Маніфест Цивільного Корпусу "Азов"

Молоде покоління Патріотів, в умовах неоголошеної війни, розуміючи сучасний стан Нації і Держави як катастрофічний змагає до повного усунення від влади корумпованих політиків і олігархів від політичного і економічного управління Державо. 

Ми виступаємо за втілення в життя наступних положень:

1. Солідарність Нації-проти штучного поділу України на Схід та Захід.

2. Сильна, авторитетна, персонально відповідальна влада-проти корупції, безвідповідальності та безликості сучасності.

3. Сильна Унітарна Велика Українська Держава з широкою самоврядністю громад-проти розвалу та окупації країни, в т.ч.під виглядом федирації.

4. Професійний Парламент спеціалістів-проти некомпетентності та популізму сьогоднішніх депутатів та партій.

5. Двоукладна економіка з поєнанням державного і приватного секторів-проти крайнощів олігархічного капіталізму та комунізму.

6. Націоналізація надр, стратегічних галузей економіки і природніх монополій-проти хижацького визиску нашої землі олігархічними структурами.

7. Розвиток банківської системидля стимулювання економічного зростання, встановлення економічно обгрунтованих відсотків-проти узаконеного лихварства і відсоткового рабства.

8. Мінімалізація втручання Держави у розвиток малого і середнього бізнесу-проти тиску корумпованої бюрократичної системи.

9. Вплив робітників на управління і участь у розподілі прибутків підприємств-проти безправного стану робітника, який визискується недобросовісним працедавцем і фальшивими профспілками.

10. Ставка на розвиток науки, освіти та інноваційних технологій як основу могутності Держави-проти сировинної, імпортоорієнтованої, відсталої економіки.

11. Передача всіх прав на землю українському селянину, впровадження інноваційних технологій та державних субсидій у сільськогосподарському виробництві-проти безвідповідальної політики знищення села і виснаження грунтів.

12. Пріоритет Національно-Державних інтересів у зовнішній політиці-проти підпорядкування "міжнародним інститутам" і "цінностями", що слугують прикриттям чужим імперіалізмам.

13. Створення Україною Балто-Чорноморського Блоку як основи глобальної та регіональної системи безпеки-проти бездумної надії на Схід або Захід, яка призвела до окупації частини країни.

14. Створення потужної Національної Армії та ВПК, відновлення ядерного статусу України-проти військового безсилля та ганьби сучасності.

15. Посилення контролю за зовнішньою міграцією, зміцнення державних кордонів-проти політикі "відкритих дверей", що підточує національні та економічні основи Держави.

16. Відновлення позитивної демографії Української Нації шляхом безпрецедентних Державних програм-проти політики вимирання Нації.

17. Ставка на молоде покоління, його виховання на принципах національної честі та гідності-проти культу споживання.

Форми роботи Цивільного Корпусу "Азов"

* Волонтерська мережа;

* Національні дружини;

* Молодіжні Гурти;

* Вишкільні центри;

* Спортивні клуби;

* Територіальна оборона.

Завдання Корпусу:

1. Забезпечення фронту всім необхідним для перемоги, волонтерська робота.

2. Забезпечення готовності цивільного населення до війни чи інших надзвичайних подій.

3. Забезпечення громадського порядку в тилу.

4. Пошук та вишкіл добровольців і підготовка необхідних спеціалістів.

5. Всібічна підтримка традиційних цінностей, інституту родини, здорового способу життя та інших життєвих принципів, що забезпечують порядок та повноцінний розвиток Нації.

Коментарі

Коментарі

9

Почитайте работы В.И.Ленина, там эта тема более полно и более грамотно раскрыта и обгрунтованна , особенно в тот период когда обьедененная Европа пыталась удушить Россию .

Зображення користувача НМГО Права Молодь.

Ми грунтуємо своє політичне бачення на трудах Донцова та Сціборського, так як не бачимо не чого хорошого в інтернаціоналізмі. 

Зображення користувача НМГО Права Молодь.

