Лише освічена молодь може створити нову політичну культуру

"Культура має значення" - із таким гаслом іду до моїх земляків і сподіваюся на підтримку. Культура складається не лише із етнокультури до якої ми звикли у вишиванках чи народних піснях, але також із культури ведення бізнесу, суспільних відносин, а найголовніше політичної культури, без якої існування держави є не можливе. Головним завданням своєї кампанії вважаю роз'яснення людям процесів, що відбуваються у державі, аби стимулювати виборців до критичного мислення та свідомого вибору. Окрім того не можливо досягти нової якості політичної культури обираючи старих політиків. Якщо із дев'ятнадцяти кандидатів у 19 окрузі відкинути осіб без фахової освіти, парашутистів із інших регіонів України, осіб старше п'ятдесяти років, представників діючої корумпованої влади або її технічних кандидатів та великих бізнесменів - вибір стає очевидним. Глибоко сумніваюся, що кандидати народжені та сформовані Радянському Союзі можуть принести в українську політику чи державне управління нову якість та бути фаховими у сучасних умовах. Окрім того, кожен бізнесмен іде у політику виключно для лобіювання особистих інтересів, а тому у парламенті не місце "грошовим мішкам".

Я - мерітократ, висунутий кандидатом у народні депутати від Мерітократичної Партії України! Мерітократія – нове слово та явище в українській політиці. Термін походить від лат. meritus – достойний та грец. κρατος – влада, тобто влада достойних або достойновладдя. Мерітократія – це така система суспільних відносин, в якій людина оцінюється та отримує визнання лише за особисті досягнення, а на владні посади обираються та призначаються виключно чесні та найкомпетентніші люди, незалежно від їхньої партійної належності, статків, зв'язків, релігійних переконань, етнічного чи соціального походження. Згідно з мерітократичними принципами, країною керують чесні, здібні, компетентні, працьовиті, досвідчені та відповідальні люди, а не випадкові "персонажі", неуки, шахраї та злочинці, яких обирають "демократичним" шляхом введення в оману, підкупу, залякування та інформаційного тероризування людей. Справжній мерітократ віддано служить своїй країні, а не використовує займану посаду для особистого збагачення або одержанні іншої вигоди. Такі країни світу як Сінгапур та Грузія мають практичний досвід втілення ідей мерітократії та – як наслідок – відсутність корупції, компетентне керівництво та успішний розвиток.

Вважаю, що аби досягти успіху кожен повинен якісно виконувати на своєму місці те, що вміє найкраще. Маючи за плечима європейську освіту за напрямком "Державне управління" на двох спеціальностях, а також досвід міжнародної та громадської роботи можу із впевненістю боротися за ваші голоси, адже переконаний, що саме фахові юристи та держслужбовці повинні створювати закони. Ми повинні врешті переламати радянське гасло "нехай доярка керує країною". Ми живемо так саме тому, що усі ці роки нами керують доярки, лікарі, бізнесмени, спортсмени, але не юристи, економісти чи держслужбовці. Кандидати, які борються за ваші голоси, витрачають на свою рекламу сотні тисяч доларів і уже це повинно насторожувати, адже не варто забувати, що альтруїстів від політики не існує і усі ці кошти будуть у Вас украдені пізніше.

Варто також пам'ятати, що завданням депутата не є латання дірок у асфальті, будування дитячих майданчиків чи організація безкоштовного проїзду. Громадяни не повинні очікувати цього від кандидатів, а ті у свою чергу не повинні займатися відкритим підкупом виборців через подібні подарунки! Завданням депутата є створення дієвого законодавства, без "дірок" та методів ухилення від його виконання. У такому випадку, закон виконуватиме кожен, і майданчик чи асфальт вам збудують органи які для цього призначені.

Закликаю вас критично ставитися до програм кандидатів та уважно їх читати. Будь які гарантії безкоштовної медицини, високих пенсій чи доступного житла є популізмом, адже у сучасному бюджеті країни немає на це грошей. Аби вони там з'явилися треба говорити про інше: як стимулювати економіку, як спрощувати умови ведення бізнесу, як робити нашу країну відкритою і прозорішою для інвестицій. Виборці повинні усвідомлювати, що базою для розвитку є якісне законодавство - єдині правила гри для всіх, базис для існування держави. На цьому базисі повинна бути сформована дієва економіка, котра буде виробляти гроші для дальшого інвестування у інфраструктуру. Лише виконавши ці три кроки можна говорити про підвищення соціальних умов для населення. Усе інше - це популізм та бажання оманою отримати ваш голос.

