"Лебеді, Рак і "Волиньвугілля": зустріч Гунчика з шахтарями

На сьогоднішній нараді з гірниками - керівниками й головами профспілок - голова ОДА Володимир Гунчик багато говорив про спільні зусилля, скорочення адмінапарату і погрожував звільненнями, якщо і цього разу зустріч не принесе плодів.

Сьогодні нововолинські шахти добувають за добу 600-700 тонн вугілля. "Більше видобувають у донецьки копанках! За таких результатів шахти не мають перспективи, адже ми говорили як мінімум про 1200 тонн", - сказав Гунчик.

До того ж, необліковане вугілля та металобрухт масово вивозять із шахт. Гунчику не сподобалось, що керівництво "Волиньвугілля" досі не змінило охорону на шахтах. "Якщо закон не дозволяє змінити охорону - створюйте профспілкові загони для контролю. І взагалі, всі документи на вивіз вугілля та металобрухт нехай візують директор шахти та гендиректор "Волиньвугілля", - наголосив голова ОДА. Ситуацію, коли голова профспілки не може потрапити на прийом до гендиректора "Волиньвугілля" через охорону, Гунчик назвав неприпустимою.

"Та вже достали в тих інтернетах, пишуть, а насправді ніхто не краде!", - репліка голови "червоної" профспілки на шахті № 1.

Гунчик доручив гендиректору "Волиньвугілля" Федорові Богдану і директору шахти № 10 Раку терміново направити в Міненерговугілля листа із проханням негайно реорганізувати ДП "Волиньвугілля" у шахтоуправління; ядром шахтоуправління згодом має стати шахта № 10: її директор буде одночасно очільником шахтоуправління.

Володимир Гунчик також зауважив, що на минулій нараді Богдану давали 3 місяці на реформи, натомість місяць вже минув, а віз і нині там. "Немає співпраці, нема координації між директорами шахт і керівництвом "Волиньвугілля". Кожен думає лише за себе, вирішує тільки проблеми своєї шахти. Лебеді, Рак і "Волиньвугілля", резюмував Гунчик.

Голова ОДА дав 3 тижні, аби керівництво шахтзнайшло компроміс і виробило нову стратегію роботи: "Ви маєте все робити разом, не думати про себе; разом їздити в міністерство, разом подумати, як працювати далі. А то в нас 3 шахти, і на одній нема комбайна, на іншій - спеціалістів, на третій - ще чогось, і в резльтаті - смішні 700 тонн. Та з такими результатами вас просто приєднають до "Львіввугілля"!

Гунчик пообіцяв директорам, які будуть гальмувати реформи, звільненням, і застеріг: якщо змін не буде, він перестане опікуватися шахтами і просто спостерігатиме, як розвиватимуться події. Губернатор натякнув, що більше не буде протистояти встановлення на підприємтсві влади "донецького клану" й зізнався, що що кандидатури нових директорів нововолинських шахт не погоджували ні з ним, ні з міським головою.

Що ж до відмови сесії міськради ТзОВ "Панава" погодити розробку відвалів породи шахти № 1, то Гунчик зазначив, що ніхто не лобіює пердачу терикону одному з власників фірми Олександрові Онопрієнку. "Це може робити і "Волиньвугілля". Аби бажання було", - відмітив обласний керманич.

Володимир Гунчик попросив міського голову не приймати жодних рішень щодо керівника ремонтно-механічного заводу: "Розробіть бізнес-план, і врахуйте, що близько сорока відсотків робіт мають бути "чужими" замовленнями."

Обласний керманич попросив лідерів профспілок наступні 3 тижні не вдаватись до радикальних дій через невиплату зарплати.

До речі. Перед нарадою біля приміщення міськради представники військкомату знову намагалися вручити повістку голові осередку НПГУ на шахті "Бужанська" Богданові Макарчуку. На запитання, як визначили місцезнаходження чоловіка (в облікових даних є лише місце проживання та роботи), не відповіли. Натомість пообіцяли скласти адмінпротокол і... пішли.

Коментарі

Коментарі

12

Пiд керiвництвом богдана прийде кiнець вугiльнiй галузi на Волинi невже цього не видно по результатам його роботи!!!???яка рiзниця чи донецькi,волинськi та хоч китайськi-потрiбнi результати,перспектива,нормальнi умови працi,зарплата!профспiлки гунчик i сапожнiков забули що треба саме це вiдстьювати а не особистi iнтереси!

Зрозуміло, хто "Лебідь", а хто "Рак". А "Щуку" журналісти назвати посоромилися. Це - В.Сапожніков. Його вже разів зі 100 кидали у річку, щоби втопити. І хоча, цей персонаж із іншої байки, саме правоохоронці кожного разу його реанімували після порятунку із корупційної води. Проте, цього разу їм, схоже, цього зробити не вдасться. Навіть Гунчику, що виконує роль "Бориса Клімчука № 2". Приходьте завтра, 17 червня, на 10-00 год. під прокуратуру. Буде цікаво.

А хто пеликан також зрозуміло

Зображення користувача honor.

не посоромилися, це дослівна цитата Гунчика

Анатоль, а ти яким боком до вугільної галузі? І чого знову свого шнобеля сунеш? Ти працюєш там? Чи працював? Чи шось домігся своїм бубунінням в Україні? З тебе як сміялися, так і сміються. і шо цікавого було під прокураторою сьогодні? дебіли зібралися, погавкали і розійшлися. І кого там втопили? Сапожнікова? Чи собак у коодязі? Толян-пелікан, чого нічого не робиш, щоб прояснити справу з суїцидом собачим біля камишінкової собачатника? Там іди помітингуй, може собаки з тебе пордуть і їм настрій підніметься. І топитися перестануть.

До вугільної галузі він тим самим заднім боком звідки в Толяна ноги ростуть

а чого моя дитина і діти моїх знайомих можуть бути майже рік в АТО, а Макарчук такий особливий, що йому чуть не щодня вручають повістку, а ніяк не можуть?

особливість його в тому що не мовчить  тому вручають , а ті хто танцють під одну дудку,  от вони то ніколи повісток не отримують хоча призивного віку і здоров'я є. 

З Макарчука тут користі більше. Хоч він не боїться і відстоює права шахтарів. А це багатьом не подобається. Навіть вплели в ці інтриги воєнкома. А він броньований, адже працює РОЗом на шахті. Можливо і не завжди правий, але хоч виступає проти несправедливості. А іншим видно слабо.

Макарчук і Гура під чужу дудку скачут ітільки позоряться, а не добиваються блага для вугільної галузі. Шо змінилося, відтоді коли вони стали гавкати? Нічого! А от від повісток бігають, прикриваючись народними мстителями. Чого ті шахтарі, які працюють і думають як родини прогодувати, мають іти на війну, а ті клоуни, які горлопанять на камери, бронь мають?

А вам шановний слабо піти і по арати за когось чи за свій зад боїшся?? Дай вгадаю причин більше ніж наша держава вина маєш.Ну ну привикли що завас імпо... все рішають а ви нижче підоги стелитесь тряпка , вона іто більше користі приносить. А може в тебе краще благо принести шахтарям вийде попробуй побачим хто ти будеш!!!!????

Головний маркшейдер ДП "Львіввугілля" з 1982 по 2007 роки