А на рахунок Росії у неї манія величі, всі для неї погані і всі хочуть її удушити, згадати царизм, більшовизм, путінізм-всі хочуть її знищити,але то не більше чим параноя або ще краще сказано масова шизофренія. Всім відомо не хто краще не знищить Росію ніж її жителі та правителі! Так завжди було і так буде поки самі росіяни не поміняють свій світогляд.

Така сама шизофренія і у багатьох українців, які волають де потрібно, і де не потрібно - "Слава Україні!" Паранойя і в багатьх українців, які у кожному, хто не волає і не розмальовує будинки, лавки, забори, морди...у жовто-блакитний, бачать "сєпара".

Громадяни з Цивільного корпусу "Азов", чим можуть пишатись українці? Тим, що привели до влади грабіжників, бариг та злочинців? Розваленою системою усіх інституцій, які хоч якось животіли до так званого "майдану"? Розваленою судовою системою, грабунком простих українців владними покидьками, захмарними європейськими  тарифами і тими копійками, що називаються "зарплатнею"? Тим, що "шляхтичі" з ВСУ  грабують  банки, інкасаторськи машини? Тим, що "воїни добра" з ВСУ гвалтують дітей і отримують не строк у в'язниці, а 3000 грн. штрафу? Це ж ви збирали на амуніцію і обладунки для цих "воїнів світла та добра", а тепер ці воїни з обладунками, придбаними за копійки бабці, дідуся, одинокої матері....тією зброєю, що народ купив, вони той народ і стріляють.

То про якій світогляд мова? Ви свій світогляд приведіть до ладу.

Бо це вже не дно, це дніщє! 

Зображення користувача НМГО Права Молодь.

Наш світогляд при тями, а от ваш-он це питання. Щось я не бачив щоб ви допомагали сиротам чи пристарілим,не бачив на акціях-толоках. Також не бачив на покладання вінка до памятнику шахтарю в знак спомину на день Шахтаря загиблих шахтарів.

То от кому змінювати треба свідомість? відповідь очевидна.

 

А ти і не міг бачити. Ти ж людейне помічаєш, ти помічаєш лише пакунки  та гроші....Ти в цей момент був зайнятий тим, що складав пакунки, коробки, мішки, банки....Це я, той, з натовпу, що приніс банку сала, ковдру, светра, шкарпетки......і подав тобі у змерзлі руки пирога. Їж на здоров'я....

Зображення користувача Сотник ВУС.

Ічого то патякати і бризкати слинею. Їдь собі з богом до РАШЕСТАНУ раз тобі не  не пдобається Україна. Ці хлопці шось роблять щоб змінити життя на краще , а такі як ти тільки і вміють жовчу бризкати.

[quote=Сотник ВУС]

Ічого то патякати і бризкати слинею. Їдь собі з богом до РАШЕСТАНУ раз тобі не  не пдобається Україна. Ці хлопці шось роблять щоб змінити життя на краще , а такі як ти тільки і вміють жовчу бризкати.

[/quote]

Дядьку поважного вигляду, бризкати слинею та патякати ви називаєте те, що мною написано правду про те, що твориться в Україні після "майдану"? Чи може вам повилазило, що саме твориться? Може ви просто не помічаєте високих тарифів, безладу, братовбивчої війни, новин про те, як "воїни світла та добра гвалтують дітей, займаються мародерством?...

Що ці хлопці роблять, щоб змінити життя на краще? Почистили парк від шприців? Так їх уже там знову накидано.

Дивні люди...

Боротися потрібно не з наслідками, а з причиною. Причина "сидить" не в парку, а вище. І ці хлопці вище не полізуть, бо отримають по голові, тому копирсаються у парку. Не той інтелектуальний розвиток.......

 пан сотник не розуміє шо добрі справи та покращення життя то заслуга власника торгової марки "Рошен" та вінницьких пацанів яких привів до влади Майдан та вонижедіти що там скакали

Сторінки