Ваш голос має значення! Тому віддайте його, критично проаналізувавши життя, конкретні дії, матеріальні статки та обіцянки усіх кандидатів. Лише аналізуючи та голосуючи свідомо за молодих освічених людей ми зможемо змінити стан речей у державі. У 1991 молодь, голодуючи на граніті, виборола незалежність та вдала дісталася старим комуністам, які перефарбувалися під патріотів. У 2004 молодь повстала прости несправедливості та тиску, але вдала дісталася "любим друзям". Сьогодні у Вас є шанс обрати компетентну молодь із новим баченням, європейською освітою та досвідом, незаплямованою репутацією та виховану у зовсім інших незалежних, європейських умовах де верховенство закону це норма, а не виняток.

Біографія

 

Народився Богдан Приступа 29 лютого 1988 року в місті Нововолинську в родині робітників: шахтаря Євгенія та медичної сетри Галини. Із 1994 року начався в загальноосвітній школі №3 рідного міста, брав участь у самоврядуванні школи, олімпіадах із різних дисциплін, турнірах, наукових експедиціях. За свою діяльність у цей період неодноразово нагороджувався грамотами, дипломами та відзнаками. Два найважливіші захоплення - це гірський туризм (Богдану присуджено І юнацький розряд) та краєзнавство, котрим він займався упродовж шести шкільних років. Результатом краєзнавчих досліджень при Малій Академії Наук України стала книга "Святині Прибузького краю", опублікована у 2005 році - наукове дослідження про храми-пам'ятники архітектури волинського Прибужжя. У ній Богдан привертає увагу до старовинних церков, котрі незважаючи на свою історичну цінність, залишаються поза увагою краєзнавців чи туристів, а також доводить, що Прибужжя має свій унікальний архітектурний стиль, притаманний лише нашим дерев'янним церквам. За свою краєзнавчу роботу у 2010 році він став дійсним членом Національної Спілки Краєзнавців України. Середню школу закінчив із відзнакою після цього до 2008 року працював громадським кореспондентом у газеті "Наше місто".

У 2005 році, вступив на факультет "Державне управління" за спеціальністю "Управління європейськими проектами" в Університет Менеджменту та Адміністрації у Замості, де вивчав законодавство та методи управління державою і бізнесом країн Євросоюзу. Там досконало оволодів польською та англійською мовами. Під час навчання у ВНЗ, брав участь у студентських конференціях, публікував наукові статті та був дописувачем студентської газети "Наш форум". Активно сприяв поліпшенню умов прийому, обслуговування та навчання іноземних студентів. Пропонував зміни до законодавства вищої школи, частина із яких схвалена університетом. Був створений центр обслуговування іноземних студентів, а також спрощені умови вступу для українців. Брав участь у написанні та реалізації європейських проектів, спрямованих на розвиток малого підприємництва та музейної справи. Працював у Центрі Європейської Інформації "Європа дірект", котрий надає громадянам інформацію про діяльність Євросоюзу. На відмінно закінчив ВНЗ, захистивши дипломну роботу про дипломатичні відносини між Україною та Польщею.

У 2007 році став засновником і був обраний головою правління громадської організації Клуб української культури "Аратта", котра згуртувала довкола себе талановиту й активну молодь із міста Нововолинська та навколишніх сіл. Клуб був ініціатором і учасником багатьох молодіжних, культурних та краєзнавчих заходів. Найбільший із них - це акція "Дорогами предків" - навчальний курс для молоді зі створення власного генеалогічного дерева. Завдяки діяльності організації проведено паспортизацію двох цвинтарів у селі Поромові та Тишковичах, відновлено старовинні надгробні пям'яники. "Я по світу іду в вишиванці" - парад вишиванок, котрий став традиційним у Нововолинську. Його члени організації допомагали організовувати вперше. "Європейський поступ" - міжнародна акція до Дня Європи, що має на меті ознайомлення громадян із діяльністю Євросоюзу, "Ніч музеїв" - нова форма залучення молоді до відвідування музеїв, приурочена міжнародному Дню музеїв та інші. Активно співпрацював із Нововолинським народним історичним музеєм, за це був обраний до Громадської ради закладу. Займався залученням коштів міжнародних фондів для відновлення експозицій та всіляко сприяв створенню картинної галереї при музеї. Проходив стажування у відділі торгівлі та захисту прав споживачів виконавчого комітету Нововолинської міської ради.

