Мандри міського голови Нововолинська

Ви ж пам’ятаєте відео журналістів НВІПу зі всеміського  #Євромітингу 24.11.2013 року? Коли журналіст О. Топорівський та я запитали у мерських заступників: а де ж міський голова? На що отримали відповідь, що мовляв десь там, у відрядженні, одним словом.

Я не повірив, знаючи місцеву, скажемо так м’яко і толерантно, не зовсім правдиву місцеву владу. Такою вона була завжди, ось вже років зо 15. Та й щодня, як вбачається, порушує Присягу дану нам – територіальній громаді міста, законодавство та Конституцію України.

Написав інформаційний запит у міськраду. І отримав відповідь у терміни передбачені законами. Правда, заступник міського голови пан В.Рожелюк , який підписав її, нічого не повідомив про якесь відрядження Віктора Сапожнікова саме у ту суботу, 24 листопада, коли відбувалася згадана громадська акція. Значить, заступники таки збрехали про причину неучасті у ній мера. Як це звично та банально для місцевої влади нашого міста! Як дихати і їсти.

Я міг би розвивати цю тему й далі, повідомивши вам іще дещо шокуюче зі повсякденних висловлювань наших із вами наймитів, проте, передумав. Хай воно спить, і не баламутить «голодранців».

Вважаю, що вам цього разу, цілком вистачить 4-х денного відрядження міського голови до Республіки Польща у м. Ярачево для святкування там дня незалежності цієї країни та 3-х денного - у Стамбул, Туреччина.

(соромно першому заступнику не знати, що назва країни «Турція» в українській мові, звучить дещо інакше)

Навіть на конверті, зверніть увагу, на цей раз тавро штемпеля Нововолинського поштового відділення. Щось зачастив наш міський голова у цю польську місцевість! Одним словом, а де ж іще побував наш мер у 2013 році?

Незабаром дізнаємось. А якщо ж ні, то у документах, котрі не є конфіденційними і можуть бути безперешкодно надані увазі міської громади, копирсатиметься прокуратура. Не знаю яка, міська чи обласна. Це залежить від доброї волі наших найвищих чиновників місцевого самоврядування.

Фотокопії офіційних документів, додаю. Голова ГО «Україна + Польща» Анатолій Бідзюра. Журналіст газети «НВІП»

Коментарі