хід із чудотворною Зимненською іконою довкола Успенського храму, після чого перед святинею було відслужено подячний молебень.

Як повідомляє сайт Володимир-Волинської міської ради на урочистостях крім високого гостя з Києва Віктора Медведчука були присутні міський голова Володимира Петро Саганюк та власник ПП «Укр.-Петроль» Сергій Ковальчук.

 

Сергій Ковальчук, що раніше дуже прихильно ставився до Януковича, зараз балотується кандидатом у народні депутати України у 19-му одномандатному мажоритарному окрузі, як самовисуванець. Центральна виборча комісія відмовила свого часу цьому відомому далеко за межами Волині бізнесмену у реєстрації у зв’язку з неправильно заповненими документами. Зареєстрований, за рішенням суду кандидат у народні депутати, у своєму інтерв’ю ще за довго до виборів повідомив: «Якщо скажуть сьогодні, нехай Білорусь, Україна та Росія об’єднаються, то я тільки підтримаю».

Нагадаємо днями у ЗМІ з’явилась інформація про початок збору підписів за всенародний референдум Росії, України і Білорусі з питання про возз'єднання.

Про це повідомив глава синодального РПЦ із взаємин Церкви та суспільства протоієрей Всеволод Чаплін

За словами Чаплигіна, підписання хартії про возз'єднання почалося 21 вересня, в чергову річницю перемоги на Куликовому полі.

Автори ідеї вважають, що роз'єднання росіян, українців і білорусів було скоєно всупереч волі народу і тепер перешкоджає його вільному розвитку і благополуччя.

"Ми, спадкоємці тисячолітньої історії і великої цивілізації, досвіду творення, добросусідства, військової доблесті і співпраці наших предків, об'єднані спільною культурою і спільною діяльністю з облаштування і захисту нашої землі, при возз'єднанні візьмемо все найкраще з практичного досвіду нашого народу", - йдеться в хартії.

Перед підписанням хартії її ініціатори зайшли в храмах Святителя Миколая на Трьох горах, настоятелем якого є Чаплін, і звернулися до Бога з молитвою про дарування успіху в справі об'єднання братів-слов'ян.

У хартії особливо обумовлено, що до цієї конфедерації можуть приєднатися й інші країни.

Тож мабуть зустріч відомих на Волині політичних постатей Медведчука, Саганюка та Ковальчука не є випадковою.

Попри все звернемо до Господа і нашу молитву: «Боже Єдиний-Великий нам Україну храни»

http://soroka2010.com.ua

 

 

Коментарі

Коментарі

1

Стосовно Куликовської битви. Перемогу московітів у ній, у 14 ст (08 вересня 1380 р.), на річці Непрядва, притока Дону, збезпечив наш волинський воєвода, князь Боброк-Волинський Дмитро Михайлович.  Розгромивши зі своєю (українською) русько-білоруською дружиною кавалерію Золотої Орди під командуванням великого хана Мамая. Чим поклав початок визволенню слов'янських земель від монголо-татарської окупації. Помер у царській немилості та злиднях. Російські джерела дуже неохоче подають відомості про нашого знаменитого земляка. До речі, військо московітів, у всіх до і післяреволюційних друкованих джерелах вони називають "русским", хоча із часу Куликовської битви до перейменування московської держави у "Российскую Империю"  у 1721 р. Петром І, пройшло майже 250 років.

Сторінки