Здобуття освіти продовжив у Варшаві в Академії Леона Кожмінського на факультеті "Державне управління" за спеціальність "Управління державними послугами". На відмінно закінчив ВНЗ, захистивши дипломну роботу про споживче банкрутство фізичних осіб - непідриємців. Під час навчання у Варшаві багато подорожував, брав участь у міжнародних конференціях, форумах та семінарах у Італії, Росії, Іспанії, Чехії, Німеччині, Словаччині, де знайомився зі світовими громадськими діячами та політиками, переймаючи від них кращий досвід, котрий впроваджував у Нововолинську.

У 2007 році очолив Пункт Європейської Інформації "Європа дірект" у Нововолиську та заснував Центр Розвитку Європейської Освіти - організацію, котра надає консультації щодо можливостей навчання за кордоном, проводить відбір абітурієнтів для партнерських вищих шкіл за кордоном, організовує обіг документів та надає консультативну підтримку під час усього процесу навчання за кордоном.

У 2009 році розпочав роботу перекладачем польської мови в Нововолинській державній нотаріальній конторі. У 2012 році був обраний членом Студентського Парламенту України, котрий об'єднує одинадцять кращих студентів із цілої України. У 2010 році розпочав підготовку докторської дисертації в Інституті Філософії і Соціології Польської Академії Наук, де викладає юридичні та соціологічні дисципліни. У 2011 році прийнятий у члени Українського Геральдичного Товариства. Займається створенням та реєстрацією гербів для установ, підприємств, міст і сіл, а також приватних осіб, проводить генеалогічні дослідження як власного роду, так і на замовлення.

Вважає: щоб досягти успіху в побудові якісної влади в Україні, кожен повинен професійно виконувати те, що вміє найкраще. Свою депутатську діяльність планує зосередити на створенні якісного законодавства та реформуванні сфери державного управління із використанням найкращого досвіду європейських країн. Разом із тим, потребує допомоги громадян, тому що без їх активності та усвідомлення персональної відповідальності за стан справ у країні неможливі жодні зміни.

 

Програма кандидата в народні депутати в одномандатному виборчому окрузі №19 Приступи Богдана Євгенійовича

"Культура має значення"

Засади політичної діяльності

Компетентність: кожен повинен якісно робити те, що вміє найкраще у відповідності до здобутої освіти та досвіду. Законодавство мають створювати фахові юристи, а на державну службу призначатися або обиратися особи із відповідною освітою, морально-етичною підготовкою та бездоганною репутацією.

Служіння: розпочинаю політичну діяльність, щоб реалізовувати інтереси виборців, а не лобіювати власні.

Патріотизм: у своїй діяльності буду керуватися тільки національними інтересами України.

Партнерство: готовий співпрацювати з компетентними людьми незалежно від їх партійної приналежності, соціального статусу, релігійних переконань, національності чи інших факторів, а також згуртовувати довкола себе молодих талановитих амбітних людей для створення нової якості політики.

Чесність: зобов'язуюся відповідати всім критеріям громадського руху "Чесно".

Відкритість: зобов'язуюся підтримувати зворотній зв'язок із виборцями та не використовувати депутатської недоторканості.

Пріоритетні напрямки політичної діяльності

Економіка:

- низькі податки для малого та середнього бізнесу, податкові пільги при створенні нових  підприємств та впровадженні новітніх екологічних та енергозберігальних технологій;

- надання права місцевим громадам розпоряджатися податками, отриманими на своїй території;

- упровадження державних стандартів на надання послуг у таких галузях: обслуговування населення, освіти, медицини, комунальної сфери;

- ліквідація надмірної кількості дозволів, погоджень, довідок чи патентів, що унеможливлюють створення нових підприємств та оптимальне функціонування бізнесу;

- підтримка розвитку приватних дитячих садочків, шкіл та університетів;

- пільгове кредитування виробників сільськогосподарської продукції;

- залучення іноземних інвестицій на території України;

- використання економічних можливостей регіону завдяки спорудженню митних складів, логістичних пунктів, центрів завантаження та розвантаження великогабаритного та транзитного міжнародного транспорту.

