Літній дитячий православний табір «Вифлеєм» .

З 28 по 30 червня 2017 року на базі двох православних громад Нововолинського благочиння УПЦ КП – Хрестовоздвиженської церкви м. Нововолинська та Свято-Покровської церкви с. Грибовиця проходив літній дитячий православний табір «Вифлеєм» . Загальна кількість учасників становила 70 дітей віком від 4 до 13 років, з якими займалися до 20 дорослих – вчителі, священники, батьки.

В організації табору взяли активну участь настоятелі храмів – митрофорний протоієрей Віталій Голян , ієрей Василь Зеленько, родини Степанців, Михалусів, Ярощуків села Грибовиця, вчителі недільної школи Світлана Задерей, Ольга Павлишина, а також батьки дітей, які відвідували табір.

Програма заходів включала:

Ø     години духовності «Церква – царство Боже на землі», «Біблія – слово Боже, що звернене до тебе», «Християнські чесноти – образ чистоти і святості Божої дитини»;

Ø     творчі майстерні;

Ø     тематичні та спортивні ігри;

Ø     конкурси на духовну тематику.

Діти цікаво і корисно для здоров’я проводили час. Вони також мали змогу збагатитися духовно, адже кожен день у таборі починався і закінчувався молитвою, велися бесіди на церковно-біблейську тематику. Під час перебування у таборі діти здійснили кінну екскурсію територією села, побували у місцевому лісі в урочищі Маловиця, яке називають «Грибовицькими Карпатами», де весело провели час у спілкуванні, іграх та конкурсах.

         У таборі для дітей було організовано сніданки та обіди. Продукти харчування приносили жителі села Грибовиця, зокрема сім’ї  Корніюк Катерини, Свиновея Василя, Міндзі Андрія, Вовчук Валентини та Дацюк Ірини, спонсорами різноманітних смаколиків були церковні громади.

         На завершення табору відбувся концерт духовної пісні, виконавцями яких були діти. На згадку про перебування у таборі всі учасники отримали молитовники та солодощі.

         І у дітей, і у дорослих залишилися гарний настрій та хороші спогади про весело і корисно проведений час.

 

         Церковні громади Хрестовоздвиженської церкви міста Нововолинська та Свято-Покровської церкви села Грибовиця висловлюють щиру подяку всім, хто долучився до організації та проведення табору.

Коментарі