Міська рада оголошує конкурси з визначення перевізників на міські маршрути у Нововолинську

Виконавчий комітет Нововолинської міської ради, як організатор міських пасажирських перевезень оголошує конкурси з визначення автомобільних перевізників на міських маршрутах загального користування у місті Нововолинську, - повідомляє сайт міськради.

Об’єкти конкурсів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування:

Інформація про основні характеристики об’єктів конкурсів, умови конкурсів, проєкти розкладів руху автобусів на маршрутах, форми заяви на участь в конкурсі та анкети до заяви, переліку транспортних засобів, які пропонуються до використання на автобусному маршруті, перелік документів, що подаються претендентом для участі в конкурсі на перевезення пасажирів автомобільним транспортом, розміщені на вебсайті Нововолинської міської ради в розділі «Жителю міста», далі «Громадський транспорт», далі «Конкурси».

Прийом документів та отримання інформації про об’єкти конкурсів, їх основні характеристики, умови конкурсів, проєкти розкладів руху автобусів на маршрутах, бланків заяв, анкет на участь в конкурсах та переліку транспортних засобів, які пропонуються до використання на автобусному маршруті, переліку документів, що подаються претендентом для участі в конкурсі на перевезення пасажирів автомобільним транспортом проводяться за адресою: м. Нововолинськ, проспект Дружби, 27, відділ транспорту, зв’язку, організації безпеки дорожнього руху та паркування, каб. 418, телефон для довідок 32650 (режим роботи – 8:00 год. – 17:15 год. по понеділках – четвергах, 8:00 год. – 16:00 год. – по п’ятницях).

Термін подання документів – по 13 листопада 2020 року включно. Конкурси будуть проводитись 27 листопада 2020 року о 10 год. 00 хв. за адресою: м. Нововолинськ, проспект Дружби, 27.

Коментарі