Влада:

- відкрита діяльність органів державної влади та місцевого самоврядування, їх циклічна звітність перед виборцями;

- подолання корупції шляхом інформатизації органів влади;

- посилення кримінальної та адміністративної відповідальності держслужбовців, парламентаріїв та представників силових структур за вчинення службового недбальства, корупцію та дискредитацію статусу держслужбовця.

- передача максимальних повноважень органам сільського та міського самоврядування, побудова висхідної вертикалі владних повноважень;

- забезпечення реальних механізмів участі громадських організацій у прийнятті рішень органами влади;

- спрощення процесу та скорочення часу прийняття рішень органами влади.

Молодь

- законодавче гарантування рівних шансів для самореалізації, здобуття освіти та роботи серед сільської та міської молоді;

- підтримка створення молодіжних громадських організацій;

- підтримка сільських молодіжних лідерів;

- залучення молоді до прийняття рішень органами місцевого самоврядування;

- створення сприятливих умов для повернення української молоді з-за кордону, надання переваг при працевлаштуванні осіб з іноземною освітою;

- запровадження дієвих програм пільгового кредитування молодіжного будівництва.

Міжнародна співпраця:

- гарантування рівних шансів для виїзду української молоді за кордон із метою пізнання культури, вивчення мов, здобуття освіти;

- визнання українських документів про освіту в усіх країнах;

- тісна співпраця із Євросоюзом у рамках євро-регіонів, громадських організацій та органів місцевого самоврядування;

- залучення коштів європейських фондів для реалізації проектів на території України;

- спрощення та скасування візового режиму із Євросоюзом для студентів, працівників, представників культури та бізнесу.

Культура:

- збільшення кількості джерел фінансування місцевих будинків культури, музеїв, бібліотек, мистецьких шкіл, театрів;

- створення нових закладів культури - галерей, клубо-кав'ярень;

- сприяння обміну досвідом, міжнародному навчанню та співпраці працівників закладів культури;

- відновлення історичних пам'яток завдяки залученню коштів міжнародних фондів, приватних інвесторів та громадських організацій;

- збільшення туристичної привабливості регіонів;

- подолання соціального виключення та нерівності між різними верствами громадян.

Охорона здоров'я:

- запровадження мінімального безкоштовного рівня медичного забезпечення, доступного для усіх громадян;

- розвиток мережі первинних закладів охорони здоров'я - сільських амбулаторій, поліклінік, мобільних пунктів медичного обслуговування;

- упровадження єдиних правил надання платних медичних послуг;

- першочергове фінансування медичних закладів та кабінетів із запобігання захворювань на наркоманію, алкоголізм, туберкульоз, ВІЛ та СНІД;

- Міжнародна сертифікація та стажування медичних працівників із метою мінімізації випадків медичних помилок.

Інфраструктура:

- забезпечення громадян чистою питною водою завдяки модернізації водно-каналізаційних систем;

- ремонт доріг державного та регіонального значення;

- створення "інвестиційних парків" на базі старих промислових підприємств;

- озеленення міст;

- будівництво нового дешевого житла завдяки залученню іноземних інвесторів та новітніх будівельних технологій;

- доступність мережі Інтернет для всіх верств населення;

- реформа та збільшення кількості джерел фінансування житлово-комунального господарства шляхом створення об'єднань співвласників та державних підприємств із надання комунальних послуг;

- мінімізація негативного впливу на навколишнє середовище, завдяки модернізації систем очищення;

- створення мережі місць відпочинку для населення.

Освіта:

- збільшення кількості годин викладання іноземних мов загальносвітового вжитку;

- корегування навчальних програм із метою зменшення навантаження на учнів;

- гарантування реальних прав органів студентського та учнівського самоврядування в прийнятті рішень університетами та школами;

- впровадження профільної освіти у старших класах;

- належне матеріально-технічне забезпечення сільських шкіл;

- першочергове стимулювання розвитку професійно-технічних навчальних закладів.

