Московський патріархат заборонив священику з Нововолинська проводити богослужіння

Священику з Нововолинська Віктору Мартиненку заборонили проводити богослужіння у Московському патріархаті через поїздку до Туреччини і спільну службу з ієрархом Вселенського патріархату.

Про це протодиякон Низкиницького Успенського монастиря написав на своїй сторінці у Фейсбуці, - повідомляє «Перший».

"У переддень важливої та історичної події отримав подарунок – повідомлення про заборону у священнослужінні. Причина – співслужіння Божественної Літургії з кліриками Вселенського Патріархату.

Відрадно, що отримав покарання не за якісь моральні чи канонічні злочини, а за служіння Божественної Євхаристії (привіт Орвелу:))" – розповів священик.

Зауважимо, у грудні священик відвідав Анталію, де служив разом з місцевим духовенством.

"Також тішить, що скромного сільського диякона поставили на один щабель з такими людьми, як Викокопреосвященні митрополити Симеон, Олександр Драбинко та інші достойні люди. Все буде Томос", – додав він.

Зауважимо, заборона в священнослужінні - покарання для священнослужителів за моральні чи канонічні провини. При цьому їм забороняється проводити богослужіння.

Віктор Мартиненко відомий своєю критикою настоятеля Києво-Печерської Лаври, митрополита Павла. Свого часу був прес-секретарем Володимир-Волинської єпархії УПЦ МП.

Коментарі