Майданом у Нововолинську цікавиться міліція?

Невідомі люди в цивільному, які представились міліціонерами, сьогодні цікавилися нововолинцями, які поїхали в Київ на Майдан. Наші журналісти одразу ж виїхали за адресами, які нам надали для того, аби перевірити інформацію. За однією з них нам люб'язно дали коментар. Уже після нашого візиту жінка перетелефонувала до нас і повідомила, що вияснила, що до неї все-таки приходили нововолинські міліціонери. Вони казали, що це обхід дільничним свого району. Але ж, як нам вдалося дізнатися, до жінки приходив НЕ дільничний, візитки НЕ залишив, цікавився, де перебуває син, чому не на роботі (ці запитання яскраво вказують на мету візиту). Окрім того, жінка каже, що до сусідів правоохоронці не заходили.

Після спілкування з мешканцями ми вирушили до міськвідділу міліції для того, аби з"ясувати ситуацію. Нам пообіцяли провести перевірку і вияснити причини візитів і особи самих візитерів. А також (увага!) у ситуацію пообіцяв втрутитися перший заступник міського голови, обраний сьогодні до Народної Ради, В. Рожелюк, який завтра пообіцяв надати інформацію.

Наразі ми очікуємо на офіційні пояснення керівництва МВ УМВС та міської влади щодо інциденту і закликаємо наших читачів повідомляти нам про такі випадки.

Володимир Романовський, Олександр Топорівський, Володимир Стасюк, спеціально для "НВІП"

Коментарі

Коментарі

6

Отак... вже напевно їздити не можна нікуди буде... дозвіл потрібно заходитись питатись в мЄнтов... ЖАХ!

менты борзеют гнать начальника в шею за такои беспредел позор ментам

Для тих хто не знає, можете сміло посилати таких на три веселі букви. За конституцією маємо право не давати ніяких пояснень і свідчень проти себе або членів родини. 

Тепер зрозуміло чому міліція так завзято цікавиться активістами майдану. Адже якщо сам прокурор Решетник оскаржує рішення міської ради щодо кривавих подій у Києві, тим самим підтримуючи дії бандитської влади, то навіть не потрібно дивуватись, що скоро людей будуть хапати просто на вулицях і кидати  у тюрми, як при Сталіні, без суда та слідства.

Виходячи з того, що у всіх структурах стоять призначені бандитами наглядачі, то бути війні. По суті у державі немає влади, яка прагне спокою та гідних умов життя громадян, а лише диктатори, які силовими методами прагнуть задушити волю та право народу. Це просто жах!

Знаєш "Ніка", не в О.Решетнику справа.  А у системі кримінальної влади. Дуже глибоко, в українське суспільство проникли її смертельні метастази. І ми перші у цьому винні, бо не чинили спротиву думаючи: "Це ж так важко! Хай буде, як є, а то голова почне боліти. А так, лише б нас не чіпали - покірних, лояльних та слухняних. Ми раби, ну то й що? Ми виживемо у рабстві, а ті, що на барикадах - загинуть. А, якщо ні, то й ми скористаємося їхньою перемогою і будемо вдавати із себе героїв: а де ти був у кінці 2013-го на початку 2014-го!? А я ходив тоді в атаку на "Беркут"!! Спробуйте перевірте. Це психологія опосередкованого нововолинця - смердючого і підлого казла. Так є.

Дивно те що російськомовний намагається говорити по українськи?!Дуже багато нюансів катовані за Києвом розповідали по телебаченню! Що кати говорили по українськи з російським акцентом!Можливо це збіг але слід задуматися!І чого б це не вони ходять і так би мовити "уточняють інформацію"? А яке вони мають право?!Можливо ця стаття і відео провокація людей?! Вони навіть брешуть при знятті відео! Він сказав: "проводили обшук"!А жіночка: "що розпитували".Самі зняли і самі себе спалили!!!