Село:

- пільгове кредитування виробників сільськогосподарської продукції;

- створення мережі пунктів реалізації сільськогосподарської продукції;

- заборона продажу земель сільськогосподарського призначення;

- стимулювання створення фермерських об'єднань із метою спільного обробітку землі;

- налагодження системи автобусного та залізничного сполучення між селами та містами. 

 

Коментарі

Коментарі

33

смішні депутати :) треба піднімати нашу державу, навчатись у своїй державі, а не по заграницях кататись.

:)

що за хуторянство? навчатись у своiй державi...

ви користуетесь тiльки украiнськими лiками, iздите тiльки на украiнських машинах i носите тiльки украiнську одежу?

не смiшно зовсiм. в лiкарню скоро страшно буде ходити до куплених дипломiв. вже не кажу про юристiв та економомiстiв. 90 процентiв навчальних закладiв - бiзнес проекти. оцiнки в обмiн на грошi

це не патрiотизм , а iдiотизм

вибачте у нас поки не Эвропа...а повна ..., так що нам європейські умнікі не потрібні... сорі майкл...

А він і надалі буде їздити по закордонам, бо на лиці написано - не українець...

 

Юнак не знаю нічого про наше місто, хоча намагається показати, що знає все.

Хто ж він - амбітний політичним марнотратник чи проплачений і навчаний технічний кандидат?

щодо освiти юнака - 4 роки у Варшавi та Замосцi у якихось непонятних закладах. Гарвард знаю, Оксфорд знаю, знаю Киево-Могилянську академiю навiть.Леона Кожмiнського не знаю i його академii тоже.Зараз по картi поляка у багатьох е можливiсть вчитись в Польщi 

 P.S. Богдане, чи е серед Ваших однокурсникiв, можливо, випусникiв iнших рокiв навчання, члени або кандидати, що обираються до Сейму Польщi? Чому Ви вирiшили, що досвiд,не достатнiй  для кандидата у Польщi згодиться для Украiни?

Меріократична партія України, це проект "Партії регіонів"?  Якщо хочете, щоб люди за вас голосували, загальних фраз та поверхневих відомостей недостатньо. Особисто мене цікавить не ваша освіта і не кількість дипломів зарубіжних навчальних закладів, а що ви зробите для багатостраждального і бідного Нововолинська, його простих та наляканих людей. Насторожує несприйняття етнічної культури, хоча, якщо судити по вашому прізвищу, ви один із нас. Ви знаєте, як воно тлумачиться?  Людина, що вийшла із Прибужжя.  Чи вам все одно?

Служіння - розпочинаю політичну діяльність би реалізовувати інтереси виборців, а лобіювати власні.

Що це значить? незрозуміло.

Надання права місцевим громадам розпоряджатися податками
отриманими на своїй території - Кінець Україні, половина областей дотаційні, про село взагалі мовчу.
- Впровадження державних стандартів на надання послуг в галузях: обслуговування населення, освіті, медицині, комунальній сфері;

- Ліквідація надмірної кількості дозволів, погоджень, довідок чи патентів, що унеможливлюють створення нових підприємств та нормальне функціонування бізнесу;

Права рука не знає що робить ліва

Зображення користувача Сотник ВУС.

Синок! Нескромно пхатись поперед батька в пекло.Диплом ще не ознака розуму.і нема чого ховатись за незрозумілою назвою партії теж мені достойники.Походи спочатку в місевих депутатах покажи  на що ти здатен а там дивись і розуму прибавиться  і не захочеш лізти у те г........о що зветься політикою.А гроші можна заробляти і достойнішим способом.Ти ж якусь спеціальність отримав  от і працюй на благо вітчи

Мерітократія * - це така система суспільних відносин, в якій людина оцінюється та отримує визнання виключно за особисті досягнення, а на владні посади обираються та призначаються виключно чесні та найкомпетентніші люди, незалежно від їхньої партійної належності, статків, зв'язків, релігійних переконань, етнічного чи соціального походження.

За мерітократії країною керують чесні, здібні, компетентні, працьовиті, досвідчені та відповідальні люди, а не «актори», неуки, шахраї та злочинці, яких обирають шляхом введення в оману, підкупу, залякування та інформаційного тероризування людей.

