Міський Палац культури відремонтували за 2,5 мільйони гривень. ФОТО

 

Нижній та верхній зали, а також бічні коридори першого поверху Палацу культури Нововолинська повністю оновили. Стіни та підлогу обклали плиткою, осучаснили колони, замінили вхідні двері та вікна, - повідомляють на сайті міськради.

На ремонт нижньої зали витратили 1 мільйон 480 тисяч гривень, а оновлення верхньої зали та коридорів обійшовся майже 1 мільйон гривень, – повідомила начальниця відділу культури Нововолинської міської ради Інна Левкова.

Вона підкреслила, що реконструкцію провели за кошти міського бюджету, але ремонтні роботи ще не завершені. У планах – вкладання мармурових сходів, оновлення перил, реконструкція фоє та заміна вікон на другому поверсі. Крім того, ремонту потребує фасад і дах будівлі.

Директорка Палацу культури Марія Олійчук поділилась, що по завершенні карантину, в установі планують створити простір для дозвілля молоді із різноманітними цікавинками та доступом до мережі WI-FI. Зараз є можливість, за умови дотримання правил карантину, проводити тут церемонію шлюбу та влаштовувати фотосесії.

 

 

Коментарі