Мешканці будинку й депутат воюють за підвал

Кілька тижнів тому на засіданні бюджетної комісії міськради розглядали питання про винесення на сесію питання про виставлення на продаж частини підвального приміщення, що на проспекті Перемоги, 1-а.

Викупити підвал забажав депутат Леонід Климович, натомість жителі будинку виступили проти продажу - й питання про приватизацію на сесію не винесли.

Повна відеоверсія розгляду питання:

Жителі будинку стверджують, що приміщення раніше було протирадіаційним укриттям, однак у певний пікантний момент втратило цей статус. "Чому тоді ми не можемо влаштувати там льох для овочів? - обурюються мешканці. - Депутат Климович кілька років орендує приміщення, але тільки на папері. Бо лічильник тепла встановлювали самотужки, три рази приміщення горіло, раз затоплювалось. Ніякої користі від тієї оренди - Климович нічого за багато років там не зробив. Тим більше, суд наклав заборону на продаж цього підвалу.

Депутат міськради Леонід Климович переконує, що орендує підвал 8 років, справно сплачує за оренду та тепло. Після викупу зобов'язується довести до ладу протирадіаційне укриття під будинком. "Ця частина підвалу жителям будинку не належить, вона у власності громади і на балансі ЖКО, - каже Климович. - Два рази був конкурс на оренду приміщення - і була тільки моя заявка! Я навіть згоден допомогти мешканцям будинку із благоустроєм біля будинку."

Дивимося документи (підготовка публікації затрималась, бо жителі будинку досі не надали нам жодних паперів).

Лист, у якому сказано, що підвал - у комунальній власності:

Ось ухвала міського суду щодо приміщення, яка забороняє відчуження:

Рішення по суті немає, але, очевидно, суд на боці мешканців будинку, бо міськрада подала апеляцію і програла:


Крім того, колегія винесла окрему ухвалу щодо дій судді, проте ухвалу про заборону відчуження не скасувала:

Висновки у цій справі робити ще зарано...

Коментарі

Коментарі

4

280 переглядів - жодного коментаря! А що, мешканців будинку все влаштовує?

скільки вже можна гребти тих підвалів??? ужас

Є рішення суду. Про що мова? На шо дивится мер? Як таке взагалі можна виносити на сесію? 

а что за тариф такой за теплоэнергию за 7 лет 40000грив.это получается 500гр\мес?????? разве тарифы для юр.лиц и помещений комерческого найма не выше.какая площадь помещения вообще????