А в тебе синок які особисті заслуги.?  Ні..ще мал і глуп............

Зображення користувача BogdanPrystupa.

 

 

Культура дискусії має значення! На жаль, у коментарях її рівень був мінімальним. На початок спробую відповісти на кілька більш-менш чітко сформульованих запитань.

До maximum: Так, серед моїх однокурсників та випускників минулих років є члени польського Сейму та Сенату, депутати місцевих рівнів та керівники поважних бізнес структур. Вважаю, що їх рівень є не лише "достатній", а взірцевий, особливо, якщо порівнювати його із рівнем українського політиканства. Тому не дуже розумію наступну частину вашого "дотепного" запитання.

До Анатоль: Так, я знаю етимологію мого прізвища. Окрім того, знаю власну генеалогію до восьмого покоління у батьківській і материнській лініях. Приступа - це не особа, що вийшла із Прибужжя, а чоловік, який після шлюбу, іде жити у родину дружини. Іде жити "при ступі" тобто при дружині. Ступа древній символ жіночого начала (макогон - чоловічого).
Мерітократична Партія України - це не проект, а партія яка бажає розвивати в Україні мерітократичний світогляд. Створена півтора роки тому групою молодих, енергійних, освічених, (у тім за кордоном) фахових юристів, економістів та держслужбовців. Середній вік членів партії 35 років. Грузія чи Сінгапур показують чудовий приклад впровадження мерітократичного світогляду у державному управлінні.

До Гість (#6530): Якщо громадян постійно використовувати та обдурювати то слово "служіння" стає для них чужим - прикро. Вікіпедія окреслює суспільне служіння як - "добровільна та безоплатна праця людини, групи, громади на благо інших, мотивована бажанням дієво стверджувати свої свiтогляднi переконання. З огляду на таке визначення служіння, необхідно вказати на певну послугу як процес та продукт праці, цим суспільне служіння чітко відрізняється від, наприклад: молитви, богослужіння, чи військової служби." Із наступного Вашого коментаря виникає, що становище дотованого чи донатора вас цілком влаштовую - прикро. Державний стандарт і надмірна кількість дозволів, погоджень, довідок чи патентів це різні речі. Чи ж не так? Чи ви і це заперечите? Держстандарт це для прикладу вміст "Лікарської ковбаси" котра повинна мати відповідні пропорції складових частин, а не те, що туди вирішив запхнути виробник. Довідки і патенти це те, що перешкоджає відкрити власний бізнес із виробництва "Лікарської ковбаси". Крім того, кожна довідка чи патент - це привід до корупції. Обидві руки у мене працюють синхронно.

До NAZ.IST.: Дозволю собі відповісти у стилі самого автора, можливо так буде зрозуміліше. Пане Миколо - Батьку! Не Вам оцінювати мій розум чи дипломи тому, що Ви їх не здобували, а ні участі у моєму вихованні не брали. Назву партії для Вас я уже пояснив раніше, детальніше можете прочитати тут http://m-p-u.org/ideologia Батьку, Ви уже "походили у депутатах", вистачить - умійте гідно піти! Гроші я заробляю достойними методами і на фінансовий стан не нарікаю, тому і політика не є мені потрібною для грошей. Читайте декларацію про доходи. Спеціальність я отримав - називається "Державне управління" от і бажаю працювати на благо, а Ви противитесь. Особисті заслуги можна знайти у інтернеті, Ви ж Батьку комп'ютеризований, в'їдливі коментарі писати вмієте, от і пошукайте. "Мал і груп" - це не гріх! Мал виросте і стане мудрим, а от коли "Стар але не мудрий" це сумно.

 

На завершення скажу словами нашого "соврімєнніка" Миколи Яновича. Дорогі мої Гісті! Майте бодай честь і гідність створити собі профайл і з його допомогою коментувати тут будь-що, не кажучи вже про вказання свого ім'я чи прізвища. Таким горе-коментаторам не потрібні мої відповіді чи предметна дискусія, адже сидячи на прив'язні своєї дріб'язковості, заздрості, страху, неосвіченості, браку культури чи політичних замовлень вони уміють тільки гавкати, відразу ховаючись у свою буду з краю, при цьому не уміючи прибрати лайно у власному під'їзді чи відвертаючи погляд, коли у парку ламають дерево і очікуючи, що добробут у їхній буді збудує "хтось", але не вони самі. Вважаю мій коментар вичерпним, хоча знаю, що ним відкриваю двері для чергового упивання словоблуддям наступних Гістів.

Я мав на увазі, що рід ваш і коріння, із Прибужжя. Не "при ступі", якщо на те пішло, а від слів "брати приступом" - замок, фортецю, укріплення тощо. Ваші предки із воїнів, можливо, козаків. А ось першої частини мого запитання ви спритно уникнули. Іще раз запитую:  Ваша політична сила - проект "Партії регіонів"?

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Залюбки почитаю докладніше про Вашу версію пояснення мого прізвища. Приступапи у Холмщині та на Підляшші і до сьогодні називають чоловіків які живуть із родиною дружини тобто "приймаків" і моя версія взята від автохтонів, відвідуючи села Підляшшя.

Хто з Ваших однокурсникiв е членом Сейму або Сенату?

Я знаю його особисто! Працюю з ним в громадській організації "Аратта", ось уже 5 років, і можу впевнено сказати,  все те що він досягнув, він здобув сам!!!

Зображення користувача BogdanPrystupa.

До користувача maximum: не вважаю за доцільне в умовах виборчої кампанії перераховувати тут будь-які прізвища. Впевнений, що Ваші уміння користуватися інтернетом дадуть відповідь на це запитання.

Ось мені цікаво, як за 4 (чотири ) роки можна закінчити університет і академію? Виходжу з того, що розпочав навчання в 2005 а в 2009 вже працював у Нововолинську.

"Варто також пам'ятати, що завданням депутата не є латання дірок у асфальті, будування дитячих майданчиків чи організація безкоштовного проїзду. Громадяни не повинні очікувати цього від кандидатів, а ті у свою чергу не повинні займатися відкритим підкупом виборців через подібні подарунки! Завданням депутата є створення дієвого законодавства, без "дірок" та методів ухилення від його виконання. У такому випадку, закон виконуватиме кожен, і майданчик чи асфальт вам збудують органи які для цього призначені."

А тепер уважно почитайте свою програму. Там чомусь присутні і  "латання дірок" і тому подібне ))))

Зображення користувача BogdanPrystupa.

До користувача Ага: Начання тривало 5 років: 2005-2008 в Університеті Менеджменту та Адміністрації - ступінь бакалавра, та 2008-2010 роки в Академії Леона Кожмінського - ступінь магістра, із 2012 аспірант Польської Академії Наук у галузі соціології права. Усе це написоно у біографії.

Щодо дірок, бажано відразу писати якісні законі аби не доводилося нічого латати.

А як вписується туди робота з 2009  перекладачем в нововолинську?

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Вписується цілком органічно. Якщо людина молода і активна то вона встигає зробити багато, а у моєму випадку іще і якісно. У цьому і полягає завдання молодих людей у політиці. Сумніваюся, що котнр-кандидати у віці 60+ можуть бути енергійними та зможуть принести у парламент наступного скликання якісь нові ідеї, напрямки розвитку, стратегії чи світогляд.

Ви двічі проігнорували запитання "Анатоля" про належність  Меріократичної партії України до передвиборчих проектів владної "Партії регіонів". Питаю втретє. Чесно кажучи, мені із самого початку не сподобалась Ваша багатослівність і звичка до повчань. Ну, ми тут провінціали, куди нам до бомонду із закордонними освітами, який у майбутньому мріє стати елітою нації. Дайте відповідь! І не брехати.

А як на рахунок проживання останніх 5 років на території України для кандидата в народні депутати? Ви що, надали неправдиві відомості до ЦВК?

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Вирішив підвищити рівень історичної освіченості користувача maximum тому, що йому знайомі назви Гарвард, Оксфорд та Киево-Могилянська академія, а от Академія Леона Кожмiнського на привеликий жаль ні. Прикро, що українці не знають і не уміють шанувати досягнень своїх земляків. Комплекси не дозволяють.

Леон Кожмінський народився 1 жовтня 1904 року у Дашковцях коло Житомира. Із 1914 по 1920 роки навчався у College Champité в Лозанні (Швейцарія). У 1924-1927 роках навчався у Головній Торгівельній Школі у Варшаві, ректором якої був у післявоєнний період. У 1928-1929 роках пише докторат на Сорбоні (Париж) який був захищений із відзнакою та опублікований у Presses Universitaires de France. Викладав у Сорбоні, Оксфорді, Гарварді та Ланкастері. Член багатьох міжнародних комісій, автор теорії підприємництва. Усе життя, збираючи досвід найкращих світових університетів, Леон Кожмінський вирішив створити школу такого ж рівня у Польщі. Академія була заснована у 1993 році, із того часу її називають "гарвардом Центрально-Східної Європи"

На сьогодні у світі існує 11 000 університетів, які навчають ведення бізнесу. 130 із них у тому числі АЛК володіє пристижною акредитацією EQUIS, 5% із них володіють акредитацією AACSB у тому числі АЛК. Існує "велика трійка акредитацій" (AACSB, EQUIS, AMBA) якими разом володіють лише 53 виші із цілого світу серед них АЛК. Академія є єдиним вузом у Центрально-Східній Європі котра володіє "великою трійкою" акредитацій. У продовж 12 років АЛК займає перше місце в усіх польських рейтингах серед недержавних навчальних закладів та не виходить із трійки лідерів серед усіх вишів Польщі. У Global Masters in Finance Ranking 2011 "Financial Times" академія є єдиним закладом із Польщі, котра потрапила у цей рейтинг на 60 із 180 місць (українськими там і не пахне). Детальніше про рейтинги вишу тут http://www.kozminski.edu.pl/en/about-kozminski/rankings/

Хоча, навіщо я розповідаю тут про міжнародні рейтинги, акредитації на стандарти, адже у системі цінностей наших "гострих коментаторів" вони ніщо.

Дяк за турботу.Не вiдповiдайте менi  на питання, якi  не задавав.

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Вальмишановний користувачу Анатоль, відповідь на ваше запитання дано у коментарі #6532. Цитую: "Мерітократична Партія України - ЦЕ НЕ ПРОЕКТ, а партія яка бажає розвивати в Україні мерітократичний світогляд. Створена півтора роки тому групою молодих, енергійних, освічених, (у тім за кордоном) фахових юристів, економістів та держслужбовців. Середній вік членів партії 35 років. Грузія чи Сінгапур показують чудовий приклад впровадження мерітократичного світогляду у державному управлінні." Дивує, не багатослівний - значить відмовчується, коли ж спробуєш відповідати - також погано. Можливо просто нікому тут не потрібні мої відповіді, а кожен із вас виконує певне політичне замовлення?

Ага. Виконую. За гроші. Ви дуже проникливі.

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Чому б і ні, бруд у коментарях хтось мусить придумувати, а якщо за це ще й платять - думаю знайдуться бажаючі.

Зображення користувача BogdanPrystupa.

До #6547 користувача Ага: Увесь цей час я проживаю на території України, у ЦВК подана правдива інформація, котра була перевірена. Якби інформація була не достовірною мене б ніхто не зареєстрував кандидатом. Перегляньте підшивки газет за ці роки і прослідкуйте мою діяльність. Побачите, що я був тут.

Ви що, навчалися заочно?

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Ні, я навчався на денній формі, але організація навчального процесу дозволяла діяти транскордонно і перебувати як за місцем навчання так і у Нововолинську. Викладання займає не так багато часу окрім того графік достосований до потреб викладача, тому це не перешкоджає мені займатися громадською чи політичною діяльністю.

Ну тоді задамо питання по іншому. Ви маєте карту на проживання в Польщі чи як вона там називається?

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Я перебував у Польщі на підставі короткострокових віз. Не маю, а ні карти на проживання, а ні карти поляка, я ні карти малого прикордонного руху, а ні прихованого польського громадянства. Надіюся, що випередив вашу цікавість і відповів на наступні можливі запитання.

А викладаєте у Польщі також заочно, щось я нічого не розумію.

Зображення користувача Сотник ВУС.

Богданчику синку схаменися не лізь у те багно. Бо занапастиш свою душу.У нас в Україні в політику йдуть шарлатани ( з метою збагачення) а бо душевно хворі які теж не проти хапнути . І ти хочеш бути з тієї кагорти?.  Тебе як колишній вчитель прошу.

Сторінки